• dafman666

    Pekný deň prajem,zháňam náhradné špice na starší typ kolesa mavic s6000 – zadné koleso špice pri kazete.

    Vopred ďakujem za rady

    0 0
    • Vilém  

      Mavic s6000? A to je prosim co?

      0 0
    • dafman666  

      Pre upresnenie Kastarmavic crossmax s6000 i.č.13030962

      0 0
      • Vilém  

        To neni moc konkretni popis, Crossmaxu je nescetne typu, delaji se snad 15 let.

        Ten kastar jsi zkousel? Nektere draty maji v nabidce i eshopy, pripadne se daji sehnat z nemecka.

        0 0
    • dafman666  

      Konkretni to je dost len som zabudol na to ze kolesa su z roku 2001 a su 26

      0 0
      • Vilém  

        Veckova? Diskova? Co Kastar?

        Zacinam si rikat, ze je to marny.......

        0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        Nezoufej a zkus to donést do autorizovaného servisu.

        Řešil jsem cca před měsícem stejný problém na silničních kolech z r. 2002 a byl jsem (po prostudování světového internetu) připraven skoro na nejhorší.

        Servisman se při přejímce v úterý odpoledne ptal na přibližné stáří zápletů, protože v databázi podle čísla na ráfku je to nechtělo najít (nevěděl jsem přesně, tak jsem mu večer dodatečně poslal SMS, vč. čísla a délky konkrétního drátu, co bych pro sebe neudělal, když už jsem to v katalogu Mavic našel).

        Další jeho dotaz při přejímce byl, jestli mám na čem jezdit, že to bude na delší dobu (mám).

        Už samotný přístup mi přidal opatrného optimismu, totiž že si myslí, že to není neřešitelné.

        V pátek před polednem mi přišla SMS, že je kolo opravené. Takže náhradní díly ještě někde jsou a servisáci vědí, kde přesně.

        Tímto moc děkuji Michalu Fialovi ze Slaného za vynikající přístup a rychlost řešení zdánlivě neřešitelného.

        0 0
      • Vilém  

        Pripadne koukni na tech-mavic.com kde muzes podle serioveho cisla dohledat presny model, podle toho v katalogu cislo dilu a pak toto cislo hledat stryckem googlem.

        Nebo prostudovat manualy zde a postupovat jako u toho serioveho cisla.

        Proc to vsak delat a neobratit se na odborniky?

        0 0
    • jonti  

      Jak jsem ti už psal do inzerátu, možno tam budou pasovat i dráty z novějších kol, závit v ráfku je stejný a pokud bude sedět délka tak není problém.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce