Držák mobilu na Canyon Aerocockpit

6 nepřečtených
 • Kos_CZ

  Zdar ve spolek!

  Nemáte někdo tip na držák mobilu pro Canyon Aerocockpit? Mám na něm přidělaný držák Wahoo Element Bolt, ale občas by se hodilo si na řidítka/Cockpit přidělat i mobil. Jako ideální kandidát mi připadá Quadlock, ale ten se dělá jen na kulaté přestavce/řidítka a Canyoňácký Aero Cockpit je shora sploštělý, takže zaoblená část „nedolehne“.

  Řešením je asi použít kousek něčeho měkkého pod držák (malý kus karymatky či tak něco) ale přijdemi že to není úplně ono a že nějaká rozumná alternativa by měla existovat. Ještě jsem narazil na držák Spigen (https://www.alza.cz/…d5593200.htm?o=2), který by asi mobl být o něco vhodnější, ale jednak je otázka, zda by pásek vystačil délkou a pak jsou k tomu jan nalepovací protikusy na záda telefonu a ne celé pouzdro (chci to na silnici, tak tohle by asi mělo vydržet).

  Nezná zde někdo ještě nějakou alternativu, případně jak to řešíte (kapsa)?

  Díky za případné odkazy a nápady!

  • JFtryall  

   K cemu to hyzdit telefonem? Trasu naplanujes do budiku a pohoda ne?

   • Kos_CZ  

    No třeba proto, že občas to kolo dám do trenažéru a mobil mám na ovládání aplikace (RGT cycling). Mimo to plánuju na příští červen/červenec trasu Ostrava-Praha nonstop a asi by se mi hodilo nemít mobil v zadní kapse. Při normálním ježdění (do 100 km ) to neřeším a je buď v kapse, nebo v batohu (pokud ho mám s sebou).

  • wego1991  

   QL dělá i verzi na gumičky jako u tachometru, ale taky to mají zespod zaoblené.. napadá mě sehnat někoho šikovného s 3D tiskárnou a ten spodek namodelovat na míru. Možná už to někdo řešil a model najdeš někde na netu, např. STLfinder nebo thingiverse.

  • Tomi.B  

   Začíná to telefonem a takhle to končí. Nezačínej stím.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.