Dostupnost Kellys 2019 // Thorx

5 nepřečtených
  • petaRides

Hezký večer, rád bych se zeptal, zda se zde najde někde od Kellysu/kdo kellysy dělá. Rad bych se zeptal na dostupnost modelů 2019 a konkrétně Thorx 10, už dva týdny mi říkají, že příští týden bude a pořad nic. Nevíte někdo něco? Někde jsem se dočetl ze některé kola minulý rok byly až od konce dubna a nechce se mi čekat (potřebuji vědět, zda budu muset sáhnout po konkurenci). Děkuji moc za všechny rady.

• Vilém  

roman II by mohl vedet.

• roman II  

Zkus brnknout pro info do libereckýho urban sportu, loni gate 30 a 90 jsem bral pro známé už kolem půli března, musel bych někde najít faktury

• Marušák  

Není to zrovna aktuální, ale moje zkušenost s Kellysem z roku 2015. Kolo za 60 000. Nejdřív – mohlo by být do Vánoc. Pak – do konce ledna. Pak – do konce března určitě. Pak už se mi prodejce omluvil s tím, že mu nejsou schopni říct jestli kolo někdy bude tak jsem nevydržel a šel do jiné značky, protože to byla prakticky jediná cenová alternativa, která se mi líbila a ve fabrice měli posledních pět ks v mojí velikosti. Kellys dorazil v květnu…

• Chlebovnik  

To máš předobjednaný nebo ne?

Pokud ne, stačí jim v krámu říct, ať se mrknou na bítůbíčko na dostupnosti ne? Pokud ano, ať zavolaj do Kellysu.

Když jsem se na to posledně ptal, tak vyšší Thorxy mají mít dostupnost cca teď v půlce února. Desítka koncem dubna.

• petaRides  

Už jsem volal, ve středu se montují 29, všechny modely, v pátek 27,5 všechny modely

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse