• prvniodkonce

    Jaro je tady a třetí ročník Chrta se nezadržitelně blíží. Bylo na čase, abysme stanovili datum, tak tedy:

    III. ročník MTBO Prokopský chrt se bude konat ve středu 2.6.2010 v Praze – Nových Butovicích

    Vše samozřejmě opět proběhne v podvečer tak, aby se to dalo stihnout po práci či škole. Místo startu bude upřesněno později na webu, s největší pravděpodobností však zůstaneme na stejném místě jako vloni. Přihlášky rozjedeme ke konci dubna a limit bude znovu 50 startujících.

    O co jde?

    Jedná se o MTBO pro každého v krásné oblasti Prokopského údolí. Více informací na webu , v loňském vláknu a předloňském vlák­nu

    0 0
    • prvniodkonce  

      Přihlášky jsou v provozu. Za den přihlášek máme zaplněnou půlku startovky.

      0 0
    • pajan  

      Využiju vlákna a zeptám se, jestli by nebyl někdo tak hodný a nepučil mi mapník :-) Děkuju

      0 0
      • McBlacky  

        jeden navíc mám, sice není otočný, ale zase je nepromokavý :) kdyby náhodou, že jo … :)

        jestli ho chceš tak napiš a je tvůj

        0 0
        • pajan  

          Píšu :-)

          To nevadí, nedělám si moc velký ambice :D:D

          Díky moc!

          0 0
    • martin_bakov  

      Diky za upozorneni, uz sem tam :)

      0 0
    • prvniodkonce  

      4 místa na startovce volná :)

      A trasa už začíná nabírat virtuálních rozměrů…

      0 0
    • Medunka  

      si každý rok říkám, že to zkusím, akorát ten termín je pro mě vražedný, takže letos taky nic (3. si dávám v práci osmnáctku a to bych po závodě nedela)

      0 0
      • McBlacky  

        ono to jsou dvě hodiny. když to dobře zkoulíš tak v 9,30 jsi doma v posteli a to orazíš dost

        0 0
      • karf  

        jedu tam a to si orientak delam z kazdyho maratonu, pojed ! a to se jeste budu vracet ze sluzebky z Jizerek, tak spoleham na 18:20 posl. zavodnik

        0 0
    • prvniodkonce  

      Tak zítra to nastane! Míst je volných habaděj, takže přijeďte kdo můžete.

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Hm, docela mě to zaujalo, ale když jsem viděl předpověď počasí na zítřek večer na idnesu (kolem osmý tam předpovídaj 27,5mm srářek za 6 hodin), tak nevim nevim :-)

      0 0
      • prvniodkonce  

        Já už jsem z toho počasí na odpis. Vloni i pčedloni to nebyl ideál, nadával jsem na to, ale letos to vypadá na ultrahardcore. Snad nás to neodplaví úplně. Příští rok bude sněžit, takže poslední šance si to zajet v podzimním červnovém počasí :)

        Jinak pořád věřím, že se to trochu hne jinak, poslední tři výsledky modelu aladin jsou dost odlišné (teda pořád se to zhoršuje, ale i to se může změnit). Uvidíme.

        0 0
    • prvniodkonce  

      Tak jsme měli 13 statečných jedinců :)

      0 0
    • prvniodkonce  

      Šestý ročník umírající underground akce se chystá na neděli do Českého krasu. Tak kdybyste si chtěli zabloudit s mapou, přijeďte do Bubovic. Počasí má být na říjen excelentní.

      0 0
      • McBlacky  

        držím palce at nalákáte ovečky. Já budu o víkendu na raftech, nedá se stíhat všechno :/

        0 0
        • jakub_kencl  

          Sakra, loni to bylo pěkné, mokré :-) Letos bude super počasí. Ale v sobotu jedu s těma východníma chrtama, tak uvidím jestli budu moct vůbec chodit, natož se plácat v kopcích kolem Bubovic.

          0 0
        • prvniodkonce  

          No jo, on původní termín v týdnu večer na kraji Prahy byl víc vyhovující pro masy, ale časově to prostě v červnu nedávám, ono je to na hraně i takhle. Kdyby bylo jen na mně, tak by to už vůbec nebylo…

          0 0
          • McBlacky  

            :) hele integrujte se do pražský mtbo ligy. Podle MTBO mapy to určitě taky dáte, kleště zapůjčí…

            0 0
            • prvniodkonce  

              Kleště máme, mtbo mapy na tyhle lokality nejsou (nebo nebyly) – já bych udělal, ale nemám čas. Začlenění do PL by nezkousl mr. Vít s jeho důvtipným stylem schovávání kontrol :)

              Já chtěl zavést Pražskou ligu už v r. 2009, rok potom to udělali za mě :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse