Dlzka seriovej sedlovky na GT Avalanche 1.0 model 2006

15 nepřečtených
  • stihac

    Ahoj,

    idem si v kratkej dobe prevziat bicykel GT Avalanche 1.0, minulorocny model, no a je to taka hranicna velkost k mojej postave. Hrozi, ze ak je tam 300 mm sedlovka, tak ju budem musiet vymenit za 350 mm. Ak to tak bude, najradsej by som ju uz mal vopred objednanu. No a zial si nemozem fyzicky overit, ako to je s tou originalnou, aka je dlha. Nemate niekto prosim ten bicykel doma? Ak nahodou viete, dakujem za radu resp. info ci ma ta seriovo montovana 30 alebo 35 cm.

    0 0
    • Vlad1  

      300. Právě jsem to radši ověřil a také mě to štve.. Navíc originál sedlovka mi po 1700km hlasitě a často praská v zámku. Psolední 3 dny si zkouším hrát s různým utažením ale hlavně se začínám také poohlížet po jiné a delší. Před chvilkou se mi zalíbila tahle www.koloshop.cz/indexbazar.php?… ale ještě budu hledat a pročítat… Jinak s kolem jsem mooc spokojený, chtělo by jen upgrade vidlice a měnil jsem sedlo.

      0 0
      • stihac  

        Dik za info. PROSIM TA: aky ma priemer? Mam nieco objednane v netovom obchode, skusim si ju k objednavke nechat prihodit, len prosim skus preto napisat cim skor aky treba ten priemer. Dik! :)

        0 0
        • Burizon  

          Ahoj, taky mám GT jedničku, délku 300 a průměr je tam 27,2 mm ;-) Jinak já už mám po nejdůležitějším upgradeu, takže s kolem max. spokojenost ;-) Jinak mám najeto 4000 km a nic mi v sedlovce nepraská, i když ji mám hraničně vytaženou…

          0 0
          • stihac  

            Fakt je tam 27.2 mm? Som myslel ze ked je to hlinikovy ram tak ze to bude nieco hrubsie. Vdaka za odpoved. No a este aky upgrade si na tom svojom kuse vykonal? Popis blizsie prosim, nech viem co mam cakat ze vymenim. Dik.

            0 0
            • Burizon  

              No, teď jsem to měřil šuplerou, mám strojařinu, takže snad na tom umím :-))) I když popravdě jsem naměřil 27,1, ne regulerních 27,2 :-))) Podívat se na moje kolo můžeš v mém profilu, nedávno jsem ho sem dával. Popis je tam ;-)

              Když to tak shrnu, tak z kola za 16 tisíc jsem udělal kolo za 34 :-) Ale nebylo to v plánu…

              0 0
              • stihac  

                Vdaka! Je pekny, ten mam objednany. Chcem jazdit cross country, tak prve idem vymenit riadidla a predstavec. Tebe tie rizer vyhovuju? Vidim, ze si ich nechal namontovane.

                0 0
                • Burizon  

                  Nejdřív jsem bojoval s tím, jak jsou ty řidítka široké, ale nakonec jsem si zvykl a teď jsem rád, že jsem je nezkracoval. Vše mi teď vyhovuje…

                  0 0
              • kolombo  

                Mám taky podobné, jen nekotoučovou verzi :-) A co jsi všechno měnil? Na první pohled je tam jiná vidlice …

                0 0
                • Burizon  

                  Já kupoval taky nekotoučovou verzi. Pak jsem ale přece jenom chtěl trochu polepšit, tak jsem už měl skoro objednanou brzdu J7 na přední + nové kolo, ale přišla nabídka na obě kola MAVIC a kotoučový brzdy Shimano XT za neodolatelnou cenu, i když kola byla mírně jetá a brzdy tak 3 měsíce. A protože vidle byla shit, tak jsem ještě koupil REBU a to je myslím všechno… Děsně peněz mě taky vedle toho stálo oblečení, boty a CamelBak…

                  0 0
                  • lutte\'  

                    pls muzes mi rict kolik uz te stal celkove upgrade ?

                    0 0
                    • Burizon  

                      Hodně :-) Určitě bych si za to mohl pořídit ještě jedno stejný seriovy GTčko :-)

                      0 0
                      • stihac  

                        Prosim ta este ake je to seriovo montovane sedlo? Mam ho skusit nechat a jazdit s nim, alebo odporucas vymenit rovno v predajni? Dik :)

                        0 0
                        • Burizon  

                          Mě vyhovuje… Snad až příští rok bych šel do výměny, ale jen kvůli gramům… Když jsem vážil sedlovku+sedlo, tak to mělo cca 700 g, to by se dalo snížit na zhruba 500 g s ohledem na přijatelnou cenu…

                          0 0
    • KOMOÒ  

      Měl sem podobnej problém a sedlovku mi automaticky vyměnily(bez poplatku),je pravda že sem na to upozorňoval předem,nicméně tyhle velikosti maj skladem asi všady

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.