• yoggi

    zajtra tj. 2.9.07 ideme na inovec taku pohodovu trasu. kto by mal zaujem tak stretko je v trencianskej turnej na autobusovej stanici o 10:45 a dalsia zastavka stankovce v krcme pod dubom o 11:00 potom sa ide smer selec. na chate na inovci zastavka (obed, pivecko) a pokracuje sa dalej cez hreben do kalnice a naspät domov. kto by mal zaujem nech sa ozve a caka na jednom zo stanovist. bajku zdar.

    0 0
    • enrico  

      v tych Stankovciach nie v krčme pod dubom ale pod orechom, je vidieť, ze tam moc často nechodíš :-)))))

      idem ja aj s mojou manželkou, mk.sim s priatelkou atď… čím nás bude vyše, tým lepšie

      0 0
      • yoggi  

        mas pravdu v tej krcme som bol malo jednoducho je to pod nejakym stromom :)))))

        0 0
        • hribik A1  

          dobra to krcma, je tam lacne piviste aj kofola aj vinea :D

          0 0
          • yoggi  

            to bola len medzistanica, keby nahodou niekto tam bol.

            0 0
            • hribik A1  

              sak to chapem. ja to tiez obcas pouzivam ako medzistanicu v smere od piestan, ked sa mi este nechce vratit sa hned domov…

              0 0
    • mk.sim  

      heh musim povedat ze bikovacka sa nam celkom podarila iked s miernou zmenou trasy ale zjazdik bol fajn (dievcata s toho neboli sice moc nadcene ) ale zvladli to bravurne. :)

      0 0
      • yoggi  

        len doplnim ze bez pokuty a ziadne straty neboli :) vsetci prezili.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.