Garmin Connect a analýza segmentů

6 nepřečtených
 • DavidBO

  Ahoj, prošel jsem příbuzná témata, ale buď blbě hledám, nebo se to tady ještě neřešilo. S dovolením tedy otevřu toto téma.

  Po tom, co Strava prakticky přes noc zlikvidovala možnost smysluplně využívat segmenty ve free verzi jsem zakoupil Garmin 130, protože mě motivují segmenty a různých předplacených služeb (Spotify, Adobe, DenikN ad.) už mám tolik, že další fakt nepotřebuju. Věřím, že je na tom podobně spousta z vás.

  Nyní k dotazu: tušíte někdo, kde zjistit v Garmin Connect progres na daném segmentu? Tzn. seznam jednotlivých pokusů (ideálně svých a u kontaktů) s uvedením data, rychlosti a průběhu křivky, tak jak to má Strava?

  Dodatek: Taky mě štve, že při filtrování žebříčku v segmentu podle věku + třídy to řadí výsledky blbě. A to i na desktopu i na mobilu. Nejdříve to vypadá ok, ale o pár stránek dál se ukáže, že to vynechává ty lepší časy a řadí je nějak doprostřed žebříčku. Dělá vám to také?

  • Espen  

   Já v tom garmin connect zas vůbec nevidím čas toho segmentu, ani moje pořadí :-(. Nemůžu to nikde najít.

  • jIrI___  

   Segmenty na Garminu jsou těžký nedodělek (ostatně jako celý Connect), mám obavy že porovnání svých časů tam nenajdeš (resp. taky se mi to nepodařilo najít). Osobně jsem doufal, že po zaříznutí Stravy chytí Garmin příležitost za pačesy a doladí Connect, který je už dlouho dobrý jedině k exportu do konkurenčních programů, ale zatím žádné zlepšení nebo aspoň snahu nepozoruju.

   • DavidBO  

    Toho jsem se bál, snad se taky mýlíš a je to tam někde zašité. Btw – export do Google Earth je jednoduchý a praktický, přes TCX/GPX se dá s daty opravdu dělat spousta věcí. Jakou aplikaci pro následnou analýzu používáš, pokud to není Strava?

    • jIrI___  

     Místo Stravy nepoužívám žádný jiný program, zase si na těch segmentech tak nepotrpím a i Connect zvládá základní použití ve stylu „kniha jízd“, což je pro mě to hlavní.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.