• pidan

    Blizi se brezenec a s nim tradicni cumendo v Letnanech..­...byly by nekde prosim nejake volne vstupenky..?? diky za info..

    0 0
    •  

      Vstupenko i čorkaři si tam přijdou na svý.

      0 0
    • ubo  

      Jak to tam je s tím závodem?

      Když pojedu, tak dostanu vstupenku?

      Zavod v neděli a ja chci jít v sobotu nebo patek.

      0 0
    • Mig_all  

      Volné teda letos nejsou?

      0 0
    • Pijer  

      Volňásky by měly být pro předplatitele u nového vydání Vela.

      0 0
    • ozzakk  

      Koupím volňásek na FOR Bikes z Vela, kdo nepojede. Jsem z Ostravy

      0 0
    • figur  

      Vyměním nový klíč Shimano TL-FC32 na střed HT II + oversize matici CL za lístek na For Bikes 2017. Poštovné za odeslání hradím. Žádné kopie apod., prosím.

      0 0
    • itvostro  

      Nikdy jsem na forbikes nebyl, proto bych se zeptal, jestli stojí za to tam jet? Jsou tam nějaké zajímavé slevy například na doplňky atp?

      0 0
      • doubleingram  

        Neco malo jo ale necekej zazraky. Naky hadry a tak ale zajimavy ceny tak u 5 stanku pro me, jinak spis drahy.

        0 0
      • Breakpain  

        IMHO to ma cenu, pokud mas free vstup.

        0 0
      • jonti  

        Neni to moc na nakupovani, spis se podivat na vetsi mnozstvi kol a veci najednou.

        0 0
      • Redjuu  

        Koupíš tam prdlajs. Maximálně fusekle 2+1 zdarma. Většinou si jen můžeš okoukat/vyzkoušet něco, co si pak můžeš jindy koupit.

        0 0
      • Petr L2  

        Koupil jsem tam minulý rok Batoh Ergon s velkou slevou, což byla náhoda, vůbec jsem ho nepotřeboval, ale nekup to, když je to tak levný :-) to nešlo nevyužít, jinak pro mě je to v zásadě pouze rozumný důvod jak dostat mladýho o víkendu od compu, stejně jako Model hoby atd, atd. :-) Jinak bych tam ani nejel. :-)

        0 0
      • novas752  

        Pro nadsence do cyklistiky urcite jo. Muzes tam videt nazivo novinky (jak kola tak dily), ktere si dosud videl akorat na obrazovce nebo na papire. Neni tam vse samozrejme. Pro zajemce o koupi je to treba jedna z mala moznosti videt kola Canyon nazivo (jak vlastne vypada ram, nektery barvy apod.).

        0 0
      • Johnnyxjr  

        Jetli si to chceš v klidu projít tak doporučuju pátek víkendy jsou masakr jinak slevy taky jsou třeba u suunta vystavený za normální ceny když se zeptáš na výstavní slevu posledně byla 20%

        0 0
    • itvostro  

      A nepojede tam jen tak náhodou někdo z Brna? :-)

      0 0
    • Kuba78  

      koupim vstupenky pokud ma nekdo volne. dve. diky za nabidky.

      0 0
      • DragON  

        Za pětikilo + poštovný ti dvě prodám.

        0 0
      • Kuba78  

        dobra, upresnuji zadani: koupim dve vstupenky za cenu NIZSI nez je normalni (tedy 165kc) tak aby se mi to pripadne i s postovnym vyplatilo :-)

        zvazuju esi jit nebo nejit, tak me napadlo tuknout sem jestli nekdo ma vstupenky treba z predplatneho z Vela ktere nevyuzije a rad se jich zbavi. thats all.

        0 0
    • DragON  

      To je opravdu tak zoufale nutný ušetřit 165 Kč (online vstupenka)?

      0 0
      • Arty22  

        Zeptání snad není zoufalost ne ? :) když se najde někdo kdo má např předplatné vela a nevyužije tak proč ne

        taky bych klidně 1 koupil, kdyby měl někdo z Brna 1 volnou

        0 0
      • tomxxx  

        A je to tu zas jako loni. Flamr na vsechny, kdo chtej vstupenky zadarmo.

        0 0
      • pidan  

        Samozrejme ze 160,– bouli nikoho nezrujnuje,,ale jestli někdo volne ma..tak proc ne..maj radsi propadnout????­.Každý rok tu někdo volňásky nabizel......­......Beru dve JBC, LB..

        0 0
    • kali222  

      Taky bych bral nejaky volnasek v Praze. Uz jen z principu. Koupit si jej muze kazdy, ale dostat, to ne. :D

      0 0
    • Iv15  

      Kdyby někdo chtěl, tak mám volnou vstupenku z Vela. Ale jenom Hradec Králové a nejlépe, když si přijede…

      0 0
    • valysGG  

      Nepamatujete si někdo, za jakou „veletržní“ cenu měl garmin 520 k prodeji? Díky a pěkný víkend :-)

      0 0
      • McBlacky  

        za 6400kč mají holej na německým amazonu. Doprava zdarma do dvou dnů.

        Garmin ho má za 8 holej a 10 s pásem a čidlama.

        tzn by na něj museli dát min 20% dolu, při tom jak je žádanej si to nemyslím.

        0 0
    • canyon72  

      Nabízím dvě vstupenky na For Bikes za nějakou dobrou hořkou čokoládu.Předání Valašské Meziříčí.

      0 0
    •  

      jo to mě připomnělo že mám doma jednu volnou vstupenku z Vela – odběr Jablonec n. N. (zadara)

      0 0
      • pidan  

        cau…jestli je to aktualni…beru…Jir­ka…608715523

        0 0
    • javemo  

      Kdyby měl někdo zájem, mám taky jednu volnou vstupenku z Vela. Předání v Brně.

      0 0
    • Cavendish  

      Má smysl tam vůbec jezdit?Podíval jsem se na seznam vystavovatelů a je to dost velká bída.Chybí mě tam plno velkých značek. Nebo jsem jen blbec a koukám špatně?

      0 0
    • L.u.k.a.s.4  

      Ahoj, nebudete mít někdo volnej lupen? Jičín a okolí.

      Případně nabízím nedělní svezení do Prahy.

      Díky ;)

      0 0
    • jannk  

      Jak moc ma cenu na forbikes si jit neco koupit? Potreboval bych prilbu, pripadne nejake hadry nebo nejake prislusenstvi – da se tam i nakupovat? A pokud jo, da se platit kartou/je tam nekde bankomat?

      0 0
      • Reacher  

        Bankomat tam je, s placením kartou na stáncích bych moc nepočítal. Nabídka oblečení je tam nabídka podle mě veliká, stejně jako příslušenství

        0 0
    • Veru91  

      Ahoj!

      Nedaroval by prosím někdo jednu vstupenku na For bikes 2017? Klidně za něco dobrého :) Vím, že je to „jen“ 165 Kč, ale pro studentku každá koruna dobrá :)

      Děkuji mnohokrát.

      Případně FB: Veronika Čiháková, email cihakovaveronika@gmail.com, telefin 723007133.

      0 0
    • jannk  

      Mimochodem – da se realne koupit listek za 165? Na ticketstreamu k tomu pridaji nejmene 3%

      (ne, ze by tech dalsich 5kc neco menilo, spise me to zajima)

      0 0
    • Sleeek  

      Zdravím. Neměl by někdo 2 volné lístky na For Bikes za lahev něčeho dobrého? Třeba Whisky!? :-)

      0 0
    • red.baron  

      Kdyby chtěl někdo volnou z Vela – Čáslav, KH, nabízím až teď, čekal jsem jestli nedorazí 53×11, kde bývala.

      0 0
    • Sleeek  

      Mám zájem. Je ještě volná?

      0 0
    • snas89  

      Ahoj:)

      I já přiložím žádost, kdyby někdo měl možnost mě protáhnout v sobotu, šel bych se mrknout.

      Děkuju:)

      0 0
    • jannk  

      Pokud si koupim vstupenku online, budu si ji moc vytisknout a nebudu si muset pro ni chodit na nejake vydejni misto …?

      0 0
    • ondra7  

      Ahoj, měl bych jednu vstupenku volnou na pátek 31.3., předání v pátek před výstavištěm (budu tam cca před 17:00). Cena 150 Kč nebo výměnou za něco na kolo :)

      0 0
      • jannk  

        vzhledem k tomu, ze v 19h zaviraji …

        0 0
        • ondra7  

          Někdo musí pracovat… Jedu se podívat jen na určité věci, takže mne to stačí. Třeba se někdo podobný najde, mám volný lupen, tak nabízím.

          0 0
      • ondra7  

        Už není.

        0 0
    • kubasx  

      Pánové, omlouvám se, že budu parazitovat na tomto odkaze, ale měl bych prosbu na někoho, kdo si na veletrhu najde chvilku čas a vyzvedne mi voucher na slevu u společnosti Dvě plus dvě. Chci koupit vozík za kolo a na veletrhu budou nabízet voucher na 20% slevu. Na předání bysme se už za nějakou úplatu domluvili :)

      Budou v pavilonu č. 3.

      0 0
      • Booker  

        Čau, tak by to mělo jít prý bez voucheru-zadáš slevový kupón 2017fb (nebo 2017FB) a 20% by mělo jít dolů… Je to myslím do nějakého 5.4.?!

        0 0
    •  

      pořád 1 lupen mám, odběr v jablonci, domluva přes sz

      0 0
    • JK_Cookie  

      Pokud by měl někdo ještě lístek popř. dva, tak bych se pro něj stavil v Praze nebo před výstavištěm mezi 13–14h. Děkuji za SZ.

      0 0
    • krabica  

      Ahoj, poptávám jeden lístek Ostrava a okolí.

      0 0
    • Raf  

      Mám lístek navíc, kdyby měl někdo zájem, tak za 130 Kč.

      Možnost předání v sobotu nebo v neděli dopoledne na výstavišti. Případně můžu dovézt do 20-ti km od Nových Butovic zítra mezi 18 – 19 hodinou :)

      Domluva přes SZ…

      0 0
    • Mig_all  

      No hlavne to tam vsechno poradne nafotte a hodte to sem!

      0 0
    • milan.v  

      Zklamání, právě jsem se odtamtud vrátil, čekal jsem od toho více…

      0 0
    • MI.KU  

      Ahoj chci se zeptat jestli je tam LEZYNE a EVOC – případně kdo je tam zastupuje a jestli se tam daji přímo koupit jejich produkty?

      Díky.

      0 0
    • Petr305  

      Prosím nebyl jste někdo u stánku Garmin? Nevíte za kolik se tam dá pořídit Garmin Fénix 3 performer ? Volal jsem přímo na zastoupení a řekli mi,že slevy jsou zásadní,ale neprozradili mi,kolik procent sundali. Díky za postřehy.

      0 0
      • milan.v  

        Mám to před sebou = 9.000,–/10.000,– včetně snímače tepu.

        0 0
        • Petr305  

          Díky. Nezní to špatně. Měl bych zájem i ty stříbrné. Přesněji měl bych zájem spíš o Fénix 5 ,ale zas bych ušetřil pěkných 8 tisíc,když se spokojim s Fénix 3

          0 0
    • jezura  

      Zbyla mi vstupenka zdarma. K vyzvednutí dnes do 23 hod. Praha 7.Nebo zítra od 9hod. do 21hod Praha Chodov.

      0 0
      • Breakpain  

        Už jsem tam byl a je to bída :-( … škoda, že jsem si koupil lístek … docela toho lituju. Sice jsem nakoupil, ale nijak extra výhodně :D …

        Šel jsem tam speciálně pro pár kousků a ani jeden tam nebyl … tak jsem se zahojil ponožkama a rukavicema :-) … defakto za plnou cenu :/

        0 0
      • Mr.Dawe  

        Kdyby byla k dispozici ještě v neděli tak bych měl zájem.

        0 0
      • jezura  

        Vstupenka je pryč.

        0 0
        • snas89  

          Tak nakonec jsme tam byl už dnes, ještě jendou děkuju:)

          JInak co se týče veletrhu, nic jsem od toho nečekal a tak jsem zklamaný nebyl.

          Dokonce jsem namátkou vyzkoušel svoji příští helmu (sedla:) )

          Prošel jsem to, občas se s někým zakecal.

          Vlastně by mě zajímalo pro koho ten veletrh ve výsledku je.

          Ceny mi nějak extra levný nepřišly, kdo sleduje novinky, víc se asi doví z netu, kola spíš otestuje na test festu.

          Co mi ale přijde úlet je vstupný v kontextu k tomu, jak je to koncipovaný.

          Když už jim prodejci platí dost velký výpalný, měli by jim tam podle mě naopak nahnat co nejvíc lidí.

          Alespoň nějaký symbolický vstupný (50–80), aby to odradilo zevly, socky.

          0 0
          • MI.KU  

            ,,Alespoň nějaký symbolický vstupný (50–80), aby to odradilo zevly, socky.,,

            Potom nechápu proč mu děkuješ za vztupenku a jestli 50–80 nebo 160–200 je tedy pokud chceš řešit ty ,,zevly a socky,, úplně fuk ne? ;)

            0 0
          • jezura  

            Není zač.

            0 0
    • Luwa  

      Má to cenu jet z Jablonce nad Nisou zítra. Chci si koupit boty možná dres kdyby něco bylo. Něco projedu a ještě vstup tak nevím. Můžu se tam třeba na něčem pěkném svém?

      0 0
    • Luwa  

      .

      0 0
    • Luwa  

      .

      0 0
    • Morchella  

      Zahlédl jsem tam jedno designově zajímavé kolo MTB v kombinaci barev Army green/Orange a jakoby maskované. Nevíte někdo, co to bylo za značku?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.