CUBE AMS 125 black Vs GHOST RT 5700

6 nepřečtených
  • Burton2

    Zdar lidi chtel bych si koupit nove kolo tak do toho stredniho terenu a obcas asfalt (70%teren,30%as­falt) a vybral sem si:

    CUBE AMS 125 black (www.cube-bikes.de/…d_10761_.htm#cat1)

    GHOST RT 5700 TEST-(www.cykl.cz/index.php?…) (www.ghost-bikes.cz/2006/index.php?…)

    Diky za vsechny odpovedi…

    Anketa: Ktere kolo by jste vzali ??

    1x
    10%
    1x
    10%
    0 0
    • Seadat  

      Zdary sel bych do CUBanka jednoznacne – mam snim prijemnou zkusennost – chvili ho kamos jezdil- mel sem to stesti se taky svest – pohoda sel bych do nej hned! mimochodem tady u nas jich jezdi dost a zatim co ja vim se AMSka nezdaji bejt tak spatny – takze bych nic neresil a sel do CUBE :-)))

      0 0
    • MlokCZ  

      RT a AMR jsou různá kola, RT má nižší zdvih. AMS 125 odpovídá AMR, to jsou stejná kategorie.

      A pokud mám vybrat AMS 125 x AMR 5700, tak jednoznačně Cube, protože je lépe osazený a to téměř ve všem, celkový rozdíl velký. A taky to dá rozdíl i 1 kg váhy. Systémy jsou téměř totožné. Akorát, že AMR 5700 (model 06) se tu řešil v jiném vlákně a tam máš odkaz, kde se dá sehnat 1450euro, což je tak o 400 méně než ten Cube (Cube je oficiálně za 1900euro, ale o chlup levněji by se sehnat někde měl, proto píšu rozdíl 400). Pak už je podle mě obojí srovnatelné v poměru cena/výkon a musíš vědět ty jestli chceš dát víc peněz nebo ne.

      S Cubem AMS Pro 06 (ten má 100 vzadu) jinak naprostá spokojenost a ze spousty kol, co jsem vybíral, jsem na přístí rok objednal AMS 125 (ale variantu K24 + Talas). V předobjednávce v říjnu byl ale za zlevněných 62k (v Plzni). Ghosty 06 jsem nechtěl, ty jsou sehnatelné ve zhruba stejné výbavě jako Cube 07 za stejnou cenu (odpovídající proti AMS verzi s Revelation je AMR 7500), ale jsou těžší. A modely Ghostu 07 jsou zase dražší než Cuby. Navíc když byla ta sleva na předobjednávku, tak nebylo co řešit. Nevybral jsem si ani model u Canyonu (ten uvádím pro jejich super ceny), který by se mi za ty prachy více líbil.

      0 0
      • MlokCZ  

        A RT 5700 je stejná kategorie jako AMS Pro (se 100mm vzadu).

        0 0
      • MlokCZ  

        A pokud bys chtěl jen 100 vzadu, tak AMS Pro 06 modely jsem občas někde viděl na německých webech s pěknou slevou.

        Jinak já bych osobně volil určitě těch 125mm vzadu. I na asfaltu to bude téměř stejný. Ale kvůli tomu asfaltu určitě s nějakým lepším tlumičem jako RP23 nebo MC 3.R, který má nějaké přepínání na propedal nebo floodgate a pak to jede i na asfaltu super. Z těch tlumičů bych bral nejraději RP23, což hovoří pro AMS 125.

        0 0
    • dieegoo  

      Teď na to taky koukám… Ghost AMR5700, Cube AMS ProO6(www.hanslemmenstweewielers.nl/…o_silver.jpg) a nebo AMS 07 s Rebou Race… všechny za stejnou cenu, takže výběr vážně těžkej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.