• c4ud4n

Dobrý den,

sháním kolo na moji postavu 185/85 na běžnou turistiku,

vybral jsem si toto kolo

Bylo mi doporučeno prodejcem na krámě,

Bude vhodné?

Děkuji

• roman II  

nic moc, spíš nic

• novas752  

Za 15 hodně slabý, doporučil protože se ho potřebuje zbavit. Za 15 by mohla být aspoň XCR vidle a komplet Alivio.

Nahoře uprostřed je vyhledávání, tak zkus najít další podobné dotazy (je jich tu vážně hoooooodně – výrazy: 15 000, prosím pomoc/ o radu, jaké kolo atd.)

• c4ud4n  

To jsem zkoušel, ale v každé diskusi radí vždy jiné kolo, viz příspěvek výše.

• motacek  

Obligátní záležitost, na kterou dostaneš obligátní odpověď – oslov stavitele z fóra.

Je sice hezké, když mají v krámě kolo s XT přehazkou do 15k, ale tím to asi končí :D

• puka  

Možná by bylo lepší se vyhnout hervisu, když smyk je XT a přehazka altus nebo alivio. Podle mě tam je hodně aušusových dílů a jde jen o reklamu díky přesmykači nebo jinýmu dílu. Podle mě kolo z hervisu nebrat, protože to vypadá jen dobře, ale jezdit bude asi jiná otázka. Prý reklamace jdou špatně a celkově je to tam jen aby neměli prázdný prodejny. – Můj názor.

• novas752  

Spíš naopak. Hazka XT je nejvíc vidět a zbytek dílů stojí za prd.

• puka  

Já to tak právě myslel, že přesmyk je o několik tříd nahoru jak jakýkákolik jiná část.

• c4ud4n  

Mě je jedno z jakého obchodu bude.

Tak co by jste tedy doporučily?

Nebo je tu nějaký skladatel :) kol co by mi ho složil z dobrých dílů?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse