HUSQVARNA Hard Cross 8 - elektro

7 nepřečtených
 • radimas

  Zdravím jezdí tady někdo běžně na tomto ? Chtěl bych na sezonu pořídit elektro kolo s tím, že budu jezdit po Beskydech ( horské cestičky ne asfaltové cyklotrasy a dolů nějaký jednoduchý sjezdík) a zvažuji co vybrat. HUSQVARNA Hard Cross 8 – toto mi padlo do oka, ale nevím jestli někdo na takových zdvihách jezdí běžně ( myšleno tím třeba někam na chatu a pak pokračoval po turistické někam jinam a podobně ). Někteří říkají že díky elektru bez problémů, jiní že ty zdvihy jsou úplně zbytečné… je tu někdo kdo na takových zdvihách jezdí opravdu běžně ?

  • Jáchym 1  

   Je tady vlákno s E-bikama.

   Nedráždi ortodoxní bikery.

  • skaj  

   Oboji je spravne. Uprimne, je to motorka, takze te zdvih omezovat/brzdit nebude – to za tebe zaridi motor. Ale – podle zpusobu tveho dotazu a popsani typu jizdy – jsou (pro tebe) asi zbytecne. Proste, na jednoduchy sjezdik je urcite nepotrebujes.

  • jeniiiik  

   Ahoj. Jezdili jsme jen na Mountain Crossu. U toho elektrokola jsou zdvihy asi fuk, jestli to má 140 nebo 160 je asi úplně jedno. Pokud myslíš, že větší zdvihy využijes, tak směle do toho, ničím omezovat tě to nebude.

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.