Felt F85 2011 jako doplněk k biku

20 nepřečtených
  • tomekusti

    Zdravím lidičky. Co si myslíte o výše uvedené silničce jako doplňku k biku. Prostě pro takové nenáročné spíše turistické ježdění po silnici. Tak do tisíce km ročně. Případně nějaké alternativy, pro a proti. To vše s přihlédnutím k ceně do max. 20 tisíc Kč. Díky

    ještě odkaz na kolo

    0 0
    • Zdenda CUBE  

      Proč ne …

      0 0
    • jaja.k1  

      Má to oboustranný radiální výplet (vepředu) – NEBRAT!

      :DDDDDDDDDDDDDDDD

      0 0
      • tomekusti  

        taky názor …

        0 0
        • Zdenda CUBE  

          Ještě jsem si uvědomil, že je nový obchod pod zverimexem a má tam zajímavé slevy, taky by to možná stálo za návštěvu.

          0 0
          • tomekusti  

            Díky, určitě se zajedu mrknout. Zatím koukám jen po netu co bych asi tak rád. Pokud mi někdo nabídne cosi podobného či lepšího v kameném obchodě, jedině dobře. Jenže v UL je to kapku problém. Merida je relativně drahá, author a GT se mi nelíbí a nic jiného sem tu snad pořádně neviděl

            0 0
    • Martin  

      za ty prachy dobrý. sada 105 poslouží velmi dobře. akorát, jak už padlo, bych ohlídal geometrii

      0 0
      • Marskatin  

        No o sadě tady moc hovořit nejde. Je to takový guláš.Z té sady je tam pouze přesmyk, přehazovačka a kazeta. řazení je microshift, což už jsem sice slyšel , ale jinak je pro mě velkou neznámou.

        Nicméně si myslím, že na to k čemu to chce tazatel, v pohodě kolo.

        0 0
        • tomekusti  

          Ten MicroShift je pro mě taky trochu neznámá. Jestli o tom někdo něco víte, rád se nechám poučit. ale podle jejich stránek, by to nemusel být aušus. Uvidíme, až se na to podívám v reálu, ale mám pocit, že by tam neměly být plastové páčky, tak to snad vydrží.

          Tady je odkaz jen bohužel nevím, který je to model.

          a něco o „materiálech“: http://www.microshift.biz/…ivers/42.jpg

          0 0
    • Smazaný účet  

      prakticky totéž jsem si asi před osmi lety taky kupoval jako „doplněk k biku“…ale pak se to nějak zvrhlo a teď najezdím víc na silničce :-)

      0 0
    • mudla  

      Taky mám toto kolo vyhlídnuté, ale nikde není k sehnání :-( Nevite kde by se dalo sehnat ?

      0 0
      • tomekusti  

        Obávám se, že zatím asi nikde. Nejspíš je na něj kapánek brzo. Co sem se ptal, tak zatím všichni slibují, že až budou vědět, tak se ozvou :-(

        0 0
        • mudla  

          přesně tak, obvolal jsem několik shopů kde na stránkách tvrdili že ho maji skladem ale do telefonu už tak dobré zprávy neměli :-( .. prý že v továrně feltu hořelo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Felty 2011 jsou v e-shopech od novýho roku, ale ještě žádnej není v ČR, nedávno se zvyšovaly ceny, já zas mám informace, že do ČR míří kontejner a nikdo pořádně neví, co tam bude za modely:(

            0 0
            • tomekusti  

              Tak sem právě dostal info, že dostupnost asi až tak v květnu. To není dobrá zpráva :-(

              0 0
      • tomekusti  

        Tak sem to nevydržel a vlezl do intersportu. Zde sem narazil na Genesis Corsa 5500. Je to ročník 2009 v hliníku včetně vidle, ale jinak je na tom kompletní 105 osazení včetně brzd i duálů, nábojů a všeho. Mají jich ještě pár po obchodech, ale jen velikost 61cm. No a stála mě bez koruny 18000. To je myslím dobrá cena. Černo-červená kombinace. Sem spokojeným majitelem.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce