Gravel od qayronu - velikost rámu

5 nepřečtených
 • Smazaný účet

  Zdravím vás, chci se zeptat jestli jste už někdo majitelem jednoho z modelů one.dr. Chystám se jeden pořídit a přemýšlím, že ho koupím na slepo bez vyzkoušení.

  Měřím 182cm a výška rozkroku 84cm. Vím že mi většina asi napíše, že na 100% vyzkoušet ale napadlo mě třeba, že tu někdo bude s podobnýma mírama, kdo už kolo vlastníte a tak bych byl rád za poznatky. Sám jsem přikloněn spíše k velikosti L. Děkuji

  0 0
  • tomekusti  

   Měřím 192 cm a bral jsem XL. Byl jsem si vyzkoušet osobně L i XL. Poskládal bych se na oboje. Na XL budu zkracovat představec. Takže si myslím, že to Lko ti bude dobře. Menší si myslím, že by ti mohlo být krátké. Zejména zbytečně vysunutá sedlovka.

   0 0
  • XC-biker1  

   Mám 178cm, délku nohou 88cm a bral jsem „M“. Sedlovku mám vytaženou 22cm (od konce rámu po lyžiny sedla). Velikost vypadá OK, ale zatím počasí nedovolilo abych ho otestoval. U tebe ale asi fakt to „L“

   0 0
  • TK75  

   Kamaráde nechci ti to ztěžovat, ale měřím jak ty a mám jak Diverge tak další kola velikost 56 (L) jenže Qayron odpovídající velikosti 56 má označení M.

   I hodnoty když jsem porovnával tak to vypadá že jejich M je jinde L.

   0 0
  • tomekusti  

   A co ti vlastně brání si ho vyzkoušet? Já si také nebyl jistej a tak sem sedl do auta a vyrazil na víc dvouset kilometrový výlet. Tam sem to otestil a domů už jel i s novým kolem. Takže dalších 200 km. Ale měl sem jistotu.

   Předem domluveno, kolo poskládaný seřízený. Což sem byl rád, protože jejich krabice jsou obrovský a do kombíku to nenarveš. Všichni jiní výrobci mají krabice o třetinu menší ve všech rozměrech. Aspoň co jsem zatím viděl. Tak bacha na to případně.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.