canyon 2017 barva blue lime na ukázku nemá někdo

22 nepřečtených
  • Pietrs7

ahoj, nemá někdo prosím ideálně v Praze a okolí canyon 2017 v tý jejich barvě blue- lime na který by se bylo možné podívat? Potřeboval bych tu barvu vidět naživo. černé už není a nechce se mi dávat 47000kč a být nespokojený s barvou… asi tak…

• kadlec  

zalezi co je pro tebe okoli, ke me to je 120km

taky jsem kupoval a cekal co prijde

• kadlec  

kousek od pardubic, puvodne jsem chtel cernou, ale uz nebyla, taxem vzal modry a nakonec jsem moc spokojen

kolo neni tak fadni jak cely cerny

rekl bych, ze barva predcila ocekavani a cerny bych uz nechtel, ale je to vec nazoru

• lumyr  

Na barvu to nejezdí

• kadlec  

to je pravda, ale kupovat kolo, ktery se ti nelibi je blbost

• lumyr  

Já si kupuju kolo co mi sedí, barvu moc neřeším. Pravda, manželka kupovala podle barvy a pak jsme ladili :)

• Idas  

Proc si vsichni kupujou Canyon? Kdyz to tady ctu tak se v tomhle forum stale resi reklamace prasklych ramu.

• milan.v  

Protože to je v pravidelné slevě?!? :o)

• nomecz  

„Stale resi reklamace prasklych ramu“

Resi to tady par lidi , chapu ze to nasere hlavne kdyz ti to rupne po 2 ale je to vec jednoho modelu a vzhledem k prodejum je to stale „v norme“

Kazdej at si koupi co chce, prasknout muze cokoliv

• Kacko  

Mame dva grand canyony uz rok a bezproblemu. Tem muj dostava hodne naprdel a stale parada.

• AussigBiker  

Koukni do fotek nasich bajku. Nemam pocit, ze maj vsichni Canyon. Ani v Rychlebkach, jak tu nekdo psal.

Prasklej ram tu resi jeden, maximalne dva lidi. A porovnej si, kolik lidi ten Canyon jezdi bez problelmu…

• Pietrs7  

Na fotky jsem koukal,i videa na youtubu,ale je to takova specificka barva,ze bych byl radsi se podivat nazivo

• Vilém  

Jeden dva lidi? No videl jsem jich tu uz x, jednak popraskane hlavove trubky, jednak zadni stavby celoper.

• lumyr  

Tak jako prasklý RB, Author, Giant, Spesl… všechno praská. Nepřijde mi, že narozdíl od Authoru, by tady canyon nějak vybočoval…

• creater  

Spešl jeden a ještě staženej z goooogl fotek :-D :-D

• jaykay  

barva nejezdííííííí­ííííííí

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.