• PavlikXSS

    Ahojte, po delším čase jsem narazil na problém. Moje fox transfer kashima 150mm se po zmáčknutí páčky nevrátí do původní pozice. Vyjede pouze cca 100mm a zbylých 50mm musím vpodstate vytáhnout rukou. Nevíte, dá se nějak opravit doma, nebo je nutno poslat ke švecovi?

    0 0
    • JachymP  

      Taky mi to dělala, ale míň, asi tak 2 cm. Prostříkl jsem ji silikonem a pak ještě párkrát a pomohlo to. Ale taky se chystám ji dát na servis. V zimě mi blbne aretace v horní poloze.

      0 0
    • Breakpain  

      Dela to i kdyz povolis objimku sedlovky?

      0 0
      • PavlikXSS  

        Bohužel ano, zkusím ještě celou sedlovku vytáhnout a zkusím zda by nemohla být na víně páčka, ale mám pocit jak kdyby pružina uvnitř neměla sílu ji vystřelit až nahoru

        0 0
    • klito  

      Zdravim. Mám podobný problem. Sedlovka teď v zimě začala blbě vyjizdet. To je v zimě celkem normální. Ale po pár dnech v teple to bylo ještě horší. Tak jsem ji vyndal, vyčistil a mázl.Celkem Ok,ale teď vyjíždí pomaleji.Možná ta zima.Spíš mám problem,že kdyz je nahoře a nasednu, tak zaleze 2 cm dolu. Nějaký rady???Diky

      0 0
    • klito  

      Zdravim. Mám podobný problem. Sedlovka teď v zimě začala blbě vyjizdet. To je v zimě celkem normální. Ale po pár dnech v teple to bylo ještě horší. Tak jsem ji vyndal, vyčistil a mázl.Celkem Ok,ale teď vyjíždí pomaleji.Možná ta zima.Spíš mám problem,že kdyz je nahoře a nasednu, tak zaleze 2 cm dolu. Nějaký rady???Diky

      0 0
      • Concorde  

        Zavzdušněná, nutno kompletní repas. Dost možná i výměnu „pressure relief valve“

        0 0
        • klito  

          Ou…to nepotěší.Může se s tim jezdit?Diky

          0 0
          • novas752  

            Může, ale proč bys to dělal. Problém se pravděpodobně bude zhoršovat = bude zajíždět víc a vyjíždět hůř. Jaro se blíží, lepší nejezdit teď než potom.

            0 0
    • garp  

      Mám problém ze sedlovkou fox transfer kashima.V dolní poloze ,jakoby zatuhne.Když jí zasunu a chci jí vysunout po sjezdu tak jí musím vytáhnout rukou.Když jí zasunu a hned vysunu ,funguje normálně.Má někdo nějakou radu nebo typ co s tím?

      0 0
      • novas752  

        Zkontrolovat tah lanka, utažení resp. nepřetažení objímky a stav mechanismu dole. Pokud vše ok/nepomůže tak servis.

        1 0
    • mikš  

      na jakém principu Foxka vlastně funguje?nechá se servisovat doma?je tam nějaká patrona,nebo tlačí vzduch či pružina?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.