• Martin111

    Myslíte si, že se dá sehnat slušné celoodpružené kolo do 25tis.? A jaké?

    Anketa: Slušný celopérák do 25? Sci-fi nebo realita?

    0 0
    • Marccoo  

      sci-fi

      0 0
    • krokus  

      Třeba Poison.

      0 0
      • Martin111  

        Celkem neznámá značka na našem trhu. Kdes k ní přišel? Kdo ji prodává?

        0 0
        • jIrI___  

          Na nasem trhu se prave vubec neprodava. Jde jen objednat z DE.

          0 0
    • mr.antik  

      Za ty prachy bych osobně šel rozhodně do něčeho jetýho kvalitního a značkovýho

      0 0
    • nksh  

      vzhledem k tomu, že euro stoupá raketově vzhůru tak už asi nic neseženeš :) Jinak ten poison šel ješte v listopadu sehnat za cca 21kkč.

      0 0
    • Evilcleaner  

      v ostravě v Helia sportu mají jeden vystavený tento model za ca. 26k

      http://eshop.skiservis.cz/…8_g6399.html

      myslím že za ty prachy super

      0 0
    • Kero  

      Na tychto bikoch niesu vylozene zle komponenty az na vidlice, ktore moc dobre chodit nebudu.

      Ten poison taktiez nevyzera zle. Take reci, ze sa niekto boji o tlmice su dost smiesne. Neviem aky by tam mohol byt problem ked je bike v zaruke.

      Mne sa osobne velmi paci GT i-drive 4 , ktory je v sucasnosti na cyklobazari a stoji 28000kč.

      Je to trocha viac ako je limit, ale ma vyborne komponenty a naozaj vyzera dobre a ak je udaj o najazdenych kilometroch pravdivy tak nieje co riesit.

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Smazaný účet  

        zato pokud kvalitu zastituju zarukou, to je pak jina. na kole chci jezdit, ne s usmevem na rtech menit komponenty(nebo jeste hur-zadni stavbu nebo celej ram) jeste v zaruce. nekde v dalce v terenu mi bude zarucak hodne platnej.

        0 0
        • Vilém  

          Co to furt placas o meneni ramu, zadnich staveb ap? Z tech kol co si vybral neni v ramech zadnej problem. Stejny pouzivaji i pro vyssi modely, lisi se jen osazenim. To na cem je na kole usetreno, je osazeni a vidlice. Osazeni dojezdi a vidle se da vymenit.

          0 0
          • rossi001  

            davam za pravdu kamos si ted koupil meridu am 400d za 19 tisic slevnenou z 25 a rikal jsme mu deore mas celkem dobre  tlumic sr epicon taky cosik jeste vydrzi ale pryc s tou nejlevnejsi vidli od rst a taky i ty brzdy tekra aguily by to chtelo dat pryc..

            0 0
            • Vilém  

              No ani z tech tektro brzd bych nemel moc strach. Maximalne vymenit za nejaky dobry desky, treba Fastop, se kteryma mam dobrou zkusenost na vicero brzdach. No a vidlici, to uz jsem rikal.

              0 0
              • Marccoo  

                měl jsem chvilku auriga a byl jsem celkem spokojený,ty bych rozhodně neměnil

                0 0
            • Lišák  

              Tektro Aquila=mechanika

              Tektro Auriga=hydraulika

               

              Hyder bach se nebál. Mechaniky bych raději vynechal. Ty asi fakt dobré nebudou.

              0 0
              • Vilém  

                Aha, tak toto jsem v textu nepostrehl:) Pokud jsou to mechaniky, tak plati co rikas.

                0 0
                • Lišák  

                  Já taky nevím, co dotyčný myslel. Píše aGuila, tak fakt nevim… ;-)

                  Proto jsem napsal svůj názor na oba typy.

                  0 0
        • Lišák  

          Prasknout může i Tvůj nový Trek ;-) Kamošovi prasknul GT Avalanche 0.0, při cestě do kopce, po asfaltu… Praskla zadní stavba před patkou. Av. 0.0 byl tenkrát nejlepší z této řady a měl lepší slitinu rámu neč ty nižší.

          Prasknout může všechno. Já bych se těch kol, co má tazatel vybráno nebál. Jak píše Vilém-vyměnit vidlici (jakmile trochu našetří) a jezdit.

          0 0
      • borda  

        to jde. nebo www..bikecentrum,cz, sekce bazar. tam ma dovozce predvadecky s plnou zarukou

        0 0
        • Jogador  

          Ty by ses neměl učit psát @, ale čárky a tečky:)

          0 0
          • borda  

            já vím, umím i @ i diakritiku :-). Myslím ale, že tu na tohle téma bylo už dost zbytečných flamů – nechť si každý píše jak chce, ne? Důležitý je obsah, ne forma… Nicméně, pokud tě můj způsob vyjdřování bez diakritiky výrazným způsobem omezuje a obtěžuje, vynasnažím se s Tebou komunikovat „na úrovni“ :-). Nikomu to ale neříkej, aby se z toho nestalo pravidlo :-)

             
            0 0
          • borda  

            btw: co myslíš, že je správně – jsi se nebo ses :-)

            0 0
      • lidumil  

        Je zajímavý, že každý kolo v bazaru je jetý minimálně – do 200–300–600 km a vždycky ženou-dívkou do 50 kg :-D

        0 0
        • poiko  

          njn, známej fenomén. když bys koukal na bazar, tak většina cyklistů jsou dívky kolem 50 kg, co jezdí po rovině, maximálně polních cestách:)

          0 0
          • Lišák  

            Stejně jako všechny auta v bazarech mají najeto lehce přes 100 000km :-)

            0 0
            • Fenous  

              Ty jsou zase jezdeny duchodcema.

              0 0
              • lidumil  

                jj, taky mi nabízeli takový auto – prej 1 majitel důchodce 75 let, v technčáku pak byl mladej kluk 27 let a důchodce na poslední 3 měsíce.

                0 0
            • mastihuba  

              a já vůl vezl škodárnu s 60 tisícama rovnou na vrakáč. Je to 2měsíce a furt mi ještě tečou slzy.

              0 0
    • pospam1  

      Tady je jedno na aukru, mrkni na to:

      http://www.aukro.cz/…ive_4_0.html

      0 0
    • coffield  

      Hehe. Nebo já budu prodávat tohle: http://www.bike-forum.cz/…il-5448.html

      Ale protože jsi z Ostravy, nepředpokládám, že by ti to moc pomohlo… :-)

      0 0
    • trawas  

      Prodávám FSR XC od Spešlu, je v bazaru, tak se koukni

      0 0
    • kafac  

      Myslim ze tohle je slusnej zaklad:

      http://www.koloshop.cz/…-model-2008/

      0 0
      • Hejdik  

        Tohle není vůbec špatný.

        0 0
      • jimiAJ7  

        taky bych sel jednoznacne do toho treku…pripadne bych pozdeji koupil lepsi vidlici a mas super bike!

        0 0
      • Lenka.05  

        Za ty peníze myslím  moc pěkný kolo! A i ta Tora není špatná vidle. A tlumič Foxík RP2… myslím fajn. Deorko bude sloužit, tyhle brzdy má kamarád na fullu od Scotta a ubrzdí bez problémů i jeho 100kg (a to má vepředu 160kotouč), náby taky chvilku vydrží…

        A když uvážíš, že černá o 69,4% zvyšuje prostupnost terénem…

        0 0
      • Honzee  

        stejnej novej Trek je i tady v bazaci, dokonce krapitek levneji…

        0 0
      • Luk02  

        Jo tenhle Trek, je dost  vphodě funkčně úplně OK. Bude to jen trochu těžší, ale za ty peníze…Myslím si, že rozumnej základ pořídit jde, jak už bylo zmíněno rámy jsou většinou u většiny značek u nižších modelů stejný jako u těch Top…U toho treku to je teda tak,že na tomhle rámu dřív bývala celá řada, teď jen levnější dva kousky zbylý modely maj rámy s ABP (čep v zadní ose). Ale tenhle rám taky fungoval dobře, je to taková klasika. Takže jestli nemáš moc peněz tak bych neřešil koupil, jezdil a když se zadaří tak to pak ještě nějak poladíš…ať funkčně nebo váhově…

        0 0
    • burnout/syndrome1  

      Třeba tady by se dalo něco vybrat,tedy pokud to ještě platí

      0 0
    • Smazaný účet  

      kašli na ty hloupé řeči, určitě se koupit dá (viz třeba to co mám já)

      0 0
    • Martin111  

      A co tenhle Lapierre? http://www.zamo.cz/…e/23627.html nebo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.