• spešl

    Ahoj všichni, můžete se podělit o rady, jak a čím mažete ořech u DT 240s? Vazelína nebo olej? Zdá se mi, že je čím dál hlučnější, mazal jsem vazelínou od Motorexu, ale nevím, jestli by nebyl lepší nějaký olej…

    Anketa: Čím mažete?

    0x
    0%
    1x
    100%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • Lister  

      no vidíš a já kupoval DT hlavně kvůli tomu krásnému zvuku :)

      0 0
    • BB  

      jestli se dobre pamatuji, tak Lukas v Programcycle vzdy zduraznoval, ze tam nesmi prijit nic husteho. Mazal to jemnym olejem.

      0 0
      • spešl  

        Já měl předtím Crossmax Xl a tam fakt nesmělo být nic jiného, než řídký olej, jakmile tam bylo něco hustšího, tak to točilo klikama a taky se to přidrhávalo, sukovalo řetěz na kazetě apod. Neměl jsem teď u těch DT nic po ruce než tu vazelínu, tak jsem to s ní máznul, teď mi přijde, že ten zvuk je už moc tvrdej, takovej hooodně kovovej…asi to zase rozhodím a máznu teda olejem. Jakej by byl nejlepší? Stačí normální na řetěz, třeba Dry lube?

        0 0
    • kubad  

      Olej ne, mazat velmi velmi málo. www.bicy.cz/forum/?…

      0 0
    • Vilém  

      Mazu DT rohatku ridouckou vazelinou Yarrow na vidlice.

      0 0
    • honzarb  

      ja to mazu vazelinou, kterou primo doporucuje Bottico (dovozce DT SWISS) na tyto naby. Cituji odpoved: …se používá specielní molykotová vazelina TP42, které se nanáší jen tenký film na ozubení zubatek a ozubení závitových kroužků ve kterých zubatky běhají. Po čerstvém promazání je chod zubatek vždy o něco tišší… Stoji, tusim, asi 400Kc, da se koupit pres Bottico.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.