• CanisLupus

    Zdravím,

    nechystá se náhodou někdo z Brna pozítří vyjet a měl by jedno volné místo v autě, na benzín milerád přispěju :)

    0 0
    • obor  

      Tak ako bolo dnes na zavode 2012?

      0 0
      • blisterexist  

        pěkný silniční závod, celé jsem to objel na velkou:-D

        0 0
      • Rubi  

        jel sem kolem 50. mista a dostal jsem pomaly defekt na prednim stejne jako ve valticich, takze je na case vymenit plast a poradne prohlednout rafek a pasku a prejit na bezdusaky…jinak sem pak dojel 102.

        0 0
        • klemi  

          co jsem zatím slyšel, tak pomalé defekty dneska chytlo plno lidí, já na něj taky doplatil v době kdy jsem jel kolem 70–80 místa. Hlavně že jsem se celou zimu nebyl schopnej donutit předělat kola na bezdušáky, teď už to udělám :D

          0 0
        • xshreck  

          ani mi nemluv. Jak se sjíždělo z asfaltu nad kostelanama do lesa… tak jsem jel za borcema nevšiml si jendoho dolíku. Tak jsem blbě naskočil a přední bezdušák mi ušel tak na 0,5B :) takže celá cesta jak ********, protože místama bylo slyšet jak ráfek jede po vzorku .) naštěstí v kudlovské mi přihlížející půjčili pumpičku, tak jsem pumpoval a pumpoval :D jestli to bude náhodou číst, tak mu děkuju. A to jsem si chtěl koupit předevčírem pěknou pumpičku :)

          Mno a pak jsem se snažil dohnat ty, kteří mi ujeli … takže pod alpským až do konce výpadek a zatím nejhorší výsledek, jaký jsem kdy na jakém závodě zajel :D:D stydím se!

          0 0
          • Tina  

            ísť na maratón bez rezervnej duše a pumpy si priamo koleduje o problémy tohto typu :)

            0 0
            • xshreck  

              mam pumpicku v dezolatnim stavu. den predtim sem se dival na oeknou mini pumpicku…ale nevzal ji:) zakon schvalnosti. Duse snad neni na kratkem zavode potreba,nekam bych dosel…ale pumpu musim poridit co nejdriv. Stalo me to dost mist. na 50km jsem nikdy nebyl pres 50 misto :D

              0 0
              • blisterexist  

                to já na chřibské neměl ani nářadí ani nic:-D, stejně když se mi to ufoukne tak se mi nebude chtít to dofukovat:-D

                0 0
                • xshreck  

                  já měl jen nářadíčko, jsem šteloval přesmyk. TAk kdybych kvůli tomu nechťa přetrhl řetěz :D a s pumpičkou jsem váhal … :-/ a blbec zaváhal

                  0 0
            • Pavel  

              Oni jsou ale chrti. Trasu proletí dřív, než se jim to vyfoukne úplně… ;-))

              0 0
          • ClAyD  

            Včera na Okolobudějc na jednom místě defektilo snad 20 lidí, bohužel jsem byl mezi nimi – bez pumpičky a lepení. Tak jsme se prošli…:D

            0 0
    • v4mp1  

      foto

      Tady jsou kdyžtak první fotky. Jestli najdete nějaké další prosím postněte. Díky :-)

      BTW: Skvělý závod a také konečně vyšlo počasí na to jaké byly předpovědi. :)

      0 0
    • Adamz  

      škoda že pořadatelé nejsou schopní alespoň po závodnících(pra­satech na kolech) pouklízet trať, dnes sem jel kousek po trase závodu a vidět všude možně poházené tuby od nějakých srajd tak kvůli tomu do lesa teda nejezdím…

      a za úklid lesa v sobotu odpoledne placený taky nejsem.

      0 0
    • The_Trooper  

      sestřih FORCE Chřibské 50tky ve FullHD cca prvních 50 závodníku krom Jobánka a Boudného ty jsme nestihli.

      http://youtu.be/6uL88X8LQ1E?hd=1

      0 0
    • m4rkus  

      Kdo to teda vyhrál? Jobánek Jan je psán na každé stránce jako nejlepší. Důvod? Díky

      0 0
      • Pavel  

        Čtu-li a chápu-li správně, tak Jobánek měl nejrychlejší čas na kolo…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To nechápu, jak na kolo? Letos jsem bohužel nejel, měnila se trať? Nepamatuji si, že by se minulé ročníky jezdily na okruzích.

          0 0
          • Tomahomo  

            Ne, jelo se to normálně, nevím co si představuje pod „na každé stránce“. Boudný vyhrál celkově, Jobánek M19–29(celkově 2.). Ty „kola“ budou zřejmě mezičas v polovině závodu.

            0 0
            • Pavel  

              Závod jsem nejel, takže nevím, jak byla trasa a jak se jelo. Podle výsledkové listiny se to tváří, že se jela dvě kola. Což je asi ale blbost, že? Takže to spíše bude ten mezičas…

              0 0
            • Biker jak Pes  

              No, hlavně nechápu, jak je možné, že je čas o 10 min rychlejší než loni, to je o parník.

              0 0
              • v4mp1  

                To bude možná tím, že byla perfektně suchá trať, kterou málo kdo ve Chřibech kdy zažil.. :-D

                0 0
    • jara111  

      Tak za dva týdny se startuje, kdo jede? Přemýšlím jestli vezmu běžky nebo pláště z krosové motorky :-)

      0 0
      • kocka  

        Jsem přihlášený, ale vidím to na ponožky za 350:-)

        0 0
      • xshreck  

        z toho naděláte. 14 dnů je dlouhá doba kdo ví co bude. A taky kdo ví jaká bude trať, když se všady těží :)

        0 0
        • Slavoš  

          No přeci blátivá, když se všude těží.

          :-D

          0 0
          • xshreck  

            abya se některé místa nejely po asfaltu. A mě už letos nic nepřekvapí, dva závody a extrémy, jeden na sníh a druhej na bláto :-/

            0 0
            • Slavoš  

              No jo ,závodníci to mají těžký, jede se za každého počasí.

              0 0
    • Biker jak Pes  

      Naivně jsem se přihlásil hned, jak se otevřely přihlášky, ale kašlu na to a „radost z bikování“ nechám jiným masochistům. Bahenní koupele už jsem si na Chřibské zažil několikrát. Poprvé po 6 letech nejedu a dávám přednost silnici, hehe… :)

      0 0
      • jara111  

        taky jsme přihlášení a uvidím jak totam bude vypadat. Nanejvíš vezmu ponožky, požeru, zafandím a pojedu dom :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.