Cube Stereo 140 Race 27,5 XL 2016

4 nepřečtené
  • Jeanpierre

Zdar borci, prosím o radu. Sháním pro kamaráda (velkej chlap) jetého fulla a narazil jsem na tohle kolo. Vyhovuje mu jak vybavením, tak cenou, jenom jsem trochu nervózní z geometrie rámu. Rám je totiž podle mě dost krátký (reach 449 mm, délka horní rámové trubky 619 mm), nebude na tom jako vosa na bombóně? Pak ještě jeden dotaz, půjde tlumič Fox Float DPS nastavit na váhu 100+? Vím, že by bylo nejlepší to vyzkoušet, ale je to přes celou republiku. Jak to vidíte? Díky.

• kubad  

pokud má ten kamarád (velkej chlap) tak do 185cm tak asi v pohodě, ale spíš bude muset hledat jinde

když už se na něco ptáš není od věci uvést výšku a dát odkaz na kolo/geometrii jinak je to fakt věštění

• Jeanpierre  

O.K. Rád upřesním:

Kámoš má 185 cm a 115 kg a:

https://www.cube.eu/…yellow-2016/

• kubad  

asi by to mohlo sedět, případně doladí 1–2cm delším představcem.

váha je otázka pokud se ti podaří dohledat doporučené tlaky foukání, tak podle toho, jinak musí někdo napsat na kolik při jaké váze fouká a kde je max tlumiče

• Jeanpierre  

Tlaky už jsem hledal a nezadařilo se. Na mýho Treka jsem je našel na stránkách dovozce, ale na stránkách Cube nic moc. Nevěděl by někdo?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.