• funkatron

    mam vymenit Duru za Sram?

    dostal som dobru ponuku na aktualnu sadu Force, len sram som este nejazdil, tak si necham poradit :)

    Anketa: dura alebo sram?

    3x
    30%
    7x
    70%
    0 0
    • kubad  

      Dura je jemná pohodová, přesná, chodí jak švýcarské hodinky.

      bohužel je potřeba ji pečlivě seřizovat.

      Sram je surový ostrý přesný není tak náchylný na rozštělování

      osobně bych po zkušenostech s oběma volil Sram

      přecházel jsem z 9800 na Red před časem

      0 0
    • Zdenda CUBE  

      Pokud bys uvažoval o přechodu z nějaké nižší Shim. sady tak asi Sram, ale Duru bych za Force neměnil ani náhodou.

      0 0
      • funkatron  

        tak force nie je najvyssi sram, ale vyzera slusne… paky su karbonove napr. a celkovo na mna posobi tak, ze velky rozdiel medzi force a sram nebude…okrem ceny :)

        aj vahovo je na tom force a red skoro rovnako…

        0 0
        • kubad  

          přesně tak rozdíl mezi Red a Force není moc velký, mám teď doma obě na dvou kolech

          0 0
        • Zdenda CUBE  

          Netvrdím, že Sram, i Force jsou špatný, jen nevidím důvod, pokud už máš na kole novou Duru ji měnit. Chodí to přesně a spolehlivě a k investici do jiné sady tu osobně nevidím nejmenší důvod …

          0 0
          • funkatron  

            praveze duru mam staru, preto rozmyslam…novu duru by som samozrejme nemenil :)

            0 0
    • Tina  

      Určite by som nemenila. A už vôbec nie pokiaľ si ešte nejazdil silniční Sram. Môže sa stať, že ti vôbec nesadne spôsob radenia. Ak ťa už svrbia prsty a chceš vymeniť doporučujem najskôr vyskúšať! Mne napríklad Sram vôbec nevyhovuje spôsobom radenia, ale niekto si ho nevie vynachváliť.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.