• jonys

    Včera a předevčírem odpadli poslední lůzři a zbývá 6 fotbalových mančaftů, který si to rozdají o krále starého kontinentu. Takže který je ten váš? Kdo to bude?

    Anketa: Euro vyhraje

    0x
    0%
    11x
    48%
    3x
    13%
    0x
    0%
    0x
    0%
    9x
    39%
    0 0
    • Frostty  

      Němci nebo Španělé, zbytek je jenom do počtu.

      0 0
      • siafu  

        no jestli Španělé budou hrát tak jako proti Chorvatům, tak jim moc nevěřím, na držení míče se nehraje, uvidíme dnes, jinak pro mě zatím Německo nebo Portugalsko a Španělsko

        0 0
        • Frostty  

          Akorát s tím že Chorvaté hráli poměrně solidně. Každopádně skopčáci včera moc dobře ..

          0 0
          • siafu  

            jo včera to bylo koukatelné, i když nutno uznat, že se Řekové na rozdíl od nás dostali aspoň k zakončení :)

            0 0
          • smith22  

            Chorvati se snažili a hrali opravdu dobře – já sem jim fandil aby ty španěly vyřadili :-) škoda té branky před koncem.A když sem viděl hrát ty naše umělce prvních 20 minut s Portugalcema (první půlku se snažili, byli pozorní a branili jak se dalo) tak sem hned říkal, že dopadneme jak Chorvati když hráli proti Španělům -(v posledních minutách gól) – a moje slova se přesně vyplnily.

            Fakt nechápu proč tam pořád cpou toho Baroše – jeho sláva už dávno pominula – teď tam akorát tak zavazí.Kdyby ten slavný pan Bílek dal příležitost radši mladým hráčům z našich klubů, udělal by lépe.

            Teď fandím skopčákům – mohli by se potkat s Portugalci – by mě zajímalo jestli si narozdil od nás budou umět získávat balon.Ti naši, co přihrávka, centr či delší odkop vzduchem to měli Portugalci.

            0 0
    • WEGO  

      od začátku turnaje mám vsazeno 10k na celkový triumf Němců – čili je to nad slunce jasný.

      0 0
    • Necris  

      Fuj fotbal

      0 0
      • Aleshek  

        +1

        0 0
      • toram  

        +1

        0 0
      • Kubiczech  

        Viď? Mimochodem dneska jsem na ČT viděl záznam z Prague Genesis maratonu a větší hrůzu jsem neviděl. Ať se raději drží fotbalu.

        0 0
        • vasek80  

          O co šlo?

          0 0
        • cagalam  

          horší reportáž jsem taky ještě neviděl! A jak to vychvalovali a přitom většina bikových závodů je na lepší úrovni…než te v té praze:

          0 0
      • vasek80  

        +1

        fandil jsem skoro všem co hráli proti nám, aby už ta šaškárna s vlaječkama a falešným vlastenectvím skončila.

        0 0
        • jIrI___  

          Falešné vlastenectví bylo, když v Rusku spadlo letadlo s hokejisty. Z toho fotbalu bych zas takové haló nedělal :)

          0 0
      • jIrI___  

        Při čem jiném si člověk může bez pohoršení zabékat v hospodě, navíc v atmosféře jiné než klasické?

        0 0
    • HV3  

      Vyhrajou Němci, hrajou nejlepší fotbal, ale stejně bych to nevíc přál Anglii ;)

      0 0
    • pepek  

      Kdybys radší jezdil. (Komín je už protaženej?)

      0 0
    • Polka  

      Nee, dy s tym fotbalem doprdele voe ;-)

      0 0
    • karliner  

      Tohle vlákno bude solidní přehlídkou exhibicí maníků, co budou naznačovat svoji intelektuální převahu nad ostatními tím, že vyhlásí, že je fotbal vůbec, ale vůbec nezajímá :-))

      0 0
      • gargamel  

        Jj, vůbec je nezajímá, ale přesto musí vlákno otevřít a všem to sdělit :)

        0 0
      • jesperx  

        …protože to přece „vůbec není sport“:-))

        0 0
    • mastihuba  

      jak to dopadlo? Nejak me nezbyva čas to sledovat. :D

      0 0
    • jonys  

      Nádhernej fotbec a viva Italia! No, domluvit se Španělé s Chorvaty na 2:2, měli by teď určitě ve finále lehčího soka…

      Ta španělská házená je letos jaksi bez efektu, uvidíme v nedělu!

      0 0
      • TheJD  

        Němci podle mne hráli dneska tragicky, oproti italům, kterým to naopak náramně šlo.

        0 0
        • R4YNE8  

          Němci na Italy prostě neměli, nemají. Ať už dneska nebo kdyby hráli jindy. Svědčí o tom i to, že Squadra azzurra s nima v posledních letech neprohrála.

          Teď jen porazit Španěly a může se jít slavit. Věřím, že už to dotáhnout do vítězného konce.

          0 0
      • Pelin.x  

        Oproti včerejšku pěkný fotbal! A Italové si ten postup za dnešní zápas zaslouží!

        0 0
    • Elwing  

      Pomoc, máme v práci zase tipovačku, vyhraje Španělsko nebo Itálie? Já makarónům moc nevěřím, ale prý hrají teď dobře, tak jsem bezradná.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Všichni to přejí taliánům, bo španělská uspávačka už baví málokoho.

        0 0
        • alinceb  

          Nutno uznat, že potom, co Italové pozměnili herní styl a přestali betonovat, se na to dá i koukat…:) Ale popravdě sem to přál trošku víc „Němcům“ – letos měli výbornou formu a hráli super fotbal…

          0 0
        • jonys  

          No ale zatím se nenašel soupeř, co by dokázal těch 30% času, na který mu Španělé půjčí balón, nějak plodně využít. Navíc ten okamžitý tlak na získání míče zpět po ztrátě mají pořád neskutečný.

          0 0
      • Dav...1  

        Italie. Spanelsko je letos marne docela, zatim to nejak uplichtili na finale, ale tedka si myslim prohrajou.

        Kazdopadne co sem se dival na kurz, tak se veri spanelum.

        0 0
      • karliner  

        Taky může být remíza neboli plichta.

        0 0
      • jIrI___  

        Mám vsazeno na Španělsko, takže to taky vyhraje.

        0 0
      • jonys  

        My máme tipovačku s přáteli celý Euro. Tipují a bodují se výsledky, skóre, nej střelec, pořadí skupin, celkový…Po čf jsem se vyšvihl na krásné 32. místo z 34 soutěžících, po sf myslím budu opět předposlední. Takže od zakladatele vlákna tip ve vlastním zájmu nečekej :-)

        0 0
      • Frostty  

        Fandím Španělům, takže vyhraje Itálie.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.