Canyon Nerve al 6.0 2016 velikost M - půjčení v Praze

53 nepřečtených
  • arnostale

    Ahoj, chci si koupit kolo Canyon Nerve al 6.0 2016 ve velikost M, ale prodávající ho má bohužel rozložené, tudíž ho nemůžu vyzkoušet. Byl by někdo z Prahy (nejideálněji Praha 4) ochotný mi kolo na minutku půjčit na vyzkoušení, jestli mi bude rám sedět?

    Děkuji moc předem.

    0 0
    • arnostale  

      A pokud se někdo ochotný najde i v tomto brutálním počasí, má u mě flašku slivovice na zahřátí. :-))

      0 0
    • lunochod  

      K čemu to je prodávat kolo v rozloženým stavu? :-)))

      0 0
      • arnostale  

        Je nové, koupil ho očividně v akci a teď prodává. Ale já ho prostě musím zkusit, i když mi to na webu canyonu napsalo velikost M, tak musím testnout, jestli mi to bude sedět…

        0 0
        • lunochod  

          Co je to za prodávajícího že je takovej problém nandat řidítka a kolesa? :-))

          0 0
          • arnostale  

            Problém to asi je… I když Já to taky nechápu.

            0 0
            • nomecz  

              No uprime, asi bych hledal nekde kde je prodavajici trosku vice ochotnej …

              0 0
    • arnostale  

      Fakt nikdo? Ani jinej Canyon ve velikosti M se stejnou geometrií?

      Mě se nechce jet přes půl republiky, když vůbec netuším, co mám čekat… přesedlávám s HT na Fulla, nikdy jsem fulla neměla, geo totál jiná od toho, co jsem měla do teď, proto to chci vyzkoušet. A tím M si taky nejsem jistá, když taky na M jezdí i tací, co mají 183 cm. Já mám jen 170 cm.

      0 0
      • Mysee  

        Jak dlouhé máš nohy? Myslím, že by to mohlo být ok. Stav se v Brně a není problém. ;) V Praze nikoho s Canyonem bohužel neznám.

        0 0
        • arnostale  

          Nohy mám 79 cm. Nechci hlavně, aby to kolo bylo „krátké“. Proto ho chci vyzkoušet, aby mi sedělo.

          0 0
          • Mysee  

            Já mám na 183 cm nohy 83 cm, spíše kratší. Myslím, že M by mohlo být, jelikož chceš spíš delší kolo.

            0 0
          • allrose  

            se 79ti bych se bál o stydkou kost,nebo to bude o chlup

            mám 83 a posed jsem natahoval offset sedlovkou a kolo si bral kluk 180 vysoký a je spokojený

            0 0
            • Jenda  

              Posed nejde natahovat offset sedlovkou!!!! Pozice sedla je vůči pedálum daná a jakýkoli natahování posedu tímto směrem je hovadina největšího kalibru.

              0 0
              • allrose  

                naopak pak to bylo správně,asi mám přeházený kosti :)

                korekci můžeš provést v ližinách

                0 0
                • Jenda  

                  ano, ale v tom případě jsi nenatahoval posed ale nastavoval sedlo do správné pozice, to že se ti tím i natahnul posed je vedlejší efekt ale tvůj předchozí příspěvek je ve stylu že to tím natáhneš schválně

                  0 0
            • Mereck  

              Jo, je spokojený. Konečně mi začíná jít wheelie apod., je to sranda kolo. Díky :-)

              0 0
              • allrose  

                co už jsi byl na sněhu ,jak ti sedí dvoutác?

                0 0
                • Mereck  

                  Letos už 3× či 4×. Čas je drahý :-)

                  Ta 2placka mu sedí – mě baví ten malej šašek na prudší výjezd, a pak prásk rovnou na velkou. Na ht bych to asi nechtěl, ale i tam někde od půlky kazety už rvu 3. placku.

                  Takže jo, je to fajn. Navíc s novými brzdami už i zastavím :-)))

                  0 0
                  • allrose  

                    :D

                    ta modulace a menší síla je fain a ne on/off a na konci ulomený ukazovák+ zatlačení očí zpět :)

                    0 0
                    • Mereck  

                      Tak nějak. Hlavně mi ty slx dodaly trochu jistotu, že zabrzdim na kratší čáře. V listopadu jsem málem trefil strom :-)

                      Letos jsem ho trefil doopravdy, ale to nebylo kvůli brzdám :-)))

                      0 0
                      • allrose  

                        to kolo to má v rodokmenu..v mi­nulém životě byl motorovou pilou..taky párkrát:)

                        0 0
                        • Mereck  

                          To stopro, protože jsem se před týdnem pilou zařízl v pařezu :-)))

                          0 0
      • hodny soused  

        nebude na tvou velikost vhodnější S?

        0 0
        •  

          170cm jedine S

          0 0
          • arnostale  

            U velikosti S je velký rozdíl oproti M nejvíc v čem, ve výšce?

            0 0
            •  

              vyska sedla(myslim tu trubku na kole kam zasouvavas sedlovku), delka horni trubky, atd

              0 0
              • arnostale  

                Délka horní trubky v pohodě, tu chci delší. Výška se uvidí… Ale ono má to kolo oproti mému dosavadnímu HT tak jinou geometrii, že si to prostě neumím představit, jak mi bude nebo nebude sedět. Každý kolo je prostě jiný a není pro všechny. A já jsem dost rozmazlená, jak mi něco nesedí a necitím se pohodlně, tak to nedávám.

                Takže můj hlavní problém není ani tak ta velikost, jako geometrie kola vůči mému tělu. :-D

                0 0
            •  

              .

              0 0
          • motacek  

            Ty jsi asi žádného canyona ještě neměl a jedeš pouze podle nějakých tabulek, ktere nejsou zcela směrodatné

            0 0
        • Jenda  

          rozhodně M, S je fakt prťavý kolo

          0 0
          • arnostale  

            No mě i to M přijde dle geo „malý na délku“… ale chápu, že porovnávat HT a fulla moc nejde. To je asi to, proč se toho bojím, že mi to nebude sedět.

            Top Tube – Canyon 587, stavájící kolo 580 (a to mi vadilo, že je krátký…

            Seat Tube – Canyon 440, stavající kolo 445

            Wheel Base – Canyon 1101, stavající 1087

            0 0
            •  

              A co to bylo zac to pevny kolo? Jaky kola velikost etc? Jako ja pri 170cm ± ocekavam vsechno S, krom spodaru, ty vetsinou vybiram M protoze aspon se to lip vetra a helmu kterou mam M protoze mam kulatejsi kebuli.

              0 0
              • arnostale  

                HT kellys, 27.5 kola. Výškove bylo v pohodě. Delkou by se mi líbilo tak o 3cm delší.

                No tak ja S nemám. .. většinou mam vsechno v M. :-D

                0 0
                • Jenda  

                  Ono s tou délkou je to ještě tak, že při stejné délce rámu se může lišit reach, další co ti prodlouží posed jsou širší řídítka – pokud na kelyšový máš klasický kolem 60 cm tak tady jsou 72 cm, to ti prodlouží efektivně posed tak o 2–3 cm.

                  0 0
      • motacek  

        Manzelka ma 169cm, predtim jezdila grand canyona 29" v Mku, ted ma Nerva 6.0 2016 a opet Mko. Představec jsem ji musel dat do negativu a sedlo na max dozadu, protoze se ji to zdalo krátké, takže se nemáš čeho bát; -)

        0 0
    • arnostale  

      Takže jeden ochotný se našel, a já budu vědět víc. Tímto mu děkuji za ochotu !!

      0 0
      • hodny soused  

        dej pak výsledek :-)

        0 0
        • arnostale  

          Jasnačka. Já doufám že mi bude, protože ho fakt chci… :-D

          0 0
          • Picino  

            Myslím že to kolo ti bude. Sám jsme měl Mko a při mých 170ti bylo v pohodě jezditelný, postupně jsem jen zkrátil představec, protože jsem si více přibližoval k trialovému ježdění. Nakonec jsem přešel na Spectrala, ale to je jiná diskuze. Každopádně věřím že by ses poskládala na Mko i Sko. Jestli jsem četl správně, tak přemyslíš že by ti i Mko bylo krátký , tak na to zapomeň.

            0 0
            • arnostale  

              Picino tak přesně toho se bojím, že bude krátký nebo bude mít geo tak hrozně „jinou“, že mi prostě nesedne. Ve středu ho testnu a budu moudřejší. A snad si pro něj v neděli dojedu. :-)))

              0 0
              •  

                Ty jsi holka? Ja myslel ze kluk, kluci maji trosku jinou geo nez holky…:)

                0 0
    • arnostale  

      Tak ho mám doma a je krásný. .. Už aby bylo normální pocasi. :-)) Fakt se těším ven. Jeste ho musim trosku doladit do modra a bude eňo ňuňo. Díky všem za rady a pomoc.

      0 0
      • allrose  

        hezký,počasí nerozhoduje,jen pružící jednotky moc nepracujou :)

        0 0
        • Mereck  

          @allrose – promiň, s tím pružením, to jsem nemyslel nějak sarkasticky. Čistě názor z dosavadní zkušenosti.

          0 0
      •  

        hezky kolecko, a vybrala sis teda Mko jo?

        0 0
        • arnostale  

          Ano M a je v pohodě. I když to pořádne zjistím az po pár stovkách km. :-))

          0 0
      • motacek  

        Kdybys nahodou chtela byt více položená na kole, tak bych rád s tebou vyměnil řídítka. Mam taky iridium, ale flatbar a ty jsou rovné, zatímco ty tvoje maji cca 10mm stoupání. Jinak po designove strance jsou stejná, sirku mám původní, tedy neserezane.

        0 0
        • arnostale  

          Když tak se ozvu, ale ne dřív než něco ujedu a to nebude dřív než na jaře. .. Já nejsem zimní jezdec… brrr

          0 0
      • Mereck  

        Super! Je pěknej. Ty řeči o pružení bych bral s rezervou – já osobně jezdím pořád a péra makaj.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.