• Tomas-kellys

  Tak kdo má zkušenost s letní směsí do ostřikovačů v hubě z projíždějící­ho auta?

  0 0
  • hawrda  

   Mnou předjíždění cyklisté mají zkušenost pouze se zimní,já to tam leju celoročně do mrazu

   0 0
  • Roxteedy  

   Ja i se zimni :)

   Ale parkrat za zivot… nic co bych resil…

   Jinak doporucuju napsat SPZ. Prez znameho u PaCH nebo urade si zjistit majitele a vymyslet odvetu :D

   0 0
  • BikerM  

   Klicky od auta kdesi v louce taky uz nekdo poresil? :D

   Posledni dny mi ridici u nas na zapade prijdou vic agresivni. Nejezdim hlavni silnice, jen silnice nejake buhvijake tridy s minimalnim provozem a minimum km na silnicich, kterym se proste nevyhnu s vetsim provozem. Vse u kraje silnice a voda do ostrikovacu je posledni dobou jen sranda. Pred par tydny se me snazil vytlacit do prikopu typek s vozejkem a jeste si na me zatroubil.. mel stesti ze nezastavil a nechtel si ,,popovidat’’.

   0 0
   • psbiker  

    Silnice s malým provozem daleko od osídlení nemusí být vždy výhra, víc si beze svědků dovolí. Na mě akorát bílá dodávka zkoušela vypouštět černou dýmovou clonu, ostřikovače nic..

    0 0
  • Martin  

   já jsem sprchovanej z ostřikovačů cca tak 0,5× za trénink, tedy v okolí Prahy, kde se vyskytuje velké procento imbecilních řidičů, v Rakousku či Itálii se mi to ještě nestalo, občas jsem sprchován proto, že imbecilní řidič musí na pár vteřin zpomalit a skrze svou definitivní blbost není toto schopný ustát, jindy jsem sprchován docela bez příčiny, jen proto, že imbecilní řidič nemůže cyklisty vystát jaksi a priori

   0 0
   • deekay  

    Nutno rict, ze vetsinou jde fakt o burany z vesnic kolem prahy ve starych pleckach.

    Ale ostrikovace jsou jeste ok, dneska me ***** se starym cervenym tranzitem vytlacoval na Zvolskym kopci, a to prosim na rovnem useku bez zatacek, takze ani zpomalit nemusel. Malem ten manevr s tou pleckou nevybral a skoro skoncil ve skarpe sam :)))

    Dalsi vec, proc se to stava hlavne v okoli, je absence semaforu. Uz se mamrdi naucili, ze ve meste by mohli byt dojeti :)

    0 0
    • Roxteedy  

     Burani z vesnic ve starych pleckach?

     No ty jsi taky vrchol tolerance, inteligente z Praheee…

     Skoro tem kropicum zacinam fandit :)

     0 0
     • Martin  

      copak, potrefená husa?

      0 0
      • Roxteedy  

       Presne tak :) jsem ze vsi ;)

       0 0
       • Martin  

        já nevím jestli má pravdu, ale i kdyby měl pravdu, neznamená to, že to platí na všechny, bylo by to jen statistické sdělení

        já osobně nevím, ale něco mi říká, že to budou spíš zbohatlíci z příměstských satelitů, protože u těch lze pozorovat největší míru blbosti, kombinované s arogancí, což spolu nezřídka souvisí

        nicméně tito mě sprchují, jeden, který se mě loni dole v Psárech snažil autem vytlačit ze silnice byl skutečně vesnický buran, vím to, protože měl – debílek – smůlu, podařilo se mi ho dojet a vystopovat a poslal jsem na něj cajty, skončilo to nějakou pokutou a řízením na OÚ, nicméně díky tomu znám jeho identitu a je to skutečně vesnický křupan, to si ale neber osobně, protože to neznamená, že každý na vesnici je křupan, týká se to pouze toho jednoho pitomce

        0 0
        • Kouba_2005  

         dojet a vystopovat a poslal jsem na něj cajty, skončilo to nějakou pokutou a řízením na OÚ – a to jako na základě tvýho tvrzení nebo jsi to měl natočený?

         0 0
         • Martin  

          jela za mnou kamarádka a hlavně byla výhoda, že tam byli policajti, těch jsem si všiml cestou, takže jsem se k nim pak jen vrátil a poslal je rovnou na toho řidiče a jeli jsme do Jílového na policejní stanici podat výpověď

          0 0
          • Jezevec70  

           Docela by mě zajímalo, jak by se řidič tvářil, až by za ním přijeli cajti, že se ti ten sajrajt dostal do oka, měl z toho zánět a doba léčení třeba měsíc.

           0 0
          • Tomas-kellys  

           Hele dostat od někoho ostřikovačema je jedna věc, ale jet někoho udat a ztrácet čas v životě tím že na někoho budu podávat výpovědi na policii je samo o sobě na hraně.. Je vidět že je člověk charakter, když se pochlubí na internetu tím že někoho udal :) možná to udělals správně že to zahnals do takovýho extrému, je to jenom můj názor, ale já bych se na sebe asi nemohl podívat do zrcadla za tohle

           0 0
           • Martin  

            Hele, na hrubý pytel hrubá záplata. Pokud někdo má potřebu ohrožovat ostatní, tak by za to měl zaplatit.

            0 0
           • figur  

            Jenže je mezi námi hodně lidí, na který nic jinýho než represe neplatí a na některý ani to. Je dobře, že to dotáhl do nějakého závěru. Tvý nabádání ke lhostejnosti ty parchanty jen povzbuzuje k dalším prasárnám. A taky částečně vysvětluje, proč to u nás 30 let po revoluci vypadá tak jak vypadá. V tom, jak se lidi k sobě chovají jsme proti vyspělé Evropě stále velkej kus pozadu.

            0 0
           • Martin  

            počkej, ale postřehl si, že to udání nebylo za ostříknutí směsí z ostřikovače (to fakt neřeším), ale za úmyslné vytlačování cyklisty automobilem ze silnice???

            jeden, který se mě loni dole v Psárech snažil autem vytlačit ze silnice byl skutečně vesnický buran, vím to, protože měl – debílek – smůlu, podařilo se mi ho dojet a vystopovat a poslal jsem na něj cajty

            upřímně, udělat to někomu, kdo není zvyklý z ježdění v balíku na kontakt, mohlo to skončit zraněním nebo i hůř

            0 0
           • blue.sun  

            Že by taky pan ostřikovač?

            Já chápu, že pocit „někoho jsem udal“ u mnoha lidí evokuje doby ještě nedávno minulé, ale právě na to spousta hajzlů, zmrdů a prasáků spoléhá. A dokud prostě nebudeme využívat svého práva na obranu, tak bude hůř a hůř.

            Taky to Trepi mohl řešit „po svém“ a týpkovi třeba zlámat ruce. Byl by to hrdinštější čin? Pak bys zatleskal?

            0 0
            • Tomas-kellys  

             Jo, furt ziju v době kdy si myslím že chlap by to řešil po svým.. ****** utíká udávat na policii.. Stejně jak tady plno lidí píše že kdyby ho dohnali tak nevím co, ale koule mají tak maximálně na to si jít stěžovat.. Neříkám že je to dobře když dostaneš nemrzku do ksichtu, ale na policajty bych s tím fakt nezvonit, styděl bych se.

             0 0
             • Martin  

              vole, umíš číst???

              jasně, píšu, že šlo o vytlačování autem ze silnice, pak ti to podruhé píšu ještě speciálně pro tebe a ty si furt meleš svou jako beran

              0 0
             • Tencovozikmin  

              Pořád stejný kkt. Hrdina jak kráva a skutek utek.

              0 0
              • Martin  

               Internet snese všechno

               0 0
             • BabbaJagga  

              Když jedu na vyjížďku na kole, moc toho s sebou netahám. Ten debil v autě může mít třeba nějaký mindrak a nikdy nevím, jestli ho nepodpoří baseballovou pálkou nebo třeba bodnou či palbou zbraní. To pak bude mojí vdově prd platný, ze jsem byl v právu a postavil se k tomu jako chlap.

              0 0
              • Tomas-kellys  

               Jo většinou totiž na cyklisty davaj ostřikovače lidi se zbraní s myšlenkou tě zabít :D

               0 0
             • atty  

              Jde o to, že jsou situace, kterou přejdeš se zanadáváním či fakáčem (třeba ten ostřikovač) a situace, kdy jde reálně o zdraví či život – tam jsou policajti a oznámení klidně na místě. A jde taky o kontext, že když se něco takového stane, shodou náhod se s debilem potkáš (párkrát už se mi stalo), tak pak může nastat druhej extrém – zlomíš idiotovi nosánek nebo ručičku, uděláš mu monokl nebo bouličku a on pak půjde na policajty a při souhře okolností máš pak ty na krku ublížení na zdraví = problém s trestním stíháním, hrazením léčebných nákladů apod. Když to bude zmetek, co v tom umí chodit, přijdeš o desetitisíce či statisíce, budeš mít zápis v rejstříku trestů a rok či dva řešit běhání po soudech, platit právníky atp. Takže dát pár facek debilovi, co Tě vytlačil třeba do škarpy je v té chvíli asi uspokojující, ale může to mít celkem problematické následky.

              0 0
              • Tencovozikmin  

               Přesně tak,nač se špinit s hajzlem,když na to máme lidi.

               0 0
             • blue.sun  

              No vidíš. A já si s odpadem ruce špinit nebudu. Navíc nikdy nevím, co se v polomozečku vylíhne a kdy si přivede tlupu stejně hloupých kamarádů. Divoký západ už je, naštěstí, dávná minulost.

              0 0
              • Martin  

               Divoký západ byl legenda :)

               Ozbrojená společnost je zdvořilá společnost.

               0 0
            • Kouba_2005  

             Já osobně volím obě cesty :-) Na cigány hulákající o půlnoci před barákem volám policajty. Jeden mladík, co mě jako jedoucího v autě hovadsky přes plnou v zatáčce předjel tak, že protijedoucí auto muselo téměř zastavit, abychom se tam všichni vešli, měl k jeho smůle téměř stejnou cestu s mojí. Na těch pár kilometrech mi už z dohledu nezmizel, trošičku jsem si zajel, po zastavení ho vytáhnul z auta, dostal z každý strany jednu až mu spadly brejle s tím, že mám vše na kameře a předám to policii. To bylo proseb ať to nikam nedávám, že má půjčený auto od taťky apod. No, věřím, že tam už předjíždět nikdy nebude … snad.

             0 0
             • Tomas-kellys  

              Násilí není nutnost v každým případě, ale tady si to zasloužil a i to sám uznal.. Rozhodně lepší než fňukat na stanici.

              0 0
              • Tencovozikmin  

               Takovy kkt priste nekoho zabije. Sebrat papiry,facka nepomuze. Boze ty mas mysleni.....

               0 0
               • Tomas-kellys  

                Až budem všichni přemýšlet jak ty, tak bude teprve svět v pořádku..

                0 0
                • blue.sun  

                 Možná bys měl začít vůbec přemýšlet, hrdino…

                 0 0
                 • Martin  

                  Člověk by řekl, že ve 28 už bude mít rozum.

                  0 0
                  • Tomas-kellys  

                   Ve 28 letech mám furt ostřikovače namířený na sklo

                   0 0
                • krabica  

                 Jenže přesně takový ******, když dostane pár facek, tak půjde na ty cajty a budeš na tom ještě mnohem hůř, jak tu někdo psal, nebo má naopak zbraň a to pak taky není super situace…

                 0 0
           • iron.hide  

            A hele, dalsi ostrikovac

            0 0
           • krabica  

            Co je na tom za udávání? Tady ho někdo ohrozil a tohle je jediný rozumný postup, pokud si to nechceš nechat líbit…

            0 0
     • deekay  

      No timto ses sam pasoval do dane skupiny, gratuluji :)

      Trepi to pochopil, nevim, proc ty ne. A nejsem z zadne Prahee, ale z Berouna :)

      0 0
     • iron.hide  

      gagagaa ty husa

      0 0
    • Martin  

     na Zvolském kopci – tedy jestli tím myslíš Radlík – jsem dnes byl 2×

     ovšem sprchován imbecilem jsem byl až u Kunratic

     0 0
     • deekay  

      Tak ono to mozna bude podle kola. Me na moji plecce sprchuji jen z plecek. Tebe na ty tvoji masine jen z drazsich aut :)))

      A myslim Vrane-Zvole.

      0 0
      • Martin  

       teď si mě pobavil :-)

       0 0
    • mr.antik  

     To je divný, zas na vsi celkem snadno můžeš auto zapamatovat a pak třeba poznat. Ale je fakt, že na vsi zas parkují za plotem před chlívem.

     0 0
  • rosomak204  

   K nám už to taky došlo dnes po všech letech se mi to stalo poprvé. A to jsem jel na biku za bílou čárou mimo prostě . Kdyby to tak mělo jít dál hold si budu brát do kapsy kámen je mi to jedno

   0 0
   • michal1968  

    Brno venkov.. Seznámil jsem se tím pozdravem v kopci.. Ano dodávka musela pribrzdit, ale cesta byla úzká.. Tak jsem to,, pochopil ".. Ale asi za týden.. Z ničeho nic.. PPL.. neměl důvod, ale asi po něm někdo hodil z cyklistů kamenem.. Tak to vracel všem.. Pravdou je ze když v kopci za mnou musí pribrzdit auto tak už raději sklopim hlavu a cekam sprchu.. Ale od té doby.. Furt čekám.. A cekam..

    0 0
    • Kouba_2005  

     Když mě na prasáka předjede bílá dodávka, a je jedno, jestli jedu autem nebo na kole, tak je to vždy PPL. Oni toho asi mají hodně, tak spěchají, a jestli za nima zůstávají mrtvoly, je jim asi fuk.

     0 0
     • blue.sun  

      Nejhorší jsou čistě bílé, anonymní dodávky.

      0 0
  • rdx  

   Ja uz ochutnal prichuti…

   Letni smes si zasadne vybiram podle toho jak mi chutna :)

   0 0
  • kubad  

   trocha vody no

   0 0
   • Martin  

    kdepak, je to nějaký prevít a docela to štípe do očí, naštěstí nosím brýle

    0 0
    • Roxteedy  

     Jojo, v tech smesich jsou pekny svinstva. Potrebujou aby to na jedno setreni vzalo zaschly mouchy.

     No, moc vam to kluci nezavidim… A jsem rad, ze se s tim nesetkavam. Musi to byt fakt inteligenti. Proti autum jsme bezbranni. To jak kdybych sel po chodniku, prekazelo mi dite, tak na nej flusnu…

     0 0
  • Smazaný účet  
   0 0
   • Martin  

    no a ty patříš do které skupiny? nebo seš ta výjimka?

    0 0
    • Smazaný účet  
     0 0
     • Martin  

      copak? ráno ti vypadla cévka, pochcal sis postel a tak nabádáš ostatní k opatrnosti?

      0 0
      • deekay  

       omg :))))

       0 0
       • Martin  

        Jsou věci, které fakt nepotřebujeme vědět :)

        0 0
  • blue.sun  

   Je zajímavé, že se to děje jen silničkářům. Na bajku, i když se přesouvám po silnici, se mi to ještě nestalo. Že já vůl tu silničku vůbec kupoval. Teď můžu čekat podobné výlevy frustrací.

   Ale jinak… klasické ubohé srabáctví. Osobně by si nic nedovolili, na jiné auto si taky nedovolí. Tak si léčí impotenci na cyklistech, protože jsou v provozu nejslabší. Je zajímavé, že jsem nikdy nečetl, že by to udělal třeba autobusák nebo řidič náklaďáku.

   0 0
   • deekay  

    Dle me je to logicke. Na silnicare narazi na silnici jaksi mnohem casteji a co si budeme povidat, dost silnicaru dela taky solidni prasarny, takze se ten hnev pak pausalne snese na celou skupinu.

    0 0
    • blue.sun  

     Statisticky vzato nejčastěji narazí na cykloturistu na trekovém nebo horském kole. Ve skutečnosti jsou silničáři menšina. Proto se divím, že tím v podstatě trpí jen ty silničky, ačkoli jsou nejrychlejší, nejméně překáží, nemotají se…

     0 0
     • Chlebovnik  

      Protože nám točvolanti závidí, že jsme štíhlejší, zdravější a krásnější. =)

      0 0
      • Kanec  

       To víš že jo. Každý v autě sleduje krásná těla pumpiček a je z toho úplně na nervy a pak schválně ostřikuje.

       0 0
       • deekay  

        Jestli on ten ostrikovac nebude jakysi skryty symbol :)))

        0 0
        • Kanec  

         Já hlavně nechápu, jak to někoho napadne ostříkat jezdce na kole. V životě by mě to nenapadlo. Kdyby to tady nezvniklo, nevěděl bych, že se to děje. Zvláštní.

         0 0
         • deekay  

          To, ze to nenapadne tebe a ostatni normalni lidi neznamena, ze to nenapadne nejakeho frustrata… :)

          0 0
          • Kanec  

           Hajzli jedni. Ale fakt jsem to nikdy neviděl.

           0 0
           • Martin  

            Však vašu ***** jsem taky neviděl a věřím, že ju máte…

            Mi se to nedávno stalo po strašně dlouhé době, nějaký idiot v orezlé Oktávce měl nějaký problém a řešil ho hrdinsky ostřikovačem. Přitom to bylo na široké a rovné a PRÁZDNÉ silnici.

            0 0
            • blue.sun  

             Je zajímavé, že je to pořád to samé – olezlá Felicie, orezlá Oktávka, orezlá dodávka… Samé střepy.

             Ale třeba to ustane. Frustráti teď dostali novou, mocnější zbraň – očipovanou e-motorku. Teď nám to konečně můžou natřít na našich vlastních tratích. :-D

             0 0
         • Martin  

          ono je to nejen napadá, ale dokonce to považují za obzvláš´t originální zábavu a někteřé mají kvůli tomu vytočené ostřikovače ven

          0 0
          • Tomas-kellys  

           To nechápu jak vytočený ven? Jakože si dá někdo práci s tím že vytočí ostřikovač ven a vymění umytý okno za nahozenýho cyklistu?

           0 0
           • deekay  

            Pochopil jsi to naprosto presne :)

            0 0
            • Martin  

             Kdysi dávno se tím někdo chlubil na D-Fensovi. Čuráci jsou prostě všude.

             0 0
             • blue.sun  

              Mám pocit, že odtud se to i rozšířilo mezi zbytek impotentní populace.

              0 0
             • Martin  

              D-Fens byly kdysi dávno mé oblíbené stránky, funguje to ještě?

              0 0
              • deekay  

               Funguje. Bohuzel tam pak zaclo psat vicero autoru a vetsina clanku byla odpad.

               0 0
          • Georrge  

           na co si stěžujete, tady na videu to vypadá jako dobrá sranda.

           0 0
           • Martin  

            Ty ostřikovače by mu měli narvat do ******, impotentovi.

            0 0
            • Georrge  

             Půlku lidí nasral, půlku pobavil, karma tedy zůstala neutrální.

             0 0
             • blue.sun  

              No, jestli to někoho pobaví, pak je to ještě horší odpad, než tvůrce sám. Ale… proč se vlastně divím?

              0 0
              • Georrge  

               Chodce to pobavilo, cyklisty to pobavilo, týpka na parkovišti to pobavilo…

               Kdysi jsem viděl podobné video, kdy si takhle týpek „vylepšil“ ostřikovače a do kopce dával ochutnat cyklistům. A vodu tam nejspíše neměl. To už ale nikoho nepobavilo, to už byla jen prasárna.

               0 0
            • deekay  

             Docela se divim, ze na nej nekdo nevybehl s bouchackou :)

             Tohle uz je spis na hasicskou hadici do riti a zapnout.

             0 0
             • blue.sun  

              Myslím, že z toho všichni byli tak v šoku, že je to ani nenapadlo.

              0 0
           • Kouba_2005  

            a takovej retarda má řidičák :-( Pak se takovej ošplíchnutej cyklista vrhne na auto a hned je ve zprávách. Co bylo ale předtím, to už nikdo nevidí.

            0 0
           • blue.sun  

            Jaké IQ asi musí mít tvor, který tohle považuje za vtipné? Devadesát? Více ne.

            0 0
           • Smazaný účet  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
     • deekay  

      Asi zalezi jak kde. Kdyz si vezmu klasicke proflakle kopecky kolem prahy,tak tam byva od silncaru pomerne provoz. Pokud je to neco uzsiho se zatackama, tak auta musi hoden casto jet krokem a cekat az budou moct predjet. Tam turisty nepotkavas.

      0 0
   • Kanec  

    Jako řidič i jezdec na kole v autě vůbec nesleduji, na čem ten jezdec jede. Jsem si jist, že to nedělá téměř nikdo. Natož aby rozděloval lidi na kole na silničáře a jezdce na horáku a podobně a potom se mstil silničářüm. No a na kole jsem to kolem Prahy a v Praze nikdy nezažil.

    0 0
    • creater  

     Hele je to asi náhoda, ale na bajku se mi to nikdy nestalo, i když tam se snažím silnici jen pokud možno přejet a letos se mi to stalo poprvé na silničce a slyšel jsem i debatu, kde se jeden chlubil, že si ty ostřikovače i schválně nastavuje, aby stříkaly mimo auto.

     0 0
     • Kanec  

      Všecko se v prdel obrací prostě. Okno má zasviněné, ale hlavně že ochčije jezdce. Šílenost.

      0 0
     • blue.sun  

      Jsem na tom stejně. Dlouhé roky jsem měl jen bajka a na něm najížděl i silniční kilometry. A nikdy nic. Tak se děsím, kdy mě to potká se silničkou.

      0 0
  • onuce  

   Typicky verbeží české. Vrchol zbabělosti a podlosti, z bezpečí svého vozu ublížit. Závist, že si cyklista užívá jízdy. Vůbec si nedovedu představit, že něco podobného by se mohlo stát třeba ve Spolkové republice. A opravdu nechápu, jak někdo může být český vlastenec. Taková ostuda civilizovaného světa. Když vidím ty českými vlajkami pomalované tváře primitivů při nějakých mezinárodních sportovních hrách, je mi jich líto. I na dovolené v Tunisku a Španělsku jsem se raději vydával za Rusa.

   0 0
  • Robertilos  

   Stalo se mi to tento týden, poprvé. Sjel jsem na biku ze Slavíče k Morávce. Někde před hrází stála u silnice stará dodávka. Řidič počkal až se přiblížím a vyjel mi přímo před kolem do cesty. Já šel na brzdy, on na plyn, aby mi pořádně podkouřil. A že to byl pořádný černý oblak. Abych toho neměl málo, dal mi pořádnou dávku z ostřikovačů. Proč to udělal, nechápu…

   0 0
   • Martin  

    To už by chtělo kameru a policajty. Kvalitní prasárna.

    0 0
    • Robertilos  

     Byl to trošku šok, nicméně dobrou náladu z parádní bikovačky i nemohl pokazit. Navíc jsem měl plný batoh hřibů :)

     0 0
   • blue.sun  

    Proč to udělal? Inu prostě proto, že je to impotentní ****.

    0 0
    • Martin  

     Je legrace, jak může pár set až tisíc kilo železa plechovky dát v běžném životě podměrečnému frustrovanému zmrdečkovi zdání superschopností… ale byl bych moc rád, kdyby tihle zmrdečci měli možnost zkoušet si superschopnosti třeba na zvedání mýdla.

     0 0
     • petrun  

      Bohatě by stačilo potkat ho na odlehlém místě beze svědků. Pokud by pak šel brečet tak klasicky tvrzení proti tvrzení a pro nedostatek důkazů odloženo.

      0 0
     • blue.sun  

      Občas by mě zajímalo, co vlastně z takového auta pak vyleze za tvora. Člověk to nebude, protože „homo sapiens“ je člověk rozumný. A tohle rozumné není.

      0 0
  • adam1  

   Ostřikovače se dají “přežít”prostě se s tím nějak vyrovnám:)horší je to předjíždění,rychlá jízda a tak taková ta netoleranci/be­zohlednost :(

   Zrovna dnešní příhoda kdy .okot /.uj na okrsce kde byl čerstvý posyp jel cca 120 v zatáčce a my proti němu v 7mtb :( nepochopíš ? Mohli jsme být večer na .ově:(

   Buďte ve střehu !!!

   Jo a rozbít někomu hubu ???nestojí to za to :)))

   0 0
   • Tencovozikmin  

    Nekteri by potrebovali po tlame hned po ranu v poledne a vecer dvojitou davku.

    0 0
    • Tomas-kellys  

     Ale na to musíš být chlap.. Ne internetovej rváč..

     0 0
     • Tencovozikmin  

      ****** jako ty,chudinko.

      0 0
      • Tomas-kellys  

       O tvých udavačských schopnostech tady můžu dodat screenshoty veškeré komunikace tvých výhrůžek a brečení adminovi jestli máš zájem, ať lidi vidí jakej ses ****** uplakanej když to nejde veřejně kde si hraješ na hrdinu..

       0 0
       • Martin  

        tak tohle je úžasný, exponent, který tu pranýřuje výhružky a udávání tady sám vyhrožuje udáním, za kterýmž účelem hromadí screenshoty…

        pane Bože! ono nestačí mít tady dvojana a venkovana, dva exoti jsou na jedno internetové fórum málo, on se tu musí objevit ještě větší pablb

        0 0
        • Tomas-kellys  

         Nikdy sem nikoho neudal a nic záměrně neshromažďuju, zprávy se tady ukládají samy bezbjakyhokoliv ú­čelu.

         0 0
     • Martin  

      a na to, aby člověk uměl číst, je potřeba co? první ročník ZŠ, viď?

      0 0
     • Tencovozikmin  

      A nepiš mi přiblblé zprávy jaký jsi bouchač debilku.

      0 0
      • Martin  

       to ti jako píše do zpráv jakej je drsňák???

       0 0
       • Tencovozikmin  

        Už dlouho

        0 0
        • Martin  

         no tak ono se stačí podívat do jeho profilu a je celkem jasno…

         0 0
        • Tomas-kellys  

         Jasný.. Nech toho prosímtě, byl sem od tebe několikrát nahlasenej adminovi za tvoje vymysli, když sem mu přeposlal jak mě v sz v jednom kuse vyhrožuješ jak mě dojedeš zabít tak mě akorát poprosil ať si tě nevšímám že nejsu jedinej.. A už je to tady zase

         0 0
         • Tencovozikmin  

          Blázinku,tak nějak jsem tuhle tvou reakci čekal. Asi mu zase písnu že na vycházkách blbneš a vysadils dávky.

          0 0
   • Georrge  

    O tom předjíždění mi povídej… někteří předjíždí tak debilně, že neohrozí jen cyklistu, ale i ostatní řidiče. Na jaře jsem potkal tuhle „paní“ (čti *****), která prostě toho cyklistu objet musela a vůbec nebrala v potaz, že jedu v protisměru. Ta silnice je hodně úzká a když jedeš 100 a ona +/- taky tak fakt nechceš, aby ti to tam takhle poslala. Divím se, že to neodnesly zrcátka.

    0 0
    • psbiker  

     Cyklista tomu bohužel napomohl jízdou po bílé čáře.

     0 0
     • Martin  

      Tak přece jezdí Slušný Cyklista ™, Jiří to řikal. Nikoho tím nebrzdí a je to Bezpečné.

      0 0
    • Kouba_2005  

     Hele, tohle dělám taky. Když vidím daleko před sebou auto a musím objet cyklistu, tak přejedu přes čáru, aby měl cyklista co nejvíc prostoru. Ještě se mi nestalo, že by někdo v protijedoucím autě protestoval, jelikož můj manévr vidí už z dálky, a taky ví, proč tak činím.

     Tahle paní (čti *****), to ale udělala na poslední chvíli, to je jiná.

     0 0
     • Martin  

      Jak jinak než druhým pruhem předjet cyklistu? Ta baba proti to prostě evidentně měla na háku, že proti něco jede, spěchala na kosmetiku nebo na kafčo s holkama.

      0 0
     • Georrge  

      Já samozřejmě uhýbám na kraj pokud vidím, že v protisměru jede cyklista a někdo ho chce objet. Tady je ale cesta dost úzká, takže není moc kam uhnout a když to tam pak ženská takhle na poslední chvíli pošle… navíc je ta cesta i docela zvlněná, takže jak se to auto ještě různě pohupuje, no nic příjemného .

      0 0
  • Smazaný účet  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • BabbaJagga  

   Ja zatím ne, ještě furt si do bidonu leju vodu :)

   0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce