• Lsdenski

    Potřebuji vyřezat samolepky Colnago 2010, ale nemůžu nikde najít loga ke stažení například ve formátu gif nebo jpg. Poradíte mi, kde se dají stáhnout? Díky

    0 0
    • jackasss1  

      Čau, je to tohle?

      Logo1 a logo 2

      0 0
    • MAJX  

      http://www.brandsoftheworld.com/…/130486.html tady je to přímo ve formátu EPS-což je pro grafiky kvalitnější podklad než JPG.

      0 0
    • přišlapávač  

      kdyz jsme u tech log, nekdo tu daval uz vicekrat odkaz na nejakou databazi s logama (nebyla to brandsoftheworld ale jina) …kdyby si nekdo vzpomnel, budu vdecny :-)

       
      0 0
      • Lsdenski  

        Díky, už jsem zkoušel přes Google. Logo 2010 je podobné,ale písmo je trochu nakloněné a na začátku je kousek trojlístku. Pokud někdo dohledáte vložte prosím do tohoto vlákna.

        Jinak rám je aktuálně na přelaku a už se těším. Měl jsem obrovskou radost, že jsem ho sehnal. V ČR je ten výběr rámů pořád dost omezený. Design bude neviditelný až komorní :-)

        0 0
        • Lsdenski  

          Potřeboval bych toto logo v nějaké čistější podobě. Od starších se liší tím že trochu nakloněné. Díky

          0 0
        • MichalF  

          A co treba toto, neni to ono ?

          0 0
          • Lsdenski  

            Díky moc, to je ono! No uvidím co mi řeknou v reprostudiu. Snad to půjde vytisknout. To nové logo se mi líbí víc než to co používalo Colnago dosud.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.