• Sitic

    Chci se zeptat, jaké zkušenosti máte s Hayes Stroker Ryde 160mm, chci si koupit Meridu Crossway TFS 400-D 2010 ( http://www.vseprokolo.cz/…%202010.html ) a nevím jestli bude nejlepší si koupit s těmito kotouči, ze stránky údržby , nebo koupit meridu s kalsickými V-brzdami ( http://www.vseprokolo.cz/…%202010.html , akorád je změna přehazka je deore XT) děkuji za odpověď

    0 0
    • Georrge  

      véčka? FUJ!

      BTW: rydy mám a jsem spokojen. Dost lidem ale dělaj problémy.

      0 0
    • PatrikL  

      tá verzia s kotúčovými brzdami má aj lepšie náboje…

      Osobne by som ale zobral úplne iný bike – nejaký s lepšou vidlicou :)

      0 0
      • Sitic  

        ty náby u V-brake jsou od shimana deore, mají to tam blbě napsané

        0 0
    • Vladko1  

      Rydy mám tiež a nie som spokojný. Treba ich častejšie rozoberať a čistiť.Originál doštičky som zodral a menil 3× za sezónu. Účinnosť je dosť slabá. Keby som ich mal ešte raz kúpiť, vyberiem si iné.

      0 0
    • Toutou  

      Rydy mám, a taky bych do nich znova už nešel, na 160 mm brzdí dost slabě :( . Navíc se musí čas od času mazat pístky, nechce se jim vracet.

      0 0
    • drsnej márvin  

      Já na nich vloni nalítal 3,3 tk a neměl sem problém, desky pořád OK, brzdí fajn, jen si možná dost dlouho sedaly …

      0 0
      • makimaki  

        Brzdný účinek na 180 mm dostatečný, nepískají, nic jsem zatím nerozebíral, pouze jedna necnost a to, že prosakuje těsnění na nádobce – nic dramatického.

        0 0
    • bukajcze  

      Rydy jsem jezdil celej minulej rok. Jsem rád,že jsem se jich zbavil… teďka mám prvních 10 kilásků s Avidama Elixirama a neda se to porovnavat…

      0 0
    • RR  

      mám je přes dva roky – s nimi najeto cca 11000km, syn od léta cca 3000km – žádný problém, spokojenost

      0 0
    • baboon  

      Mám stroker trail(má to navíc akorát štelování páky) a jsem též spokojen, nikdy jsem problém s nevracením pístků neměl, chod pěkný, a brzdí to taky dobře (k porovnání mám jedině juicy 5 a ta mi přišla o drobet horší).

      0 0
      • scret  

        trail je ale uplne jina brzda…:)

        0 0
        • baboon  

          No to jsem nevěděl, já jsem je viděl obě a vypadají naprosto stejně, jen trail má to točítko na vzdálenost páka-grip. A vstup hadice do třmene je napevno, a ne otočně, jako to má trail. Podle mě jsou to věci, které by na brzdný účinek neměly mít vliv..:)

          0 0
          • drsnej márvin  

            ryde jde štelovat taky jen tam nemá „točítko“, ale červíka na 2,5 imbus

            0 0
          • Toutou  

            Mají jiné třmeny/desky. Vážně jsou to rozdílné brzdy. Traily se neserou, Rydy se serou :D

            0 0
          • scret  

            jak pise toutou, kdyz se podivas na trmeny a na desky, jsou uplne jine… nehlede na pouzitych materialech…

            dost dulezitym faktorem u Rydu je ze se po case prestane vracet paka diky pridrhavajicimu pistku paky…

            0 0
            • Toutou  

              No tyyyyyvoe, tak pístky se mi nevrací už teď – mám čekat, že mi to začne dělat i páka? :( Jak je to vůbec možný, copak se ten pístek tak nějak sám nemaže kapalinou?

              0 0
              • scret  

                no je to malinko problem tech brzd… pistky se daji docela resit v poho, clovek je mazne, ale ta paka:( pritelkyne je ma, zatim se vraci, ale uz pomalejc, najeto tak 3tkm…

                0 0
                • Toutou  

                  Do konce téhle sezony se jich snad už zbavím… Neubrzdí nic, musí se mazat a pořád rovnat třmeny, fujky už ne…

                  0 0
                  • bukajcze  

                    Souhlasím. Po půl roce jsem je právě vyměnil za avidy (elixir)

                    0 0
    • Sitic  

      Tak nakonec si koupím asi Pells Demon D (http://www.mojekolo.cz/…ells-demon-d) ;)

      0 0
      • Vladko1  

        Mechanické kotúčovky? Radšej nie.

        0 0
        • Toutou  

          Ale tak BB5 …

          0 0
          • Sitic  

            ty jsou prý dost dobré

            0 0
            • Toutou  

              Právě, BB5 a BB7 mají mezi mechanikami dobré jméno.

              0 0
              • scret  

                BB5 se nedaji s BB7 srovnavat, mel jsem BB5ky a na 203kotouci to brzdilo mozna hur nez BB7 na 160kotouci:((

                0 0
                • Toutou  

                  hmm, tak to se omlouvám za mystifikaci, nic špatného jsem na ně neslyšel…

                  0 0
                  • scret  

                    v poho…:)

                    0 0
                    • Sitic  

                      tak nakonec mám obědnanýho toho pellse, na BB5 jsem neslyšel špatné recenze ;)

                      0 0
                      • Toutou  

                        Tak ať slouží.

                        0 0
                        • Sitic  

                          děkuju ;) ještě si musím počkat asi 5 dnů než příjde do obchodu :D , ale nechám si ho až na suchý silnice ;) :D

                          0 0
                          • Toutou  

                            Vybodni se na sucho, nasad blatniky a jezdi! :) Budes nadsenej, je to parada …

                            0 0
                            • Sitic  

                              :D :D to jo, ale mě se už zase na to blatniky kupovat nechtěj, a ty sračky na silnici co jsou u nás, to je na prd :(

                              0 0
                              • Toutou  

                                Bez blatníků se to dá taky. Já se před chvílí vrátil z vyjížďky a na blatnících bylo jen pár kapek symbolicky… Stačí když pojedeš na pohodičku a budeš se vyhýbat loužím…

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.