• biker jura

    je nejaky zasadni rozdil treba v rychlosti  a vlastnostech techto sirek u freda?

    diky

    0 0
    • Rychlej turista  

      Na to s Roudem čekáme, až to někdo zjistí :-)

      Můžeš být první, protože 2,25 tady zřejmě ještě nikdo nejel.

      0 0
    • roud  

      To nejseš sám kdo by to chtěl vědět jinak hlavní rozdíl je ve váze skoro 100g na plášti :O( ale zas 2,25 by měly bejt pěkný balóny snad už brzo ozkouším osobně…

      0 0
      • kali222  

        moc balonovity nejsou 2,25:(

        0 0
        • roud  

          Oproti 2,0 určo…

          0 0
          • zirecek  

            Ty volekrávo, to je stroj, :-).

            0 0
          • Lucke  

            to vypada jeste balonoviteji nez moje conti :-O kazdopadne na me FF jsem uz nehorazne nasran…dyt se to picha.....jak …taa..:)  

            0 0
            • roud  

              Loni sem s defektama neměl problém letos je to horší ale už maj něco najeto…

              0 0
              • Lucke  

                no ja se nasral a sundal to…ted dupu conti race kingy 2,25 a odpor se mi zda taky minimalni:) a nejsou ani tak moc tezky.....ale ja taky pod tym vozil flyweight duse od maxxisu…tenky, mozna to bylo i tim…

                0 0
                • roud  

                  Já vozim obyč kendy a docela to de i když letos sem si vyžral už svoji dávku smůly :O(

                  0 0
                  • Lucke  

                    jo imho..copak mas s vidlou?..ja letos zaplat panbu jenom picham…:D

                    0 0
                    • roud  

                      Začala ucházet :O( tak sem ji poslal někam kde ji daj zas do formy :O)

                      0 0
    • zirecek  

      Chystám se na 29×2.00, bohužel větší šíři pro 29ku nedělají.

      0 0
      • kubad  

        mam je uz doma :-) ale asi na kolo nepudou takze zatim neposoudim jak jedou,

        0 0
        • zirecek  

          On si nedá pokoj, dokud nebude mít Ninera < 10 kg, :-D.

          0 0
        • TC  

          Jako že je vůbec nechceš, a nebo jenom zatím?

          0 0
    • šlapatko  

      Taky jsem čekatel:-) Zatím jezdím na zadním kole ojetý flyweight.Má zasebou kolem 10000km a pořád ne umřít:-) Dobrý vzorek,žádný vzorek

      0 0
    • šlapatko  

      To je můj FF :-) Ještě něco vydrží.Frčí jako drak

      0 0
      • Lucke  

        pohane :D 

        0 0
        • šlapatko  

          Bojím se výměnit.Zkušenosti mám takové že nejlépe jedou v takovém stavu.Jen mu trochu vadí sipký povrch a bláto.To pak kopce chodím pěšky,nebo tahám na větší převody:-) Proto časem pořídím FF.Už jako nový je sjetý.Nebo podám inzerát typu:Koupím sjeté pláště( najeto min. 5000km).

          0 0
          • michal xtr  

            jestli chceš věnuju ti ojetej wtb exiwolf dna, po stranách má ještě trochu vzorku :P

            0 0
      • zirecek  

        Blázne, ty snad nejezdíš po kamení, to není možné, za chvilu poleze tkanina nebo už někde leze? :-D

        0 0
        • šlapatko  

          Po kamení jezdím.Po šotolinové cestě to klidně pustím dolů a plášť v poho.V Litovli na Free 30 byl i hnusný makadam a plášť to dal.Ostatní defekty měli:-) Vozím duše flyweight a foukám max 40psi,do terénu30psi.Tkanina neleze.Ještě jsou tam náznaky vzorku:-)Pojedu s ním 24,bo slušně odvaluje.V záloze je ještě jeden méně sjetý.

          0 0
          • MJ24  

            tak jestli bude počasí jak loni tak ti držím palce, já zatím jel všechny 4 ročníky na Bystřičce, ale letos jsem tak nějak nucen vynechat :(

            0 0
            • šlapatko  

              V zásobě jsou nové ralfy,taky mám doma mythosy a ignitory.To bude stačit.Jen doufám že chcát nebude.Nesnáším vlhko a déšť.

              0 0
      • biker jura  

        to neni FF ale fly weight 330 :-)

        0 0
    • MJ24  

      lidi co jste to tady za blázny kde chcete s takovýma olačkama jezdit? Jako věřím že třeba na závody na tvrdý a ne nijak náročný povrch to musí být supr pláště. Musí to letět jako blázen, ale jinak bych to na kolo nedal. Jinak přiznávám že nic podobného sem na kole ještě neměl tak to nemám prakticky jak posoudit

      0 0
      • Lucke  

        to je ta chyba..zkus to a uvidis:) neni to zas tak hrozny.....ikdyz za deste a blata..to tayk neni nejak moc dobry :)))

        0 0
        • roud  

          Za deště a bláta je s tim sranda :O) max si člověk zanadává :O)

          0 0
          • Lucke  

            ..treba jak ja vera ve dve rano, kdyz jsem dal nove conti i na silnicku..622*20 tusim…a jel jsem po cyklostezce ......ktera se v zatacce nechova jak by mela..a zkoumal jsem blato…nutno dodat, ze jsem vcera odpoledne dal nove bile omotavky…

             

            nadaval jsme o hodne vic nez s FF na snehu

            0 0
            • zirecek  

              FF na sněhu? To jsou kameňáky, :o). I když chápu, že na sněhu je důležitější nižší tlak než vzorek.

              0 0
        • MJ24  

          nevím no nejsem na tom s technikou nějak slavně tak mám rači když to drží a když jezdím u nás- Beskydy, Javorníky tak se bojím že bych to každou chvíli někde rozřízl

          0 0
          • Lucke  

            ..tak tady budes mit prilezitost, jak dopilovat techniku :))

            0 0
          • šlapatko  

            Tak minulý rok jsem jezdil často s tímto pláštěm v Beskydech.Na Radhošť jsem to měl 30km.Neboj se toho a skus.Když je hodně sraček jezdím asfalt.Průměry s takovým pláštěm na asfaltu jsou hravě přes 30km/h.Litovelskou free 30km.Převýšení 00 nic,jsem zajel za 55minut a to jsme 5 minut stáli.Bo borec trefil auto a čekali jsme co s ním bude.Vše rozchodil,jen kolo bylo ko.

            0 0
            • MJ24  

              tak já pokud jezdím terén tak hlavně po hřebeni od Cábu po Třeštík a Bumbálku a pak druhou stranu kolem Kohůtky, no až budou finance na nějaké lepší pláště tak musím vyzkoušet

              0 0
    • Bebe  

      FF 2,25" vozím už skoro rok… oproti 2,0" jsou o hodně pohodlnější a nejsou tolik náchylný na defekt, mám je na NoTubes takže je foukám jen na 30PSI takže i s tímhle vzorkem nevzorkem se dá vyjet prakticky cokoliv. Jsou sice težší cca o 100g na jednom plášti težší než 2,0" ale za ty ostatní výhody mě to stojí.

      0 0
      • biker jura  

        zajimalo by me hlavne jestli je ten vahovy rozdil nejak moc poznat, pac vseobecne plati ze sirsi=v terenu rychlejsi, tak jestli je tam i tak rozdil

        0 0
      • Rychlej turista  

        Jak je to s rychlostí ve srovnání s 2,0"? Já v nich taky vozím sliz NoTubes a pohoda. Akorát dneska jsem byl líný trošku přifouknout, než jsem vyjel a hned jsem cvaknul na skalce. Jednu jsem přeskočil a dopadl na druhou :-D Takže teď při brždění to mám jako ABS. Doma jsem zjistil, že tam mám jen 2 bary místo obvyklých 2,3 – 2,5. Lenost je drahá :-)

        0 0
    • roud  

      Jedna do frcu FRED 2,25

      0 0
      • biker jura  

        dej pak vedet jak jedou

        0 0
      • roud  

        Okes lidi tak náký čísla fred 2,00 – 46,5mm

        fred 2,25 – 54mm

        rozdíl ve váze je kolem 100g :( jinak 2,25 mi přijde i celkově vyšší tak uvidíme jak se s tim bude jezdit :O)

        0 0
        • jIrI___  

          To je větší balón než Crossmark :-O

          0 0
          • roud  

            jestli to bude jak s fredem 2,0 tak se po zajetí ještě maličko roztáhne :O) nebo spíš bych měl říct že si sedne :O)

            0 0
        • TomasJ  

          Nad 50 km/h se kolu asi moc chtit nebude. Plast bude hlucny. Ale v terenu to bude mit sve vyhody.

          0 0
        • přišlapávač  

          podoba s racekingem 2,2 tam je :-)

          0 0
        • DaSnail  

          pekný balón. jak môže vážiť takýto plášť len 410g?

          těchňika na grane fantazii… 8o)

          0 0
        • jecnak  

          2.00 Python Tubeless Ready maj sirku 51mm a vysknu neco pres 50. Vaha kolem 570g + mliko.

          0 0
          • jecnak  

            Tedy jeden z mala vyrobcu, co v sirce plaste nekeca.

            0 0
            • MlokCZ  

              U Schwalbe to pro UST pláště taky celkem sedí (56mm pro 2,25 celkem jde, ten chybějící 1mm je už detail).

              A teď jsem před chvílí nasadil 2,25 09 NN a RR double defense a ten RR má 56mm, takže koukám, že i dušový může být celkem poctivý. Ten NN ovšem ne, ten má obvyklých podvyživených 53mm.

              0 0
              • jecnak  

                Kdysi mivaly RR 2,25 realnou sirku 2,1 to je trochu blby, taktez 2,1 mely stezi 2,0. Pak se pysnit skvelou vahou je trochu nefer.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Jasně, to je těch standardních 53mm, co má stále i ten nový dušový NN, to je těch 2,1 místo aby měl 2,25, které má mít. Takže pro některé kusy to platí stále, možná pořád pro většinu a jen ten jeden dušový RR je širší.

                  Ta poctivá šířka standardně platí jen pro UST verze.

                  0 0
              • RoKo  

                jj potvrzuju RR UST 09 – 2,25 – 56mm

                jinak zatim testovano jen asfalt a na tom sedi jak prilepene… (teda zkusenost z predchozimi Z-max v 2,1 (46mm) – to bylo v zatackach a o mokru uz ani nemluvim uplna tragedie…)

                0 0
        • biker jura  

          ty jo, mas stejny kola i kotouče jako ja:-)

          už jsi na tom fredym jel nebo zatim jen nasazene?

          0 0
          • roud  

            Bohužel mám teď vidli v servisu :O(

            0 0
            • nobody  

              tu pevnou? :)

              0 0
              • roud  

                jj poslal sem ji milanoj aby ji rozchodil ;O] ne mám fattynu v bikelive kvůli úniku vzduchu :O(

                0 0
                • jecnak  

                  Uvidis ze bude mnohem citlivejsi. Doufam, ze sis nechal zmensit i progresivitu aby vic chodila do zdvihu ;-)

                  0 0
                  • roud  

                    Mno sem na to zvědavej ;O] hlavně sem si ji z 80ky nechal zvednout na 120 abych měl ve sjezdech kde brát zdvih ;O]

                    0 0
                    • jecnak  

                      Zive si predstavuju snizovani zdvihu na pevny vidli :-D

                      0 0
                      • roud  

                        Necháme milana milanem ;O] už abych měl vidli z5 sem na ty fredy 2,25 fakt zvědavej…

                        0 0
      • roud  

        Ještě jeden údaj výška pláště od ráfku po vrchol vzorku fred 2,25 – 50mm a fred 2,00 – 43mm což je dost markantní rozdíl…

        0 0
    • jecnak  

      Zkousel jste nekdo 2.25ky s Notubes na SLRkach?

      0 0
    • Martyss  

      Jaký je rozdíl mezi forious fredem a fast fredem? Díky

      0 0
      • biker jura  

        fast fred je model ktery je prepracovan a ted je to furious fred.

        rozdil jsou hlavne ve vahe a valivem odporu, možna i ve stabilite, preci jen furious ma lepsi smes

        0 0
      • roud  

        Fast je starej ještě než začli dělat furiouse…

        0 0
    • roud  

      Tak včera se mi vrátila vidle a jel sem to projet a musim konstatovat spokojenost :O) jedinej rozdíl (-) co sem pozoroval je dost znát lenost při rozjezdech (+)ale jak to člověk rozjede tak se ten pláš´t bezhlavě valí přez všechno parádně drží a je i pohodlnější…

      0 0
      • Rychlej turista  

        Máš ho na tom zadním nebo jsi ho dal dopředu?

        0 0
        • roud  

          na zadnim ale dopředu pude taky…

          0 0
          • biker jura  

            a jak je to se zaberem na trochu horsim povrchu? pri jakem tlaku?

            0 0
            • roud  

              vez sem ho natlučenej na 4bary a oproti tý 2,0 je tam dost velkej rozdíl ejl sem to částečně za mokra a vůbec neplaval na štěrku ani na mokrý cestě…

              0 0
    • rf  

      Jak jsou na tom tyto pláště na trasách s větším podílem asfaltu? Myslím jak co jízdních vlastností, tak co do výdrže? Díky.

      0 0
    • roud  

      FF 2,25 s RG má 454g (váženo)

      0 0
      • biker jura  

        ty už jsi ho koupil? :-)

        0 0
        • roud  

          tak tak vzadu mám FF 2,25 obyč a vepředu s RG zatim sem spokojenej uvidíme až se sjedou jak na tom budou…

          0 0
      • jIrI___  

        Není to docela dost na plášť s takovým vzorkem? I když ta balónovitost se počítá :)

        0 0
        • roud  

          oproti 2,0 je to velkej rozdíl ale věřim že v lese to bude +

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.