• Herri

    jaký máte názor a zkušenosti s těmito pákami ? Zřejmě to jsou poslední sehnatelné 8mi rychlostní dualy. Co se týče řazení to vypadá jako hybrid mezi Campou a Shimanem

    0 0
    • alinceb  

      Já vím třeba o fungl nových 8sp Shimanech 105…;)

      0 0
    • Martin  

      není lepčí koupit devítkový páky, řetěz a kazetu? ořech je stejnej a páky sora se ergonomicky hodně nepovedly

      0 0
      • Jarque  

        To ano, ale zase osmička je držák, devítkový řetězy (Sh) jsou dost bláto…

        0 0
        • roud  

          A někdo ti brání dát řetěz třeba od campy ? :O)

          0 0
          • Martin  

            cena?

            0 0
            • roud  

              když bude životnost větší tak se tenhle neduh smazává ne ? :O)

              0 0
        • jecnak  

          Ja trebas radsi jezdim na 8ce Campu C9. Neni cas ztracet cas vymenou retezu.

          0 0
    • Jarque  

      Nejsou úplně špatný. Fungujou opravdu podobně jako campa, tj. malou na palci odřazuješ, brdovou řadíš na lehčí. Přesnost docela ujde, chod je takovej gumovější a ne nějak extrémně rychlý. Mě osobně úplně nesedí do ruky, ale taky se dá. Při pádu máš velkou šanci, že páku jen odrbeš, ne zlomíš. Na najíždění nebo tůristiku stačí, ale nečekal bych žádný zázrak. Nepřijdou mi nijak servisně náročný – prostě jej enom jezdím, čas od času prostříknu WDčkem.

      0 0
      • alinceb  

        Právě odřazování palcem byl hlavní argument, proč si přítelkyně vybrala Sory a ne RSX, které sem jí nabízel…

        0 0
    • McBlacky  

      mám je 4 roky a dobrý, ale moc toho nenajezdím na silnici. používám kombinaci 3*8 s kazetou 11–23 nebo 11–25 do hor.

      přijde mi to fajn, akorát neodřadíš při dolním úchopu za oblouky, což ale pokud nezávodíš, tě nemusí zajímat. Mě to nevadí vůbec.

      řetězy vozím 9spd XT

      0 0
      • Herri  

        odřazování mi nevadí, jednak vozím na jedničce Campu a jsem tak zvyklý a tyhle Dualy chci dokoupit na zimáka, kde vozim Shitmano a 8mi kolo. 9ti kolo na zimáka opravdu pořizovat nechci, mam několik nových 8s kazet v zásobě a 8mi kolo mi celkově příjde míň náročný na seřizování, což je u zimáka přednější. Taky jde o cenu dualů, nový 9s asi za 16kil nepořídim…U zimáka škoda každý koruny

        0 0
    • Herri  

      rikas 2,5 ? to je dost penezu…pravda u K. by staly 3.9

      0 0
    • hardy.boy  

      Čau, nevíte někdo, jestli je možné nahradit dualy 9 sp soru, za nějaké campagnolo?? Jedná se mi konkrétně o kolo Leader fox runner 2011 (přehazka je tam sh 105). Díky.

      0 0
      • Herri  

        řazení shitmano a campu rozhodně nekombinovat, kazdy vyrobce ma jinou delku kroku a je to tedy vuci sobě nekompatibilni. budto komplet (paka, kazeta, saltr) shimano/sram nebo komplet campu

        0 0
        • smazlik  

          cau chtel bych se zeptat jak se na techto pakach řadi.preradil sem dolu ale nevim jak spatky nahoru.dnes sem si koupil svoje prvni silnicni kolo

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.