Garmin Rally XC100 versus Favero Assioma Pro MX-1

7 nepřečtených
  • easton

    Zvažuji nákup MTB pedálů s wattmetrem a rád bych znal nějaké reálné zkušenosti u těchto dovu typů

    Garmin Rally XC100

    Favero Assioma Pro MX-1

    Jednostranná varianta mi stačí. Rozdíl v ceně není tak důležitý. Variantu v pedálech zvažuji kvůli možnosti přehodit občas na jiné kolo (zimák/gravel).

    Máte někdo zkušenosti nebo doporučení? Nějaké plusy nebo mínusy?

    Předem díky.

    Anketa: Jaké XC pedály s wattmetrem pořídit?

    1x
    11%
    0 0
    • Pikaču  

      Na Bike bych si wattak do pedalu nikdy nekoupil. Těch ran co dostali od sutru si nejsem jisty jak by prezila elektronika ve wattmetru.

      Jinak k tematu. Assioma jsem mel na silnicce a za me jsou nejspolehlivější a nejpřesnější wattmetr.

      1 0
    • Alojs01  

      Vozil jsem cca rok mtb pedaly SRM, ktere mely stejny princip nabijeni jako ty Favero a tohle fakt nebrat. V zime byla navic vydrz mene jak polovicni.

      A rozhodne nefungovalo jednoduche prehozeni z kola na kolo.

      0 0
      • J.e.n.i.k.82  

        Když máš stejně dlouhé kliky, tak v tom není žádný problém. Když máš různě dlouhé kliky, tak to v appce přepneš a také to není problém. Mají autokalibraci, takže neřešíš ani to.

        Že je oser mít pořád jedno kolo bez pedálů nebo vůbec ta práce s přehazováním je jasné. Ale řekl bych, že to tak často dělat nebude.

        0 0
        • Alojs01  

          Mel jsem stejne dlouhe kliky a nefungovalo to. Proste jsem pedaly prehodil ze silnicky na gravela, nebo obracene a nic to neukazovalo. Ale tak mohlo se to tykat jen tech srm. Ale zas tak casto jsem to nedelal.

          Kazdopadne ten opruz s nabijecim kabelem mi vadil vic.

          0 0
    • tomvv  

      Nevím jak u mtb, ale dvě 105 kliky s 4iiii wattmetrem stojí stejně jak jedny Favero pedály. Nemusíš nic přehazovat, bát se, že když odejde baterka, tak je to na vyhození a nebude to tak náchylný na poškození .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.