cyklistické soustředění - Mallorca 2008

31 nepřečtených
  • sfinga

    Ahoj, nejell by jste někdo v březnu najíždět kilometry do tepla na Mallorcu? Sháním někoho na ubytování, nechce se mi platit jednolůžák, dvoj nebo troj je levnější, popř celý apartmán. Lítá se s německa za super peníz. Jen je třeba si to včas koupit. Pokud by někdo měl zájem, domluvme se, postaral bych se o organizaci. Kdyžtak se ozvěte co nejdříve na 777 068421 nebo bike.road@seznam.cz Díky

    0 0
    • sfinga  

      pardon za překlepy :-)

      0 0
    • Beeda  

      Sfinga utoci!:-D

      0 0
      • sfinga  

        voe… :-) já nevím kdo se chystá na atak předních příček. Nvý team, nová motivace, lepší výsledky :-) Jedeš s Martínkem do Alcudie, co?

        0 0
    • Daník  

      Já o tom už nějakou dobu uvažuju, ale zatím jsem zájem kolegů nezjišťoval. Na jak dlouho si to představuješ? Vozem do Mnichova?

      0 0
      • sfinga  

        optimálních je 14 dnů, Letos už pojedu po třetí a vždy jsem tam jel v termínu od 20. března do 4 nebo 5. dubna. Vozem do Mnichova se dá taky, ale Mnichov je zbytečně daleko. Blíž jsou Drážďany nebo Norimberk (má nejlevnější poplatky). Samotná letenka vyjde tak na 140 Euro, ubytko se pak řeší na místě. Cca 27 Euro za dvojlůžko, 24.5 za trojlůžák. Hotel do pohody :-)

        0 0
        • zubatec  

          Kola si vozíte s sebou nebo si je tam půjčujete? Někdo říkal že to vyjde tak nastejno.

          0 0
          • sfinga  

            Rozhodně doporučuju si kolo vzít svoje sebou. Kolo se tam sice dá pujčit, ale je to jen velmi dobrá reklama. Skutečnost je pak jiná. Jsou to sice kola na Tiagře, ale občas v horším stavu než člověk čeká a né vždycky se dostane na tvoji velikost. A nevím, jaké to je jezdit 14 dnů na cizím kole. Rozhodně doporučuju vzít si svoje. Letadlem to stojí od 40 do 60 Euro a musí to být zabaleno v přepravním obalu na kola nebo krabici. Ta bohatě stačí.

            0 0
        • Cryzyy  

          neni to zbytecne pozde ? v breznu se da jezdit uz i tady celkem na pohodu, loni jsme tam byl koncem unora a taky dobry – clovek se tam torsku rozjezdi a pak pokracuje tady :)

          0 0
          • Daník  

            osobně mám pocit, že únorové najíždění je spíš pro profíky, moje tělíčko si spíše zapamatuje do sezony co bylo v březnu nebo dubnu a v únoru by mu měly stačit běžky. A pokud by byla zima jako předloni, tak budou běžky i v březnu :-) Pro mě Drážďany nebo cokoli je z Ostravy stejně dost daleko, Vídeň prý dražší. Osobně by mi asi 10 dní stačilo. Je nutné zajistit rezervaci asi dostatečně v předstihu…?

            0 0
            • jonti  

              Ak jazdis na preteky, tak by som nepovedal, ze je to len pre profikov. Vacsina zaujimavych maratonov (malevil, sela, kral sumavy, transbrdy, atd) je v obdobi od 15.4. do 15.6. Potom dost dlho nic, az na jesen tak od 1.9. do 31.9. Takze ak chces dobre zajazdit, tak musis byt na tom velmi dobre hned na zaciatku sezony, potom trochu vypustit, a potom znovu pridat. Kazdy ale moze mat plany ine.

              0 0
              • raceman  

                my tady v okolí ostravy máme dost dobrých závodů přes celou sezónu ;-)

                0 0
          • sfinga  

            já myslím, že únor je moc brzo, přijedeš sice s nějakým objemem, tělo si zvykne na teplejší počasí a najednou budeš zase jezdit v zimě a sněhu v březnu. Kilometry nebudou tak kvalitní a rázem je soustředění na nic. První větší závody začínají v květnu a tak si myslím, že když člověk v únoru jezdí na běžkách, sem tam protočí nohy na trenažeru, pak jede v březnu najíždět, tak duben už je lepší na trenink.

            0 0
            • sfinga  

              nechci nikoho přesvědčovat co a kdy je lepší najíždět já sem jen psal, jestli byc tam někdo nechtěl jet v březnu, že sháním někoho na ubytování. Nic víc sem tady nemyslel, a už vůbec nechci rozebírat to, jestli jsou kilometry lepší najíždět v únoru, březnu a nebo až v dubnu.

              0 0
    • PetrR  

      Ahoj,

      uvažuji o tom, ale jel bych tak na týden, max. 10 dní někdy kolem Velikonoc a jsem z Olomouce, tedy letěl bych z Vídně. Našel by se někdo ?

      0 0
      • Chaingang  

        Měl bych letět z Vídně,ale 20.února na 14 dní…

        0 0
        • PetrR  

          Ahoj, pises „mel bych letet“. Mas to uz domluveny nebo bys uvazoval o alternative. Jeste jsem nasel 9denni pobyt nekdy pred velikonoci, myslim od 19.3. Slo by to ?

          0 0
      • sfinga  

        z treninkového heldiska je týden krátká doba, těch 10 dní je lepší, ale 14 je otimální. Vídeň je v poho, ale je dražší na poplatky… já sem tady založil thread jestli by někdo nejel, ale očividně se moc lidí na to nechytlo…

        0 0
        • mach1  

          na kolik by to vyšlo celkově, těch 14dní?? se všemi poplatky, ubytkem atd.

          0 0
        • mach1  

          na kolik by to vyšlo celkově, těch 14dní?? se všemi poplatky, ubytkem atd.

          0 0
          • PetrR  

            Ahoj, spocitej si to na strankach www.nacesty.cz\cyklistika Ja bych jel nejvic na 9 dni a to vychazi nejak na 500–550 Eur

            0 0
    • montrealc  

      Ahoj jezdíš ještě n acyklokempy přes zimu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.