Dotaz na využití "poloh" v Garmin Edge 520

13 nepřečtených
  • BB

    Manuál není moc inspirující a sám na to nejsem schopen přijít a možná to ani nejde. Do 520 jsem si naimportoval přes adresář New files soubor s body, které jsem vytvořil na tabletu v Locusu. Všechny body se s řádnými jmény vytvořily jako Polohy v 520. A teď bych potřeboval, aby mě Garmin upozornil, když se k danému bodu přiblížil. Nic víc. Sám jsem objevil, že Garmin umožňuje k Polohám navigovat, asi jenom přímou čarou, ale aby na ně pouze upozorňoval, tak to jsem neobjevil. Nemá někdo nápad ??? Dík.

    0 0
    • black.horse  

      Jak moc daleko chceš upozornit? Co udělat body jako extra krátké segmenty? :-)

      0 0
    • JendaH  

      Můj Garmin má funkci proximity, která tohle dělá. 520 nemám a v manuálu pro něj to bohužel nevidím. Zkus to pohledat v menu…

      0 0
    • jannk  

      primo sice neporadim, protoze tohle myslim moje 510 neumi, ale pro podobne ucely kdyz nekde jedu, tak si udelam gpx (obvykle na mapy.cz), potom z toho nekde udelam tcx, kde uz se daji pridat course points (u me obvykle vrcholky) – a pro ty si pridam varovani treba 100 metru predem

      (course pointy pro zatacky/navigaci nepouzivam, jen vrcholy, pripadne nebezpecne sjezdy – a hospody)

      Lokace pouzivam pro synchronizaci nadmorske vysky – mam ulozenych ~10mist, kde obvykle zacinam a na nich si Garmin seridi nadmorskou vysku

      0 0
      • BB  

        Jo díky, ty coursepointy by mohly fungovat. U mě je problém, že jsem zrušil PC a vše řeším na tabletu a tak mi chybí něco jako TCX Converter, který jsem používal. Ale pohledám nějaký konvertor pro Android a v něm by mohlo jít definovat coursepoint.

        0 0
        • jannk  

          jde i online.

          nejlepsi byl http://bikeroutetoaster.com/, ale ten ted prilis nefunguje (porad umi tcx z gpx, ale nefunguje routovani ani automaticke vytvoreni profilu), takze GPSVisualizer nebo GPSies – a asi jich bude i vice

          0 0
          • MaPa  

            tak já bych to spíš otočil. on-line jde kde co, ale jde i off-line?

            0 0
            • jannk  

              No treba ten TCX Converter co zminoval BB – ale offline programy jsou jen na PC; mobilni/tabletove aplikace offline prakticky nebyvaji.

              A offline programy se uz zase moc nerozviji (vyjimky pochopitelne existuji)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse