Gravel bike závody 2018, ČR + SK

8 nepřečtených
  • jIrI___

    Vlákno určené pro sdílení termínů, tipů, zážitků apod. ze závodů gravelů, u kterých to vypadá, že se v sezóně 2018 trochu více rozmohou i do profláknutých maratonských podniků. Moje srdcovka Šela Marathon dle dostupného infa v sezóně 2018 neplánuje zařadit gravel kategorii, ale prý snad následující rok by něco vzniknout mohlo. Osobně mě zatím nejvíc zaujalo Gravel Blinduro zejména kvůli tomu, že nevím, co od takového podniku čekat :)

    Pokud budete mít tipy na nějaké další gravel závody na území ČR a SR, které by stálo za to navštívit, sypte to sem.

    0 0
    • scalar  

      Na gravelu můžeš jet Tour de Brdy, ale silničky a biky tam budou rychlejší.

      0 0
    • couffy  

      Zajímavý počin. Dotaz,když dám na CX širší pláště,budu mít Gravel?

      0 0
      • jIrI___  

        U nějakého závodu jsem četl, že minimální šířka pláště by měla být 33 mm. Takže je teoreticky nemusíš ani měnit :)

        0 0
    • mantis  

      Není to ryze gravel akce, ale na gravelu / CX lze docela obstojně jet Houštecký cyklomaraton.

      Jinak nějaký „normální“ gravel závod asi zatím není, jak jsem tak pátral. Jen ty blindura, kde se jede RZ stylem a ještě tím člověk zaplácne dva dny..

      0 0
      • jonti  

        Dalsi moznost je Nova Author Cup. Nebo x podzimnich amaterskych cyklokrosu.

        0 0
    • Raf  

      2.9.2018

      http://www.lawitour.cz/…opozice-2018

      Gravel kategorie, akorát se jede společně se silničáři

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        A od stejného pořadatelského týmu ještě Pavé Tour Milovice každoročně 1.5. (letos je tedy již minulostí, ale předpokládám, že gravel kategorie zde zůstane zachována i do budoucna).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.