• 95kg

    Zdravím, uvažuji o koupi tohoto kola, jen si nejsem jist s výběrem velikosti. Na Bikelife mi to hodilo 21" a na stránkách výrobce 19",měřím 183cm a nohy 89.Prosím někoho kdo má cca stejný rozměry a sedlá CUBE REACTION o radu. Díky

    0 0
    • adam1  

      Nevím jestli ti to pomůže ,je to rok 2013 a bral jsem 21”

      Měřím182 ,ty rámy má cube krátké a jezdilo se mi ,cítil jsem se na něm ok ,nyní ho sedlá synátor (177)ano chtělo by to 19” ,zkrátili jsme představec a jede na tom fajn bez připomínek .

      0 0
    • tomasz70  

      Cube má opravdu kratší geo. Mám Reaction Pro 2017 . Merim172 a mám M na hranici s L. Přecházel jsem ze starého RB který byl rovněž kratší a mi to vyhovuje. Jsem spokojen. Nepotřebuji být natažen,ale nejezdím vzpřímený

      0 0
    • satch  

      zadané rozměry mám podobné, měl jsem od kámoše půjčené asi 2 roky zpět (geo myslím stejná) 19". Hlavně mě zajímalo, jestli mi vyjde sedlovka, ale bylo to překvapivě ok. Ale představec tam měl tak 90mm. Což dnes nevím, jestli je pro tebe ok :-)

      0 0
    • MadMaf  

      No já měřím cca 189cm a výška rozkroku cca 91cm a mám tedy XL velikost.

      Měl jsem možnost sedět i na eLku, ale připadal jsem si jak koza. Hodně vzpřímený posez.

      Kámoš 185cm byl přesně na hraně, zvolil ale eLko a vyřešil to delším tuším 10cm představcem.

      Ideálně si to někde v prodejně půjčit a projet

      0 0
    • rypous  

      Měřím 180 cm,rozkrok jsem neměřil .ale mám spíše delší nohy. Vzal jsem 21 rám .19 rám – sedlovka na maximum by asi taky

      šel .ale moje váha cca 82 kg versus karbonový rám s karbonovou sedlovkou na maximum mě nasměrovala k 21 .

      0 0
    • Smazaný účet  
      0 0
    • 95kg  

      Zdarec borci, můžete mi prosím ještě někdo kdo má stejně dlouhý nohy cca 88cm,jen tak pro orientaci změřit délku střed střed vrch sedla?

      Předem díky

      0 0
      • satch  

        čau. asi 78cm. Ale záleží i na předozadní poloze…

        0 0
      • murmur  

        Čau, mám Cube Reaction 2015 ve velikosti L, měřím 186/88 a jsem spokojenej, i když XL jsem nezkoušel. Vzdálenost střed-sedlo je 77cm. Pokud budeš mít cestu do Olomouce, můžeš se stavit na vyzkoušení.

        0 0
      • adam1  

        Orientačně 780mm ,takže u 21” budeš mít sedlovku vysunutou cca 215 mm + výška sedla cca 50mm.

        0 0
    • MadMaf  

      koukám, že si z Brna, zajeď se na prodejnu Bike-life, tam maj Cube kol mrtě. Zajeď se tam podívat, výběr mají opravdu velký a nějaké i vyzkoušet. Já z tama mám svého kjúba.

      0 0
      • Jáchym 1  

        Ty jsi nebyl poslední dva měsíce na prodejne,viď?

        S výrazem mrtě bych byl opatrnej :)

        0 0
        • michomin  

          Také bych byl s použitím slova mrtě opatrný, protože v tom významu je to čistokrevný nesmysl.

          0 0
        • MadMaf  

          Pravda, bude to už víc než rok

          0 0
    • 95kg  

      Zdarec borci, moc pěkní „KUBÍCI“,jinak v tom „Bikelajfu“ jsem byl, ale původně jsem zkoušel Scotta SCALE 21" (projel jsem se chvilku před obchodem a nebylo to špatný,ale těžko říct jaký by to bylo při delší jízdě),pak jsem se tady dočetl,že mají ,měly nějaký problémy – brzda – zadní stavba,tak to padlo.Mám jen obavy ,aby při mé váze rám KUBÍKA v 19" (sedl.trubka 47cm,sedlovka průměr 27,2) bude dost vytažená,tak aby rám nedostával dost zabrat.

      Každopádně tam sjedu znova a zkusím

      0 0
      • michomin  

        Při rozkroku 89 cm to budeš mít vytažené skoro nadoraz. Jako sedlovku 400 mm.

        0 0
      • adam1  

        Vzal bych tu 21” a kratší představec .Tak vysunutá sedlovka to je moc ?

        Zkus se na tom projet než to koupíš

        0 0
    • Hron21  

      Mám 179cm nohy 84. Představec mám 60mm a za mě 19'' rám

      0 0
    • Mongoose71  

      zdar, měřím 178 cm a nohy 89 cm, celkem dlouhý nohy, mám 19 rám, sedlovka je na doraz…dal jsem delší představec 11 cm a dokoupil karbonovou sedlovku z číny 45 cm, jsem spokojenej, jezdí se mi dobře…ale kdybych se rozhodoval znovu, asi bych šel do 21 rámu, nemusel bych kupovat sedlovku a měnit původní představec… takže za mne běž do 21 rámu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.