• yellow

    Chci pořídit nový tacháček a proto si dělám takový soukromý průzkum:-) prosím přispějte svojí trošou do mlýna. Otázka jednoduchá – Jaké máte zkušenosti s bezdrátovými cyklocomputery, o cca. 7 základních funkcích do 800,– Co byste doporučili a co ne. Díky všem

    0 0
    • Krys  

      Sigma 1200 cyklomani­a.cz/prodej/Com­puter-SIGMA-1200-BaseLine-2006---RDS Mám druhý rok a som spokojný. Trochu ma štvalo to uchytenie gumenými krúžkami (posúval sa snímač), ale obojstranná páska to vyriešila. Dážď znáša dobre. Raz mi to v prudkom lejaku ukazovalo trochu vyššiu rýchlosť, ale po vyfúknutí vody z konzoly už v poriadku. Občas po prejazde pod vedením vysokého napätia vyskočí max. rýchlosť cez 200.

      0 0
      • pajasimi  

        z toho důvodu(ukazování nesmyslů při projetí kolem vedení vysokýho napětí) bych (když už bezdráťák) šáhnul po vdo s digitálním přenosem

        0 0
        • yellow  

          :-) co je to vdo a dá se to pořídit do těch zmiňovaných 800,–??

          0 0
          • pajasimi  

            všechny najdeš tady progresscycle­.cz/firma.asp?ID=210 já mám teda drátovej mc 1 s vejškoměrem­..jakejkoliv další tacháč co kdy koupim bude zase vdo..problém je že ten s vejškoměrem bezdrátovej neni digital ale analog (nechápu proč) takže jestli se pochlapí, a udělaj to digital tak do toho jdu..no a digitální jsou ty, co maj příponu „DS“

            0 0
            • pajasimi  

              a ty co maj „+“ jsou obyč. analogy

              0 0
            • yellow  

              hmm takže můj antitechnický rozum mi říká že obecně jsou lepší tachecy s analogovým přenosem dat než digitální, problém je ale v tom že analogové se v této cenové třídě sehnat nedají a nebo jen v zcela zákl provedení f-cí takže já pokud zvolím bezdrát tak mám možnost jen s digit. přenosem, doufám že chápu dobře

              0 0
              • yellow  

                blbost digital je lepší než analog:-)))))))))) no jo no antitechnik

                0 0
                • pajasimi  

                  jo digitál je lepší..za cenu co chceš jsou tam však jen analogy..to bych radši koupil mnohem funkčně víc vybavenej dráťák

                  0 0
            • marekmaue  

              no já bych asi bral od VDO C2 má : promin ze to kopiruju ale nechci to opisovat Funkce:

              1. okamžitá rychlost
              2. denní vzdálenost
              3. čas jízdy
              4. průměrná rychlost
              5. maximální rychlost
              6. ručně ovládané stopky
              7. hodiny
              8. celková vzdálenost
              9. celková vzdálenost 1. obvod kola
              10. celková vzdálenost 2. obvod kola
              11. porovnání okamžité a průměrné rychlosti
              12. dva různé obvody kol

              Další funkce

              • Plnotextový displej, 7 jazyků
              • Easy-Menu-Structure EMC
              • Indikátor pravidelné technické prohlídky kola
              • Automatický Start/Stop
              • klidová funkce (vypnutí displeje)
              • Indikátor stopek (bliká jsou-li stopky zapnuty)
              • Nastavitelná celková vzdálenost
              • Twist-Click upevňování
              0 0
    • mosquito  

      tatik ma 5 let starou sigmu BC700 RDS a na to ze jezdi jen v desti, zadny brody atd tak se obcas stane ze do toho vysilace vnikne vlhkost, vybiji se baterky a zkoroduje to .. ale jinak to funguje dobre – zadny ruseni nebo tak, ten vysilac vypada uplne jinak nez ty nove a verim tomu ze uz to vylepsili takze bych se nebal (prijmac je skoro stejny a s tim problemy nejsou zadny)

      0 0
    • Omen  

      to co tu píšou ostatní je pravda kamarádi mají sigmy a většinou jim to neukazuje taky jem měl jedem bezdrát a ukazoval jen když měl náladu .Mám ale 10 let zkušeností s firmou Echowel a dělaji i bezdrátové ale já raději používám drát

      0 0
    • starla  

      btw, daj se sehnat gumky co drzej snimac na vidli? dneska mi to ruplo:( a nevim co tam dat:( mam ho tejden. hura.

      0 0
      • pepek  

        Mám tam obyč. gumičky z papírnictví, vždycky dvě, když jedna praskne, druhá eště drží :-) Ty černé nevydrží nic.

        0 0
        • Omen  

          to je ten důvod proč už mi leze sigma leze odjakživa na nervy hloupé gumičky

          0 0
          • pepek  

            Tady opravdu udělali soudruzi z NSR chybu, měli tam dát silikonový gumičky, ty by vydržely. Takhle ale zase prodají víc náhradních snímačů.

            0 0
        • starla  

          ehm, se stydim, ze me takova jednoducha vec nenapadla:( Diky:))

          0 0
      • mosquito  

        no prodava se takovej pytlicek s nahradni kabelazi a jsou pribaleny i ty krouzky a magnetek .. jenze pokud nepotrebujes i tu kabelaz tak sou to 2–3 stovky v haji

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.