CykloGPS s real-time zobrazením výškového profilu

3 nepřečtené
 • pajzl42

  Ahoj. Sháním cyklonavigaci a nějak se nemohu zorientovat v nabídce, proto prosím o radu. V podstatě potřebuji jenom dvě funkcionality.

  1. zobrazení mapy – aby se šlo pohybovat po trase, apod. – nevím, na kolik je běžné, že se dá i trasa v průběhu upravovat (mám pocit, že většinou jde jen nahrát předem naklikané GPX)
  2. zobrazení výškového profilu real-time – tzn. abych věděl, jestli jsem v půlce kopce, na konci, kolik mě ještě čeká – tohle je asi to nejdůležitější, co bych od toho čekal

  Ostatní věci pro mě nejsou až tak důležité, protože to mám v hodinkách. Ideálně ještě dobrá výdrž baterie a za rozumnou cenu, pokud to není utopie. Zaznamenal jsem Garmin Edge, ale co jsem pochopila z fór, tak si na tu ClimbPro funkci lidé spíše stěžují a navíc jsem asi více fanoušek OpenStreetMap.

  • R-A-D-I-U-S  

   Nějakej garmin to co chceš asi umí (nevím jak kvalitně) , ale asi né měnit trasu během jízdy, jedině snad naklikat něco novýho v telefonu a pak to tam pře bluetooth nebo nějak jinak poslat. Co se týče OpenStreet, tak existuje spousta map zdarma vygenerovaných právě z O.S.

  • Alojs01  

   Na bod 1 pouzij telefon a mapy.cz a pokud umis cist v mapach, vyresis tim i bod 2. ;-)

  • skricx  

   Garmin 530/830/1030 mají funkci ClimbPro. Nahraješ si do přístroje plánovanou trasu a jakmile pojedeš do kopce tak se ti zobrazí profil s údaji. Více najdeš zde: https://petmikeska.blogspot.com/…limbpro.html

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.