Dvanáctihlavý orel a jak dál...

43 nepřečtených
 • Bike-o-Noor

  Ano; můj ročník už unisono s Visáči, kurvadrát, kašle na všechno, skoro i na žencký, a fleky zanechává po cyklosnech místo erotickejch. Ale!!! I když si nemyslím, že bych byl extra frikulín, přeci jen ty trendy…

  Zkrátka a dobře: u těch nej jednoplacek se dávaj kazety s padesátizubou pilou od SRAMu, ž´áno. Převodové poměry do pomala…no, pokud se někdo vyjezdí na těch svých obsedantních trasách…ale což takle s tím na cyklostezky a šlápnout ještě trochu víc, ten vítr v zádech a rozmazaný mejkapy babin v krojích na cestě do vinohradu s motykou, to stojí za přidání ňákejch dvou zubů SRAMe, ne? Nebo seš SRAB? Já vím, žes kolečko-prďolu zbavil jednoho zubu, ale když tak čtu o 32ou nebo 34ech zubech na klice pro hobíky a móóóžná 36 pro výkonnostní jezdce…nevím, erotika je hodně o představivosti. Vojetej krám už potřebuje „podpůrný prostředky“. Nebo nás překvapíš v nejbližší době ještě zubatější zubatou, krom té, kerá přifrčí určitě? Nemyslím tedy elektroniku a virtuální trenažery…

  Navíc jsem nikde netrefil na jednoplacatici s méně volty než 29er, hledal jsem špatně?

  • kubad  

   JANEMLUVITRECIT­VEHOKMENE

   SORRY

   NECHAPU CO VLASTNE CHCES

  • Zdendyš  

   … to zavani deliriem kredenc :))

  • Bike-o-Noor  

   No dyť!

  • Karlos009  

   Tos byl ožralej, nebo už si senilní? Ve tvým (mým) věku už bys mohl položit dotaz bez těch rádoby vtipných žvástů. Vůbec nemám chuť v takové hromadě balastu pátrat po smyslu.

   • Bike-o-Noor  

    Nepátrej, nikdo tě nenutí.

    Za nepovedený vtip se omlouvám.

    • Zdendyš  

     Ale jo, ja vítám ve virtualu i realu srandicky, nadsazku a prdylky obecne, byt i razoviteho charakteru :).

     Moc rad se navazim do objektivne evidentnich pitomcu a tech tady je par skalnich ;)

     • Bike-o-Noor  

      No a nevíš, jestli se na bikovejch plážích placatí ňáký nový krásky se silikony vod SRAMu? Možná se ty zubatý implantáty ještě nepřežily, co já vím, ale čistě teoreticky mne napadlo, že to ženou dál a výš. Jenže jsem neměl v ruce pořádný katalog, nejsem bonitní klient značkovejch salónů…

      P.S: A vlastně jsem do tohoto jednopřevodníkového rozkroku čuměl jakzjara poprvé někdy brzy z jara, u Decthlonu. Takže jsem skoro panic…

      • mr.nikdo  

       Chudaku. Kdybys internet pouzil na hledani a porno :D

      • kubad  

       otázka je jestli to hraješ, nebo je to diagnoza

       • Bike-o-Noor  

        Je to styl. A můžu ho změnit. Nicméně jsem se ptal jiného nicku.

        • kubad  

         pokud čekáš odpovědi, tak to bude chtít změnit styl

         • Bike-o-Noor  

          Inu dobrá. Zkusím to. Možná fakt ta KNTB (Google to taky zná, kdyby něco). Dělám tedy doprovod, ale kdo ví, co tady lítá v povětří a donedávna tu byla i Aujeszkyho choroba alias AMP. Třeba nejsem imunní a teplotu jsem si dneska neměřil…

          • exxonvaldez  

           To máš tak, Reynoldsovo číslo je důležitou charakteristikou proudu, je kritériem přechodu z laminárního

           proudění do turbulentního. S ohledem na to, že se turbulence vyznačuje výrazně převládajícími

           setrvačnými silami nad vazkými, bude mít Reynoldsovo číslo pro turbulentní proudění vyšší hodnotu,

           než pro proudění laminární. Hranici, při které dochází k přechodu laminárního proudění

           do turbulentního, nazýváme kritické Reynoldsovo číslo (='). Při proudění v potrubí kruhového

           průřezu má =' hodnotu 2 300, za vhodných podmínek však lze tuto hranici posunout i nad 10b

           .

           V takových případech je ale laminární proudění silně nestabilní a při sebemenší poruše přechází do turbulentního­.Chapeš??

           • lukas aka mitro  

            jenom bych doplnil:

            Druhy laminátů

            Celolaminát je tkanina ze skleněných, kevlarových nebo uhlíkových vláken, napuštěná pryskyřicí a vytvrzená. Může se vyrábět lisováním v deskách nebo „mokrým“ laminováním na formu libovolného tvaru (sportovní lodi, části vozidel a letadel, nádoby, židle atd.)

            CPL (Continuous Pressure Laminate) jsou desky o tloušťce 0,2–0,6 mm, vyráběné kontinuálním válcováním při zvýšené teplotě, což urychluje tvrzení pryskyřice. Skládají se z papírového podkladu, dekorativní vrstvy a povrchové fólie. Výrobky typu CPL nejsou popsané žádnou závaznou normou.

            HPL (High Pressure Laminate) se vyrábějí ve stacionárních lisech při vysokém tlaku a teplotě a jsou několikrát odolnější než CPL. Na vrstvy podkladového kraftového papíru je umístěn dekorační papír a následně krycí povrchová vrstva (overlay), která zajišťuje odolnost povrchu. Vyrábějí se ve tloušťkách od 0,6–1,8 mm, lisovací cyklus trvá přibližně 80 minut. Výrobky typu HPL se vyrábějí dle normy: „ČSN EN 438 – Vysokotlaké dekorativní lamináty (HPL) – Desky na bázi reaktoplastů“ a musejí splňovat touto normou popisované vlastnosti.

            Lamino desky (DTDL, LTD) jsou dřevotřískové desky s nalisovaným papírem, impregnovaným melaminovou pryskyřicí. Povrch těchto desek vykazuje velmi nízkou odolnost proti jakémukoli poškození tepelnému, mechanickému popřípadě proti chemikáliím. Vyrábějí se v tloušťkách např. 10, 18, 25,…mm a používají jako nejlevnější materiál na výrobu nábytku a interiérů. Tento materiál je vhodné používat výhradně na nábytek a interiéry s rychlejší obměnou. Např. pro výstavnictví, kulisy, reklamu, ale i vybavení hotelů, kde je plánována 2 – 3letá obměna inventáře apod.

            Vstřikovací laminát je lisovací hmota, obsahující krátká skleněná nebo jiná vlákna. Používá se pro mechanicky zvlášť namáhané součásti a vstřikuje se za tepla do forem stejně jako běžné termoplasty.

            Důležité papírové doklady (průkazky, pasy, karty atd.) se chrání proti opotřebení i padělání tak, že se zalaminují („zažehlí“) mezi dvě fólie z průhledné umělé hmoty, a to za studena nebo ve zvláštním zařízení za tepla.

            Laminovaná ocel (např. damascénská) vzniká přikováním tenké vrstvy ušlechtilé oceli na jádro z běžné oceli, takže čepel není křehká.

            • Redjuu  

             Takže podle vás jsou 29" lepší než 27,5"?

            • Goob  

             Počkej, tos nějak popletl…

             Lamináti jsou takoví ti s okem v trojúhelníku, jak spolu s Velkým Židem vládnou světu, ne?

             • DoomHammer  

              Nejsou to dezoláti?

             • lukas aka mitro  

              To motas, velka zidle nevladne, ta jenom stoji…nebo plave

              Obrovská šestimetrová židle, která je dnes umístěna na zdi zdymadla naproti Sovovým mlýnům je dílem studentů ateliéru Kurta Gebauera z UMPRUM a byla zde umístěna v červnu 2003. Zhotovena byla z topolového dřeva, které vyplavila povodeň v roce 2002. Dílo dostalo název Návrat Židle II.

  • exxonvaldez  

   Ho!

  • gersa  

   Nebude to tím horkem?

  • Bike-o-Noor  

   Ano, taky mne to rozehřálo. Tím pocitem, jak jsme si tu všickni blízcí!! Zaplníme Váklavák!!

   Už jsem totiž myslel, že založím vlákno „O kyselou (bikerskou) prdel“!

   P.S: ale mohli by tam i silničáři. Podmínkou je pouze pila větší 50z.

   P.P.S: asi tak jako je podmínkou účasti na Giro de Pivko kolo bez vidle a přehazky…

  • Bike-o-Noor  

   No a až vstřebáme to počasí, klidně při chvilce písněte ňákou Baladu vo Eaglu..... Jakože kam a jak dál v poctivé ruční práci…

  • AussigBiker  

   Jak dál? Shimano 2×12 přeci, ale neni to Eagle, no.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse