CUBE ATTENTION SL 29 2021 vs SCOTT SCALE 980 2021

10 nepřečtených
  • Paranoya

    Dobrý den,

    chtěl bych poprosit o porovnání dvou kol:

    1. https://www.cube-store.cz/…1-blackgrey/
    2. https://www.scott-sports.com/…rk-grey-bike

    Prosím o Vaše názory, připomínky či odůvodnění, které z nich bych měl vzít. Popř. doporučení něčeho ve srovnatelné cenové kategorii (± 5tis).

    Děkuji

    0 0
    • Baf13  

      Z těch dvou, pokud seženeš (ale pochybuji) určitě CUBE, už jenom kvůli vzduchové vidlici.

      Jinak v jiném vláknu jsem doporučil Rozzo BOOST 30 za 30k. https://www.moolbike.cz/vyhledavani/?…

      V téhle cenové kategorii už toho na výběr moc není, pokud nechceš na kolo čekat půl roku i více.

      1 0

        MTBIKER doporučuje

        Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

        Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

        od 15 199 Kč -4% MOC 24 999 Kč

        Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

        Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

        od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

        Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

        Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

        14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

      • Paranoya  

        Děkuji za reakci.

        CUBE se mi sehnat podařilo a už je objednaný – celkově je v mnoha ohledech opravdu lepší.

        Za doporučení také děkuji, nicméně do Rozza se neodvážím jít a půjdu raději na jistotu po německé kvalitě.

        0 0
        • adam1  

          Tak Rozza má lepší brzdy a ráfky na bezduše .

          V téhle kategorii ty Němce moc přeceňuješ:) např.ty sváry jsou spíš jak z Ukrajiny :)

          Koukni ještě na geo ti cubíci mají celkem krátké rámy .

          Objednané ještě neznamená že jsou skladem :)

          0 0
          • Paranoya  

            Jo, to sice má, ale celkově mě ta značka Rozza nijak extra nenadchla.

            Ohledně těch rámu jsem se s prodejcem bavil a kvůli tomu jsem schválně objednal XL místo Lka (při mé výšce 182cm).

            Kolo už je na cestě :)

            0 0
            • Gwaihir  

              Proč kupuješ kolo, které ti bude velké?

              1 0
              • Paranoya  

                Abych doplnil tohle tema, velikost kola (tedy XL) je na mě jako dělané. Lko by mi bylo opravdu malé, takže jsem rád, že jsem šel do XL. CUBE má ty rámy opravdu menší.

                Celkově pak k hodnocení kola musím uznat, že je to opravdu krasavec a jízdní vlastnosti jsou perfektní. Takže mohu 100% doporučit!

                0 0
                • plysovykozisek  

                  Jak to víš, že by ti bylo L malé, ty sis to zkoušel? Podle foto je L pro 182 cm. Počítej s tím, že ti to bude velký.

                  0 0
                  • Paranoya  

                    Ano, měl jsem možnost vyzkoušet i L a bylo mi opravdu malé. Na XL už jezdím a velikostne mi na mych 182cm sedí úplně přesně. Takze tabulkam nejde vzdy věřit.

                    0 0
                • Gwaihir  

                  Jako fakt? A jak dlouhá teleskopická sedlovka se ti tam vejde?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.