• KemaBV

    Ahoj.

    Obracím se na Vás s prosbou. Rád bych prodal své MTB kolo Superior XP 905 r. 2012 s originálními komponenty, tak jak bylo v danou dobu prodáváno. Viz. odkaz.

    https://superiorbikes.eu/…-xp-905.html

    Bohužel vůbec netuším, kolik se podobné kolo může v dnešní době pohybovat cenově. Kolo je jezděné pouze v letním období, rekreačně, je absolutně bez poškození, škrábanců, 2× servisováno u prodejce BB Cyklosport.

    Poradí mi někdo, abych nepřestřelil případně moc nepodstřelil cenu?

    Pokud by mi někdo doporučil dobrého prodejce – servis, kde bych kolo dobře prodal (jižní morava – okr. Břeclav, okr. Hodonín, Brno) byl bych také moc rád.

    Děkuji za rady a názory.

    Kamil

    0 0
    • novas752  
      1. Na podobné dotazy je tu vlákno k tomu určené, viz výše.
      2. Kolik to má najeto?
      3. Jak jsou na tom pláště, brzdové destičky a kotouče, jak opotřebený je řetěz a vidlice servis někdy měla?

      Osobně bych to viděl tak na 10–15 000 podle výše zmíněného stavu.

      0 0
      • KemaBV  
        • najeto do 1000 km, když moc tak 1500 km
        • pláště bez viditelných známek ojetí, brzdové destičky neměněny (v servise řekli že zatím není potřeba), kotouče taktéž, řetěz původní, vidlice na prohlídce po roce a po dvou letech – bez problémů.

        Vše se odvíjelo od toho, že kolo má málo najeto a nebylo potřeba měnit něco co není opotřebeno.

        0 0
        • novas752  

          Noo tak to dej třeba za těch 15, 1500km je skoro nové kolo.

          Ten řetěz už by možná mohl být na výměnu – je potřeba ho změřit, nejlíp šuplerou roztažením mezi 11 články. Jestli naměříš 132,8mm a víc, je na výměnu.

          0 0
          • scalar  

            Taky už může být řetěz přejetý a tím odepsaná i kazeta. Stejně šestadvacítka s pružinovou sídlící, klikama na Octalink, rám s nevalnou pověstí, to se i za těch 15 tis. těžko udá.

            0 0
            • novas752  

              Přesně k tomu směřuju, řetěz za 300 vem čert, ale když by to bylo ojetý moc, férovou hodnotu kola by to podstatně snížilo.

              A jo, přehlédl jsem, že jde o pružinovou XC32ku. To bohužel hodnotu sníží.

              Jestli je to v super stavu, tak za nějakých 13 by to jít mohlo.

              0 0
              • KemaBV  

                Udělal jsem pár fotek, které přikládám i k inzerátům.

                0 0
                • novas752  

                  Jak pisu, za nejakych 12–13 by si to mohlo najit kupce. Kdyz ne, tak jednou za 2 mesice 500Kč uber.

                  0 0
    • gerrard  

      prodej si to sam pres www.cyklobazar.cz tam zjistis i cenu za podobne kola.

      0 0
    • vapenna  

      To si prodal rychle,já se snažím prodat moje postavené 29”HT kolo na rámu Scud za 10000kč uz dva měsíce a nic,počkám do jara,když neprodám ,tak si ho nechám

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.