co planujete ako bikersky vrchol tohto roka?

185 nepřečtených
  • hribik A1

    tak sa pochvalte, ake su vase bikerske plany na tento rok…ja by som napriklad chcel ist na martinske hole (cca 245 km) a radhost – pustevny (cca 230), samozrejme este kazdorocne povinne strecno. co vy?

    Anketa: tohtorocne bikerske plany:

    nic
    4x
    9%
    0 0
    • xentar  

      můj plán je jezdit do práce na kole, dát pěknou dovču na kolech + vrchol sezóny – jevišovka :)

      0 0
    • St1c  

      planujem to iste co ty:D ale nie ako vrchol tohto roka – teda tie pustevny este mozno aj hej, potom chcem ist skusit aj lysu…

      ale tesim sa na prvy tohtorocny vyjazd na martinky

      0 0
    • Tučňák  

      nic extra, hlavně ho přežít :-)

      0 0
    • jakub  

      narození nového „bajkera(ky)“ ale to se tak nějak naplánovalo samo heh

      0 0
    • hribik A1  

      este som zabudol spomenut kremnicu, tam by som sa tento rok tiez rad pozrel

      0 0
    • marekmaue  

      já mám pár plánů, v létě si dát tejdení tůru na Slovensko 660km( 330 tam a 330 z5) a na začátku září do kořenova ( 160 tam a 160 z5), snad mě maminka pustí…

      0 0
      • hribik A1  

        co planujes na slovensku pojazdit?

        0 0
        • marekmaue  

          nevim, možná pojedu tam, přez Holíč Trnavu až do Hlohovce tam tak 3. dny jezdit po okolí na silnici a pak to samí z5 …

          0 0
          • hribik A1  

            poznam v tej oblasti par peknych lokalit, aj ked ani zdaleka ju nemam celu prejazdenu. su tam rovinky, ale da sa tam najst aj par poriadne kopcovitych tras, typu chvilu hore, chvilu dole. az budes chcet, tak sa kedtak potom ozvi a mozeme sa niekedy stretnut napriklad v piestanoch

            0 0
            • Krys  

              Z Hlohovca smerom na Topoľčany je kopcov dosť. Blbé je, že je tam zvýšená koncentrácia autoprasiat.

              0 0
              • hribik A1  

                kopcov je dost nielen vsade v trojuholniku hlohovec – topolcany – piestany, ale dalej aj povazsky inovec (napr. bezovec, havran, salgovce, duchonka a pod.), priamo blizke okolie hlohovca, ale to je len par dediniek, a upatie malych karpat oproti. taka cesta z trstina do vrboveho…este potom sa cosi najde aj okolo nitry, ale to uz je dalej

                zvysenu koncentraciu autoprasiat som si tam nejak nevsimol…ale mozno je to tym ze je zvysena aj v inych lokalitach ktorymi jazdim a tak mi pride normalna

                0 0
            • marekmaue  

              Do Piestaj ne výborná cesta po hrázy Váhu, tam kolem Slnavy a do piestan, tam je to rovina, jak když sřelí:)

              0 0
              • hribik A1  

                hej, tam je rovinka. v podstate odtial nielen do piestan, ale aj dalej do trencina a ziliny sa da ist stale po rovine, s malymi bezvyznamnymi niekolkometrovymi kopcekmi. niekde je hradza, tam kde neni tak cesta 507

                0 0
    • Krys  

      Tak ako každý rok som si naplánoval zhodiť desať kíl a vychutnať si opäť čo dokážu moe svaly, keď nie sú zaťažené nadbytočnou hmotnosťou. Tento rok to vyzerá naozaj sľubne. Pomaly a nenápadne mením životosprávu, čo spôsobuje nenápadné ale neodvratné klesanie hmotnosti. Proste honím gramy. :)

      Okrem toho by som chcel zdolať v za jeden deň Malý a Veľký Grič.

      0 0
    • vlkouš  

      Hmmmm......no hlavně taky sundat nějaký to kilíčko. A protože jsem už starej a dejchavičnej, tak jenom pohodový poježděníčko. A když cíl, tak kopec, to je jasný. V CZ na silnici Ještěd (prosím nesmát se), na biku přejezd hřebene Krušných Hor ze Z z Chebu na V do Podmokel. A ve Švajcu na silnici Nufennenpass 2500, na biku Rotthorn (3103), traily kolem Rigi a taky s lanem a cepínem Taeschhorn 4404 J hřebenem. To musí stačit.....V.

      0 0
      • Zbyněk  

        Jseš dobrej univerzál. Přes Nufenenpass jsem už jel, na Rotthorn bych možná to kolo dotlačil, ale Taeschhorn bych raději obdivoval z dálky. K takovým horám mám respekt. Jinak část Krušných hor máme letos v plánu taky.

        0 0
        • vlkouš  

          K horám (nad 1000 metrů) na biku i s lanem je třeba mít respekt vždycky. Na Rotthorn by to mělo pustit vpoho do 3000, zbytek asi bude potřeba dotlačit. Záleží i na sněhu, idelání bude snad babí léto. Loni počasí v říjnu vyšlo nádherně. A třeba v Kruškách se potkáme, i když já pojedu stejně jako Alpy asi sólo. V.

          0 0
          • Zbyněk  

            V těch Krušných horách budeme ubytovaní na jednom místě (Abertamy) v termínu 13.-20.9. Do Alp jedeme letos taky, tentokrát to bude ale Itálie. Švýcarsko necháme zřejmě na přesrok.

            0 0
            • vlkouš  

              Tak to je prima, krásný plány. Krušky chci jet na biku jako přejezd, to je z Chebu pokud možno co nejvíc po hřebenu a mimo asfalt až do Podmokel. Ubytování náhodně tam, kam dojedu. Švajc mám v plánu týden jednou na červenec Wallis jenom lezení a pak v babím létě alespoň dva týdny kombi bike, silnici a lezení. Chci vyjet na den i do Francie a Itálie. Mám tam kamaráda lezce, tekže solo bikování a silničku proložíme lezením v Juře i v Alpách. V.

              0 0
    • Hejdik  

      Já plánuku hlavně to,abych si nerozbil na kole hubu:-)

      0 0
    • Lance  

      sednout na kolo a vubec vyjet a ujet letos aspon 199 km

      0 0
    • jecnak  
      • nic si neudelat
      • nebyt nemocny
      • objet s teamem dobre serii 24h
      • uzit si tyden v Kokorine
      • uzit si 17dni na silnickach ve Francii
      • dobre zajet ExBB a nsledne Solden
      • no a pak jeste neco, ale to je tak sileny, ze radsi pomlcim
      0 0
      • Martin  

        oženit se :-)

        0 0
      • jecnak  

        Tak letos plati totez co minuly rok, jen navic bych rad dal 600km/24h.

        0 0
        • Rychlej turista  

          To je ta silniční, co hledáš trať?

          0 0
          • jecnak  

            Jo pokud to pujde, tak bych to rad zajel tam a pokud ne, tak zkusil ten Glockner o kterem jsme uvazovali.

            0 0
            • Rychlej turista  

              To dáš, 600 km ber jako základ. Vloni jsem dal po práci z Frantovek do Ostravy 520 km na bajku s normálními plášti (Furious Fred 2,0 vpředu a Conti Double Fighter II 1,9 vzadu) 3,5 kg batohem na zádech a elektrickým holícím strojkem v kapse. Pití i jídlo jsem si musel cestou kupovat, na křižovatkách stát a i tak mi to netrvalo ani 20 hodin. Je ale pravda, že do Prahy jsem jel s větrem.

              Ten Glockner mě láká, kdybyste mě vzali s sebou. Byla by aspoň motivace, když letos závodit nechci. Ale to je čas, kdo ví, co do té doby bude.

              0 0
        • hribik A1  

          mne az sa podari, tak mozno nejaky 300km okruh za den…ale to neni nutna podmienka, nutna a postacujuca podmienka je pekna priroda :-)

          0 0
          • jecnak  

            300/den je parada, i kdyz vetsinou se clovek nevyhne nejaky hnusny civilizaci.  Co treba Viden, jak to tam mas daleko?

            0 0
            • hribik A1  

              vieden je 180+180, a to len po okraj…ale skor uvazujem nad opacnym smerom – hory na strednom slovensku, mozno nieco ako zilina-ruzomberok-donovaly-sturec-prievidza

              0 0
              • jecnak  

                V tom pripade pocitam, ze u Bratislavy je uz zarez na pazbe.

                0 0
                • hribik A1  

                  bol som tym smerom najdalej na pezinskej babe, po pernek zahorskou stranou a potom od pezinka zase druhou (smolenice, trstin, vrbove…), bratislava samotna ma ako velke a nezname mesto moc nelaka (nevedel by som kade ist, velka premavka…)

                  0 0
        • Medunka  

          prvni sis uz splnil :-)

          0 0
    • wert_1  

      No na to jakej jsem hroch, tak myslím, že Saalbach s CKK mi dá pěkně pochrochtat :-)))

      0 0
    • smallbrother  

      dvoustovku na Salzkam a nezabloudit na na ExBB …kdo ví co bude těžší… :)

      0 0
    • Lenka.05  

      Užít si cyklodovolenou a nezmrzačit se:-) Celkově najet víc jak loni, hlavně v pohodě.

      A pak se podívat na kole na Říp. Je to ostuda, ale já tam ještě nikdy nebyla – ani pěšky:-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      já mám vrchol sezóny zde: http://www.moraviaman.cz/cs

      a jinak ČP v dlouhym triatlonu a Triexpert Cup…tak nějak co půjde…

      0 0
    • tulda  

      rád bych přežil cvaj hundrd na salzce, vyšší cíl nemam

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Jednoznačně pár dlouhých výletů s kamarády. Zatím pokládám za letošní plánovaný vrchol třídenní výlet s kamarády do Orliček. Terénem – respektivě po turistických a neznačených cestách -, nalehko, bez nosičů a brašen, jen s batohem a pár věcmi, přitom s přespáním pokaždé jinde. Loni to bylo bezva, letos pozměníme trasu a určitě to bude taky fajn. :-)

      A pak pár dalších výletů – tradičně Drtiča snad i dovča s kamarády v Beskydech, už teď tuším, že jeden z vrcholů bude už příští víkend výlet přes Brdy, plánuju i silniční jednodenní vyjížďku ze severu Žďárskejch na Praděd a zpět a pár jiných výletů. Prostě plánů je fůra, času málo, ale něco z toho stihnu. :-) Hlavně, abych byla zdravá a neměla úraz.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Jéé, a ještě jsem zapomněla na pár dnů bikování s kamarády Šlapkami i nešlapkami u nás v Maštalích. To bude taky bezva. :-)

        0 0
    • scret  

      hehe,rad bych najel aspon 3tkm:)

      0 0
    • petebike  

      Prcek,casovka na Praded – tam bych rad vyhral,MCR maratonu,MTB Trophy,Silnicni Kral sumavy :-)

      0 0
    • Manas  

      Ted jsem to malinko zredukoval. Muj cil je prezit letosni sezonu.

      0 0
    • cabbage  

      Vrchol sezony?

      asi tenhle:

      0 0
    • Teddy  

      No letos jsem chtěl vyhrát olympiádu, ale když je to v té Číně tak to bojkotuju. :-))

      Jinak vrchol sezóny bude když jí já i kolo přežijeme ve zdravý.

      0 0
    • m4jK  
      • Trip na Kozi chbat v Nizkych Tatrach
      • Trip na Skalku v Kremnickych vrchoch
      • Najazdit aspon 3k km
      • Nedolamat bike a ani seba :)
      0 0
      • pepek  

        A ten Kozí chrbát je legální, nebo je třeba se bát ochranářů? Vypadá pěkně, ale asi to bude ilegal, co?

        0 0
        • mar_tin1  

          je to v NP, takže illegal…

          0 0
          • jakub  

            jen blbněte… máte tam u Vas těch starostí s bajkováním málo???

            0 0
        • m4jK  

          Hej, je to illegal, minuly rok som sa dostal len do sedla Hadlanka, na Kozi chrbat som uz nemal odvahu. Ale je to na hranici NP, takze snad by este slo s ochranarmi vyjednavat :)

          0 0
          • o.1  

            Ked uz sa to tu objavilo… Sice je to uz za hranicou NP, ale ide tadial legalna cyklotrasa c. 2417 (Donovaly-Hiadelske sedlo-Korytnica-Donovaly). Inac este viac sa mi pacila zelena co sa napaja na hreben zo Spanej doliny. Cela tato cast od Kriznej vo Velkej Fatre po Hiadelske sedlo, kde zacina hreben Nizkych Tatier je paradna a celkom bezproblemova.

            0 0
      • Krys  

        Z Bratislááávy do Podbrezovéééj Z Podbrezóooovej hore na Ďumbier …

        :)))

        0 0
      • Misiak  

        ej, doprdele. ten kozi chrbat vyzera super…

        0 0
    • dannii  

      …tak nějak mít více možnost trávit čas na biku (ne pořád v práci) a hlavně uskutečnit vyjíždky – Kleť, Kluk,… a možná i bikovou dovolenou s přítelem do Švédska…(?)…:)

      0 0
    • biker007  

      Jako uz tradicne tyden v Jiznim Tyrolsku a tyden na Garde…uz bych bez toho nemohl ten rok v kanclu prezit:)

      0 0
    • Tomcat  

      Kolegové v práci mě chtěj do počtu na DH 24hodinovku v Německu nebo na Me­gaAvalanche DH.

      Nevím jestli se dám ukecat :-\ náklady bybylo co nový kolo nebo auto a to je dost.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Zatím se daří plnit:

      1. Zdraví slouží, to je nejdůležitější
      2. Liberecká 24 je zdárně za mnou
      3. Předvčerejších a včerejších 520 km na bajku – FL-KV-Praha-HK-Olomouc-Potštát-Poruba - jsem taky dal, zdá se, že bez následků
      4. V sobotu mě čeká Bystřičská 24
      5. Pak se uvidí
      0 0
    • Bafoon  

      svůj vrchol sezony mám už za sebou – Král Šumavy dlouhá trať taková moje soukromá válka s kotníkem mno pro příště bych chtěl válčit za míň než 10h :-D takže jezdit jezdit jezdit cokoliv kdekoliv jakkoliv abych byl na 100km ready a další meta jsou dlouhé Sudety snad příští nebo přespříští rok mno…

      a přítelkyně říká že vrchol letošní sezony bude rekonstrukce bytu :-)))

      0 0
    • stihac  

      245 km? 230 km? Take davky, to mi presne tiez vyhovuje. Len ja si to radsej rozvrhnem tak na 2 tyzdne :)))

      0 0
      • hribik A1  

        kto by sa s tym dva tyzdne drbal? to je tak jedine na taktiku „viac piv nez kilometrov“ :-)

        v sobotu som do kremnice urobil 264, lenze to bolo na cestaku, takze po uprave opravnym prepocitavacim koeficientom to na rekord nestaci, zodpoveda to 185 beznym hajtristickym kilometrom :-)

        0 0
    • hribik A1  

      //

      tak ako ste na tom so svojimi planmi a dovolenkami?

      ja si pripisujem druhu ciarku za martinske hole, kam som sa po dvoch mesiacoch neustaleho odsuvania a odkladania konecne dostal :-)

      0 0
      • Kiri83  

        Tak gratulujem, Martinky sú nádherné (a pre mňa veeeeeeeeeľmi blízko), nabudúce daj vedieť, pridám sa :)

        0 0
        • hribik A1  

          pre mna zase veeeeeeeeeelmi daleko :-D

          rozhodnutie na 80 % padlo vcera vecer, konecne az rano, takze nebolo moc kedy davat vedet…nastastie nebolo az tak veterno ako vcera, takze sa to dalo

          vyhlad zvrchu je pekny, len skoda, ze nebola celkom idealna viditelnost, mozno tak 40 km

          0 0
      • cabbage  

        Dovolená dopadla takhle a stála zato:-)

        http://cabbage.rajce.idnes.cz/LesGets08/

        0 0
        • wert_1  

          Nádherný fotky, bikerův ráj prožitý naplno :-) ta značka zakazující vstup chodcům a vjezd motorkářům je ten pravý bikerský sen :-) dal jsem si Tě k oblíbencům na své rajče, páč se k Tobě do galerie chodím kochat :-))

          0 0
        • saldi  

          nádhera nádhera nádhera

          0 0
        • cabbage  

          wert/saldi – díky, jsem rád že se fotky líbily:-)

          0 0
    • t29  

      Dneska jsem dokonal víkendovou dvoustovku, sobota 105, neděle 100, příští víkend uvidím podle počasí, snad na Javořinu a druhý den Brno… to by mohlo součtem dát přes 250

      Nějaký vrchol jsem před sezonou neplánoval, jenom si teď užívám, jak zvládám delší trasy a podívám se na nové místa.

      dva vrcholy mě zklamaly, Čerňava a Kelčský Javorník – oba nejvyšší kopce v hostýnkách a oba zarostlé, že z nich není nic vidět :)

      0 0
      • TheIF  

        Kelčský Javorník – si mel vylizt na vysilac :-) ne kousek opodal je maly javornik (neni myslim o moc nize) a je z nej paradni vyhled, jen je to celkem utajeny, ze pres nej nevede ani turisticka cesta.

        0 0
      • hribik A1  

        kedy pojdes na tu javorinu? v sobotu? mozno by som sa tam mohol vytrepat a ze by sme sa stretli volakde navrchu, teda pokial bude nejake slusne pocasie, v neslusnom sa mi tolky kopec ist nechce. kedtak daj vedet v tomto threade

        0 0
        • t29  

          Předběžně to vypadá na Javořinu v sobotu, uvidím podle počasí. Domluvu bych přesunul do Jecnakova threadu, můžem se potkat i v neděli s ním.

          0 0
          • hribik A1  

            tiez nad tym uvazujem. mozno by som siel s vami na ten velehrad – bunc atd., len mam strach ze by som bol moc velka brzda. sak zavisi ako sa dohodneme

            0 0
    • Smazaný účet  

      dát u Pigiho 15 Granátů a pak dojet potmě bez světel bez pádu domů…

      0 0
    • daymaker  

      Tento víkend jsme probrázdili Beskydy. V pátek Pustevny a Radek a v so Lysá. Počásko celkem šlo, takže parádka. Akorát ve čt jsme jezdili za deště. Ale několik Radků zažehnalo chmury.,… =) Doporučuji…

      0 0
    • lodyh  

      letos už bylo Gotthard-Oberalp-Göscheneralpsee ve schwyzu, ale tyhle kopce nejsou zase tak náročný. Za měsíc pak ten pravej vrchol, klasiku Grimsel-Furka-Susten, ale nevim jak to přežiju ani co od toho čekat. Snad to nějak přejedu:-)

      0 0
    • saldi  

      prejst Šelu a Salzku sa mi podarilo, mojim snom je teraz prejsť Grand Raid: http://www.grand-raid.ch/index-ENG.html

      0 0
    • hribik A1  

      ///

      tak uz mam aj radhost :-) jedna z najtazsich ciest za tento rok…najprv tazka romantika vo vlarskom priesmyku v hmle, potom pohoda do vsetina, 5 horskych premii po sebe (vsetin-m.bystrice, val. bystrice – roznov, radhost, bumbalka, javornik) a aby nebolo malo tak na konci este muselo fucat tym spravnym smerom…cize presne oproti. nie ze by som cakal ze bude na pustevnach malo ludi, ale az tak vela, to tiez nie…ani som sa tam moc nemotal, nemalo to cenu, mozno v nejaky pracovny den niekedy…neviem kedy :-D

      0 0
      • Fak  

        tos jel vcera (nedele – 10.8.) ? – jsme se mohli potkat a dal bych si s tebou ty Pustevny a Rodhost, aspon bych konecne na vlastni oci videl hajtru.  Ale jelikoz jsem o tve navsteve Roznova nvedel, popijel jsem Radky na pouti ve Viganticich a nasledne se dokolebal do hospy na Dily, kde jsme pokracovali :)

        0 0
        • hribik A1  

          hej, vcera

          tak ked pojdem nabuduce tym smerom a budem to planovat aspon den dopredu (coz je u mna niekedy problem) tak ti napisem na icq

          0 0
    • Daf  

      Chystam se jet svuj prvni silnicni maraton a to dlouheho Krale Sumavy. Pojedu na sve skoro 13kg silnicce, ale i tak se pokusim prohnat kamarady, kterych tam, jak to tak vypada, bude hodne ;-)

      0 0
    • minikin  

      Bikersky vrchol tohto roka … znie to tak kratkodobo … ja som si skor stanovil dlhodoby ciel na cely rok – po zisteni, kolko roznych mineralnych pramenov sa nachadza v blizkosti mojich osvedcenych tras som si povedal, ze ak okolo pojdem, zastavim sa, poobzeram, ochutnam. (Nie ze by sa to doteraz nedialo, ale doteraz to bolo iba par velmi znamych a verejnostou vyuzivanych pramenov.)  Ked sa „minuli“ pramene okolo osvedcenych tras, zacali vznikat trasy nove s cielom objavit dalsi a dalsi pramen. Pramene sa zo spestrenia jazd stali ich cielom. No a teraz vdaka tomu poznam nove zjazdne trasy a patrim medzi 5 (mozno nas tolko ani nie je) ludi, ktori Vas bez problemov zavedu k lubovolnemu existujucemu mineralnemu pramenu v okrese (podarilo sa mi najst aj dva pramene slovenskou agenturou zivotneho prostredia prehlasene za zrusene, zlikvidovane, neexistujuce) – netvrdim ze po ceste najkratsej, ale urcite po ceste zjazdnej na MTB maximalne sa vyhybajuc asfaltkam.

      Vdaka tomu vyjazdy mali svoj ciel a pomohli objavit kilometre krasnych zjazdnych lesnych ciest… Teraz nie je problem vytvorit 80km trasu, ktora povedie okolo 50 mineralnych pramenov. To sa vo svete lan tak nevidi. Takze nenavstivenych a nenajdenych zatial ostava este 10, najdenych a navstivenych je uz takmer 80. V sobotu padnu dalsie… (dufam)

      0 0
      • hribik A1  

        vidim, ze u vas je krajina na mineralne pramene naozaj bohata. u nas ich tiez neni malo, ale o az takomto pocte teda neviem, a ja som ani pri vsetkych nebol. semtam niektory ktory poznam kde je, vyuzivam na „zasobovanie pocas cesty“, tj. doplnenie flasiek, zvacsa take velke ako mitice, chocholna, belusske slatiny a pod., mnohe z nich lezia pri cestach a su bezne vyuzivane miestnymi obyvatelmi na pitie (nabera sa toho aj za cele auto). kazdopadne je mnoho pramenov, ktore v svojom regione ani nepoznam

        0 0
        • minikin  

          Skus na tej stranke slovenskej agentury zivotneho prostredia. Mate ich tam rovnako vela ako u nas. Je to zabavne hladat ich, aj ked chut niektorych je … bleeeeee… 

          0 0
          • hribik A1  

            je to mozne, viem ze je ich tu tiez dost, ale znamejsich je tak zo10, mozno 15, ostatne su malo zname

            0 0
            • minikin  

              ved aj tu. Tie nevyuzivane dalej od obce nepoznaju ani samotni domorodci z obce do ktorej chotara patria.

              0 0
              • hribik A1  

                mate tam aj nejaky naozaj velky pramen, akym je u nas napr. chocholna, prip. mitice, kam chodia z celeho okolia autami si naberat? (obidva tie co som spomenul su este vyuzivanejsie preto, lebo lezia hned pri hlavnej ceste, naberaju si tam vodu aj prechadzajuci, napr. kamionisti)

                0 0
                • minikin  

                  Jasne. Samozrejme Bardejovske Kupele. Tam sa chodi vo velkom. Snakov a Hrabske maju tiez super pramene ale je to 2–4 km od hlavnej cesty, tak len osobne auta. A samozrejme Cigelka. Slavny pramen BV-99 Stefan. Ale ten je liecivy nie na bezne pitie. Slany jak svina. Mineralov 1000 krat viac ako v beznej mineralke. V obchodoch 2 dcl za 20skk. (0.66€) Ale ten v cigelke v dedine je vyuzivany tiez casto. Az kosicania chodia tankovat.

                  0 0
          • Krys  

            Okolo Bardejova sú celkom rozšírené tie „vajcovky“, nie?

            0 0
            • minikin  

              Vajcovky su v ondavskej vrchovine . vychod a juh od BJ. Sever a zapad su vacsinou kyselky. Niektore mnam-mnam.

               
              0 0
              • prodi  

                si pamatuji, když jsem tam byl: on dava, ona nedava :)

                0 0
      • kámen úrazu1  

        To se mně líbí. Hezky sis ježdění zpestřil. Loni mě napadlo něco podobnýho, že bych mohla jezdit po studánkách, ale ještě to nedozrálo, vdžycky se mně chce někam jinam. :-) Ať se Ti daří nacházet další prameny.

        0 0
    • hribik A1  

      tak co tento rok? ja asi tak normalne…kam by som sa chcel ist pozret z tych dlhsich je asi okolie banskej stiavnice, nova cesta na kysucach medzi novou bystricou a oravskou lesnou, volaco dlhsie na morave (?okolie brna, mozno hostyn), a par nejakych klasickych dlhsich okruhov typu prievidza-martin-zilina-puchov, alebo prievidza-ziar nad hronom-zarnovica-partizanske…z tych minulorocnych by som si snad zopakoval martinske hole…

      0 0
      • Rychlej turista  

        Čoveče, já ti ani nevím. Letos asi jako ty, jen tak si jezdit krajinou a kochat se :-)

        0 0
      • t29  

        Pokud dostatečně natrénuju, tak UH-Mělník

        0 0
        • jIrI___  

          Celkem štreka. Pro mě by to byl výlet na celý týden :)

          0 0
        • hribik A1  

          dost daleko teda…to je aj cez 300, nie?

          0 0
          • t29  

            Pro trasu, kterou jsem si vymyslel, spočítala mapa na Seznamu 330 km. Ale zas celkem žádné převýšení, myslím že nastoupám sotva kilometr.

            0 0
            • hribik A1  

              to kadial pojdes ked je tam tak male prevysenie? to by cez vysocinu asi nevyslo…

              0 0
              • Rychlej turista  

                Vysočina moc nedá, počítám tak do 600 m, ale od Poděbrad se to pořád nenápadně vlní, tak se to nasbírá. Na 330 km bych počítal tak ke 2 km.

                0 0
              • t29  

                Vysočině jsem se vyhnul, plánuju UH – Prostějov – Jevíčko – Hradec nad Svitavou – Litomyšl – Sezemice – Týnec nad Labem – Poděbrady – Brandýs nad Labem – Mělník. Většinou vedlejší cesty a pomalé stoupání – jediný pořádný kopec je hřeben Roh u Hradce nad Svitavou.

                0 0
                • Rychlej turista  

                  No, chlape, nechci tě strašit, ale přes Jevíčko to budeš mít kopcovitější, než já po hlavní. Tam mám akorát Mohelničák a kopec z Moravské Třebové. I tak mi to jen přes Vysočinu dá 810 m a přes Jevíčko bych takových 200 – 300 m v pohodě přidal. Fakt počítej k těm 2 km, zvlášť, když pojedeš po vedlejších. Tam se nastoupá vždycky víc, než na hlavní. Ale na 330 km to nic není, celkově je to placka :-)

                  0 0
                  • t29  

                    za den jsem nastoupal nejvíc 2,2km, tak mám představu :) Budu s tím počítat.

                    0 0
        • jecnak  

          Pridal bych se, ale doporucoval bych kvuli prevladajicimu smeru vetru – zapadnimu – je to opacne. Kazdopadne kdyz chytnes protivitr, tak cas od Pardubic do Melnika je mensi peklo.

          0 0
        • t29  

          Nenatrénoval, takže letošní vrchol byl Praděd s částečnou podporou vlakem, i tak jsem měl co dělat. Příští rok třeba znovu a třeba bez vlaku.

          0 0
      • Thidney  

        Z Chamonix do Zermattu asi 370 km tak na týden :)

        0 0
      • Zerocool  

        zůstat zdravý

        0 0
      • pajan  

        Přežit :-)

        0 0
    • sagista  

      z Aše na Lipno, mohlo by to vydat tak na tyden…

      0 0
      • stan.zak  

        Už máš naplánovanou trasu?

        0 0
        • stan.zak  

          Uff, letos a i nadále hlavně zdraví!

          0 0
        • sagista  

          cau, trasu cece naplanovanou nemam a ani ji nijak planovat nebudu:) pocitam ze tam kolem tech hranic musi bejt takovy ty dlouhy rovny kdysiasfaltky, kamos tomu rika SIGNALKY. driv sbiral mapy tehle cest, prej este naky ma tak je u nej max zkouknu:) take cesty byly driv kolem celych hranic to by bylo panecku, z Ase do Ase:))

          0 0
          • jIrI___  

            Přesně po takových cestách jsem jezdil v Orlických horách kolem polských hranic. Dtrašně se mi to líbilo, takový nenáročný, odpočinkový terén, občas na člověka vykoukne nějaký bungr z války, paráda.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Že by?

            0 0
          • stan.zak  

            „Signálky“ je správně :- ) moc si nazazatáčíš, za to si určitě zaklesáš a zastoupáš, vedou občas vrstevnice/ne­vrstevnice. Ale plán je to prima, jel bych taky. Plánuješ to natěžko nebo jak, a kdy asi? A chceš vyjíždět všechny „břicha“, nebo se snažit jet po hřbetech kopečků, nebo, když to půjde, si to zkracovat? A fakt striktně po signálkách (nejspíš poněkud nezáživné?), nebo raději po TZ …haha právě mi přítelkyně povídá, že to je blbá trasa: nejsou tam žádný hospody…

            0 0
            • sagista  

              s tim zazemim (hospody) me to taky vrta hlavou, termin bych videl zacatek prazdnin jak sou ty svatky, zalezi hodne na pocasi. pojeti-spani pod sirakem s sebou akorat love a chut slapat:) a s tim striktnim dodrzovanim bych si hlavu nedelal. striktne co nejmin do kopce (na sumave??)

              0 0
              • stan.zak  

                Pojetí je ok, jen ten termín; ale třeba bude počasí až další týden :- )  Každopádně si to užiješ, těším se na report!

                0 0
                • sagista  

                  ta fialova je nejaky tvuj predchozi pocin?? by ses me hodil do party to tady krouzim kolem ty plzne v takejch okruzich max kolem 60Km a uz me to moc neba. jeli sme M.L.-plzen neco prez 100Km to byla vetsi pohoda. slo by vic tak do 150Km si rikam na klidnou. ten termin muze byt orientacni, pod sirakem se da uz v cevnu:)

                  0 0
                  • stan.zak  

                    To se omlouvám, že jsem to nenapsal rovnou; Ne, je to jen tak rychle naplánovaná trasa v MapSource, zobrazená v GE.   To nevím, jestli bych ti stačil, nejdelší trasu jsem zatím jel 114 km, uvidím, kolik letos budu mít času (a zdraví) a kolok najezdím. Když klikneš na www v mém profilu, můžeš posoudit sám.

                    0 0
                    • stan.zak  

                      … kolik najezdím…

                      0 0
                    • sagista  

                      to sme na tom tak nak podobne, nevim kolik pujde jet, v tech kopcich se prez 20km/hod prumer asi nedostanu, ale zas na to ma clovek celej den. do ty stovky bych se toho nebal:)

                      0 0
            • redhotrock  

              čau, mám obdobnou trasu projetou pár let zpět. bacha, neni to značený a to prakticky vubec, byť by měla véct cyklostezka. Dle termínu bych se klidně přidal, na těžko. ..

              0 0
    • vlk  

      Plánuji zase začít jezdit na kole :) a to mimo jiné i pravidelně do práce, ale to vše až od poloviny roku-Doufám. Na svatební cestu mám kolo ale zakázáno :(

      0 0
    • Ice-goofy  

      U me to asi bude trans Alp …

      0 0
    • shodan  

      letos bych chtel do ruska (kaliningradska oblast) a pak to fouknout nahoru – litva, lotyssko, estonsko.

      druha cast vypravy ale prosazuje norsko, tak uvidim kam to nakonec bude – ale jedna z techle cest klapne;-)

      0 0
    • TheIF  

      Králova hola (SK) a snad i nějaký Alpy.

      0 0
    • jim1f  

      Tak letos bych rád najezdil 7.000+km,už mám vybrané Alpy(Kitzbühel),Slo­vensko(ještě nevím jestli Kysucké Beskydy,nebo Trenčínský kraj)a taky chci objet pár bajkových závodů:-)

      0 0
    • minikin  

      Tak po minulorocnom „tour de mineralne pramene“ bude tento rok zamerany na rozsirenie siete tras domaceho bajkoveho reviru.

      Takze ciel je:

      1. prejst uz davno prejdene trasy, na ktore minuly rok neostal cas a preto neboli zaznamenane.
      2. planovat a skusat zjazdnost dalsich este mnou neprebadanych lesnych ciest v reviri…

      Zasa ziadne kratkodobe jednorazove megavykony, ale skor dlhodoby ciel na naplnenie ktoreho sa bude podielat takmer kazda jazda v sezone.

      0 0
      • Krys  

        Po zhliadnutí mapky mi znova neostáva nič iné len si povzdychúť: „Na kerú riť som sa ja trepal do Prahy.“ :)

        0 0
        • minikin  

          V plane je aspon zdvojnasobit hustotu prejdenych ciest. Vyhodou jazdenia tu na konci sveta je oproti takym miestam ako okolie Prahy takmer nulova hustota premavky v lese (nie je neobvykle prejst 35 km po turistickej trase a nestretnut ani jedneho cloveka). Nevyhodou je, ze pracu by si si tu hladal podstatne tazsie a aj v prirade, ze by sa to podarilo jej ohodnotenie by bolo niekolkonasobne nizsie. Takze asi preto si tam. A preto som ja v KE…

          0 0
          • Krys  

            To je na dlhšiu diskuziu o životných prioritách. Nemám až takú tulácku povahu, že by som sa zbalil a odišiel žiť napríklad do Bukovských Vrchov, aj keď by to malo určite svoje výhody. Minimálne by som to mal bližšie k rodičom. A k svokrovcom by som to mal napr. z Novej Sedlice približne rovnako ako z Prahy. :)

            A ten bajkerský materiál v okolí…

            0 0
      • stan.zak  

        To je pěkné :- )

        0 0
      • minikin  

        Misia uspesne pokracuje… ale stale je prace na niekolko rokov…

        0 0
    • MARIN  

      Naucit synka (ted 2,5roku) jezdit na kole

      0 0
    • Treker  

      Já mám letos splěno… Po letech lezení a chození po alpách jsem vyrazil na MTB k Zell am See a luxusní zážitky…

      Je to úžasný záýitek, ale chce to mít kapku najeto :-))) Tři hodiny na kašpara furt hore a pak ty výhledy…nádhera !

      0 0
  • pepek

    Mňam, a jak moc ilegal to je ? Dá sam, nebo nie?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.