help- kde sup 760w nebo scott contessa 40??

14 nepřečtených
  • speedy gonzales

    nevideli ste nekdo v nejakem shopu (idealne morava)holcickovske kola bledemodreho supa 760 nebo sedoruzoveho scotta contessu 40?? dik

    0 0
    • Lister  

      myslíš tohodle??? :o)

      bike-forum.cz/forum/fot­ky/nase_biky.html?de­tail=3155

      No záleží jako velikost, ale já jsem bral na kupkolo a možná by mohl ještě nějakou 15 mít, ale 17 už měl vyprodanou.......

      0 0
      • speedy gonzales  

        jj presne..sem mel napsat rovnou modrou s kytickama:-)) u toho supa nevim mjak velikost. scotta sme zkouseli. moja ma 160cm, jak to mas doma ty a co bys doporucil?

        0 0
        • Lister  

          165cm a má 15 jinak další dáma podobných parametrů a stejnou velikostí : bike-forum.cz/forum/fot­ky/nase_biky.html?de­tail=2653

          takže myslím že 15 bude sedět…17 bude určitě moc

          Jinak to kolo není špatný, ale já jsem z něj už vlastně všechno shodil a vypadá to že nakonec bude i lehký…původní stav odhaduju někam přes 13kg :(

          0 0
          • Lister  

            no ale když se tak dívám na toho tvojeho bajka, tak si myslím, že by ses měl pochlapit a koupit jí přímo topmodel :)

            PS: nebyl si s tím kolem náhodou na fotce ve velu?????

            0 0
            • speedy gonzales  

              no ja bych chtel contessu 30…prece jen je to uz jinde. je to hotove kolo, navic se da jeste sehnat. jenze problem je ze s nim uplne neladime. contessa40 prosla testem sladeni skvele ale na sklade uz neni,a nebude…takze zkousim nekde najit nejaky kousek na kramu.

              ps: jo byl:-)

              0 0
              • chodec  

                Pokud je ta Contessa 30 ta fialovo-bílá, prosím kde ji mají – potřebuji nutně pro polovičku – má 167, takže váhám mezi 15 a 17 – kdo mi řekne, kde mají obě velikosti fyzicky na ozkoušení, má u mě flašku dobrého vína.

                díkes

                0 0
                • Hombre  

                  Cus, my jsme pro pritelkyni kupovali prave tu Contessu 30, brali jsme ji pres znameho u Valenty v Pelhrimove, kde ma 15% slevu, ale to bylo uz tak pred mesicem. Pry je po nich velka poptavka, takze mozna uz nebudou…? Taky mi ji nabizel prodejce v Kolasmichov, ale opet uz tak mesic a neco zpatky. Jeste jsme videli Contessu 20 v Bikeexpertu na Karlaku. Jinak pritelkyne ma 173 cm, brali jsme M a jeji v pohode. Snad jeste sezenes, ale nevim nevim…je to fakt dobry kolo.

                  0 0
              • Lister  

                no cykloexpert má v nábídce jak Scotta tak Supa, takže bych se zkusil poptat ještě tam......

                0 0
                • speedy gonzales  

                  dik. jinak dovozce scottu je uplne vybrakovany. nejen kola ale i hadry atd. vzhledem k tomu ze jeste neni ani leto, tak docela brzo:-(

                  0 0
                  • Lister  

                    no po tom co jsem loni v dubnu už nesehnal nic co jsem potřeboval tak už mě nic nepřekvapí :)

                    0 0
                • chodec  

                  bohužel, cykloexpert na contessy už jen „přijímá předobjednávky“, tj. nemá je ani na skladě ani už u nich nezjišťuje dostupnost protože ví že u dovozce nejsou. Doufal jsem, že existuje někde krám, kde mají ideálně 2 kousky té 30tky – bohužel SUPík se nelíbí a tak průběžně zkoumám co jiného :-(

                  0 0
                  • speedy gonzales  

                    dva modely pohromade bude problem. aktualne je situace takova ze se desitky prodejcu pretahuji o jednotlive kousky co jsou, stahuji se kola z prodejen,…

                    0 0
    • petryk  

      dneska jsem byl v OL Gigasportu a pár Contess jsem tam viděl, ale byly to ty levnější kousky. Vzhledem k tomu, že teď kolo pro slečnou skládám a rám už mám, moc jsem to neprohlížel…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.