• v4mp1

    Termín: 23. – 30.7.2011

    7etap (z 50% nové),

    suma sumárum 650km, převýšení 22tisíc metrů

    Startovny: 500–600euro

    Kdo se účastní nebo o účasti přemýšlí sem please napiště. Případně jestli máte nějaky dalši nebo jiny info tak budu moc rád, když to sem doplníte. :)

    0 0
    • v4mp1  

      Těch 500–600 euro by mělo byt se vším všudy, že za ten týden nebudete potřeboval už ani euro akorát ještě doprava na místo, ale když by jelo víc lidí tak by se dalo domluvit a složit se. A slyšel jsem z jednoho zdroje, že když se přes jednoho člověka přihlásí víc lidí tak jsou nějaky slevy na startovny, ale na to by 100% nespoléhal.

      0 0
    • ProtoolsTDM  

      Tak nejlepší info ti dá Radek Šíbl, přes kterého se lze přihlásit. Kontakt na něho je na české verzi stránek IB.

      Jedu.

      0 0
      • v4mp1  

        Tohle info mám od Radka Šíbla =D A chtěl by se zůčastnit, ale chce to domluvit víc lidí co by se složilo na dopravu. :)

        0 0
        • jIrI___  

          Kolik jsi měl tuhle sezónu najeto?

          0 0
          • v4mp1  

            Něco přes 5 tisíc km + další vytrvalostní aktivity =D

            0 0
          • v4mp1  

            Neni to nijak extra moc, ale člověk musí vyzkoušet kde až jsou jeho hranice a pokusit se je překonat. Mám jednoho známého co to letos jel tak mám docela slušnou představu co od toho čekat =D

            0 0
        • přišlapávač  

          myslim, ze naklady na dopravu jsou vzhledem ke startovnemu zanedbatelné ;-)

          0 0
    • Tomys  

      Vážně přemýšlím o účasti.

      0 0
    • Tomys  

      Tak od ledna už mám zaplacené startovné. Na IRON BIKE 2011 chci jet na stoprocent, budu brát dovolenou tak od 10.července. Mohl bych vzít jednoho člověka do auta.Pojede někdo se mnou?Akorát pojedu ještě předtím Salzkammergut Trophy a po tomto závodě pobudu asi 4 dny v oblasti Zell am See či Zillertall, odtud přesun dva až tři dny před startem Iron Bike do Itálie…

      0 0
      • weekend warrior  

        fakt sorry, ale letos jak na čerta fakt jet nemůžu, ale již příští rok bych ti mohl jet jak vařit, tak i prát a leštit kolo:) UŽIJ/TE SI TO…

        0 0
    • PjSky  

      tak za 3–4 roky trenovani :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.