Epic Comp 2007 - servis ložisek zadní stavby

8 nepřečtených
  • maedva

    Zdar borci !

    Kde v Brně nebo okolí (směr Rosice, Ivančice) hledat servis biku Spec. Epic Comp 2007 – konkrétně servis ložisek (uložení) zadní stavby ?

    Má někdo představu (přibližnou) o ceně takového servisu ?

    Popřípadě je možné to v domácích podmínkách, bez speciálního nářadí provést ? Nebo věnuje se tomu někdo ? :-)

    Díky ;-)

    0 0
    • jonti  

      drahé bylo jen to speciální ložisko u tlumiče, jinak všechno standard.

      0 0
      • McBlacky  

        zrovna u tohohle epicu se docela hodí momenťák, ne že by to nešlo i bez něj, ale je to trošku pokus omyl aby to pak nedřelo nebo nevrzalo po servisu.

        často ale stačí převložkovat uchycení tlumiče a vakl stavby zmizí. Samotný ložiska vydrží neskutečný věci

        0 0
        • maedva  

          Největší vůli má uložení u středu a u tlumiče v horní části. Ale rovnou bych to nechal udělat komplet.

          Jinak aspoň nástřel ceny ?

          Dík :-)

          0 0
          • McBlacky  

            cenu ti neřeknu, já mám servis za nákup dílů v rámci teamu. Pokud bych to měl střelit tak 2000–2500 za repas stavby všechny ložiska nový, pokud i repas brain tlumiče tak dvakrát tolik.

            0 0
    • Kysky  

      Co Svorada na Heršpický?

      0 0
    • maedva  

      Tak… :-)

      Komplet repas zadní stavby, resp. ložisek hotový. Hurá jde se kompletovat !

      Dělal to servis v Popůvkách u Brna. Cena 2560,–

      Postřehy:

      • rám předán 22.6 a dnes 17.7 převzatý – celkem dlouho tedy… (prý dlouhá čekací doba na díly, no dobrá)
      • za celou dobu a poněkolika dotazech mi nebyl nikdo schopný říct kolik repas vlastně bude stát i když jsem při předání rámu a pak i po tel. dotazech kladl důraz na tuto informaci předem (abych nebyl překvapen přemrštěnou cenou apod.)
      • po mém telefonátu se snahou jak to tedy skoro po měsíci vypadá, jsem se dozvěděl že díl už mají a že zítra si můžu přijet… nicméně cenu jsem se stále nedozvěděl (!!!)
      • na moje urgování že jsem chtěl znát napřed přibližnou cenu jinak se nemají do servisu poštět bylo v tel. chvíli ticha a pak jsem se dozvěděl, že cena je kolem 2500,– Hurá !!!
      • jinak rám servisu předán vyčištěný, odstrojený a převzatý zpět celý zamaštěný, zapatlaný od vazelíny atd., před naložením jsem ho tak musel očistit…

      Celkově tedy sice práce hotová, ale jinak tedy z hlediska jednání se zákazníkem nic moc… ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.