Fuji Gran Fondo 2.0 vel. 58 na 191cm?

8 nepřečtených
  • Delkim

    s nákupem silničky jsem chtěl počkat až na podzim, teď by manželka doma další kolo asi nerozdýchala…

    nicméně dneska jsme úplnou náhodou narazili na celokarbonovou silničku Fuji, sleva kolem 40% proti ceníkové ceně, mají jen jeden jediný kus a to velikost 58

    když je to takhle „výhodná“ cena, tak bych to doma možná prosadil :)

    cena je po slevě 35 tisíc

    http://road-bikes.findthebest.com/…an-Fondo-2–0

    tu značku za prvé moc neznám a za druhé jsem si to zatím nemohl vyzkoušet a netuším, zda u Fuji ta velikost 58 je vůbec pro mne vhodná, zda nad tím mám prvotně vůbec přemýšlet

    měřím 191cm, standardně rostlé končetiny :)

    znáte to, už se na tom kole vidíte a tak bych se nerad nechal ovlivnit sám sebou, jakmile na to sednu tak si budu v obchodě říkat jak je to super, jak mi to sedí a ve finále to bude nesmysl… a prodavač mi určitě velikost rozmlouvat nebude, potřebují se toho zbavit, znáte sami jak to chodí…

    0 0
    • Delkim  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • tomekusti  

      Osobně měřím 193 a jezdím KTM Strada velikost 58. Takže si myslím, že by to jít mělo. Drobný detaily kolem dvou cm délky rámu se dají snadno doladit představcem a případně sedlovkou s ofsetem. Ideální by bylo, kdyby sis to mohl aspoň na chvilku projet, pak uvidíš víc. Ale za mě by velikost neměla být problém

      0 0
    • kycis  

      Ja mam Fuji, merim 184, jezdim velikost 56 a padne mi jak prdel na hrnec. Takze si myslim ze pro tebe bude 58 tak na hrane, chtelo by to vyzkouset…

      0 0
      • Delkim  

        zkoušel jsem různé výpočty na několika místech, měření různých částí těla a pak to vyhodí velikost

        všude mi vyšla velikost č. 60

        asi nebudu bláznit a hrotit to, abych to pak řešil nějakým extra dlouhým představcem atd…

        0 0
    • Datel Stepní  

      Sedni si na to a uvidíš. Já mám cca 193 a velikosti 58 (střed- vrch) co jsem zkoušel bylo málo. Musel bych koupit jinou sedlovku, představec a už by ta cena šla nahoru.

      Záleží taky jak máš dlouhé nohy. Já bych na velikosti 58 měl hodně velký rozdíl mezi sedlem a řidítky.

      Pro závodní přístup bude na Tvou výšku asi 58 akorát, turista by vzal větší.

      0 0
    • jecnak  

      Mám 189cm a trochu delsi ruce a nohy a vozim silnicky s efektivni delkou horni ramovky 58,5 a 58. Podle niceho jineho nez efektivni delky ramovky se moc orientovat neda. Podle me ti Fuji bude sedet i kdyz neznam tve presne miry. Zkus ještě Fit calculator

      0 0
    • Ruda  

      Na výšku 187 cm mám velikost 58 (Fuji Roubaix) – turistický posed. Sedlovka má ještě rezervu přes cm.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse