• Czechmate87

ctm rascal 4.0 2018 (odkaz dole)

Ahoj, zajímal by mě váš názor na tohle kolo, jestli se za 28 500 vyplatí. Osazení je dobrý, váha taky, jedině, čím si nejsem jistý, jsou kola (ráfky, náboje).

Popravdě jsem původně chtěl stavbu u jednoho stavitele, ale bohužel to neklaplo, přes můj zájem. Když jsem se tady ptal na názor na nějaké bazarové/nové kolo, tak se urazil, že si dovoluji zajímat se o alternativy a od té doby nekomunikuje.

Každopádně můj dotaz plati: za ty peníze dobře kolo nebo se poohlédnout jinde?

Diky moc

http://www.koloctm.cz/…e-cerne.html

• Czechmate87  

Maji to tam nejake pomotane. Avizuji u velikosti 20 Rebu, jak by mela byt a u velikosti 18 Judy Gold… Coz nevim co je lepsi varianta. A vypada to jako kdyby k 18 nakopirovali omylem specifikace Rascala 2019

• georgej  

Na té 20 je určitě Reba viděl jsem ho tam v reálu.

• Czechmate87  

no tje mozny, jenze ja se svejma 170cm dvacitku fakt nedam :-D V praze je za 28 500… tak nevim, jestli me tech 350 rozdilu (kdyz zapocitam dopravu z Podebrad) vytrhne nebo ne :-) A uvidime co mi napisou z obchodu k te Judy. Popravde nedovedu posoudit, jestli je lepsi nez Reba nebo ne. Pro tu mluvi cca 300/400 gramu vahy. Ale jinak nedokazu posoudit co je lepsi.

• mattew1  

Mam Rascal 3.0 2017. Je to vpodstate 4.0 2018. Kupoval jsem jeste za nizsi cenu. Podle me za tu cenu nejde sehnat neco lepe vybavenejsiho. Pokud ti nevadi vzadu RU, a nevazis metrak-pak by to asi chtelo lepsi rafky a vyplety, tak je to fajn kolo. Mam 188cm a velikost 22. Geometrie je trochu specificka, pocitove je to kratsi, ale o to vic pohodlnejsi, muzes poresit predstavcem. Kazdopadne by to chtelo vyzkouset.

• Czechmate87  

Diky moc za nazor :-) Vazim 75 kg, takze snad oka. Diky za poznatek ohledne geometrie. Kazdopadne pokud jsem kratsi, tak by to snad nemuselo tolik vadit. Planuju jit Rascala vyzkouset prave do prodejny v Praze.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.