• Danken

    Ahoj,

    rád bych znal názor všech odborníků tady na toto kolo za cenu 14589,00 Kč.

    http://www.vltava2000.cz/…dsDetail.asp?…

    O jedné výtce vím už teď a to jsou mechanické kotouče, ale jak jsem zjišťoval úplně Avid BB5 špatné snad nejsou.

    Popravdě jsem hledal už u většiny značek přes 4ever, Pells, GT, Scott, MaxxBike a další až nakonec jsem skončil u tohohle kola. Chtěl jsem původně kupovat nějakého trekka, ale po radách tady i v okolí jsem se rozhodl pro klasické MTB s tím, že případně změním plástě. Přeci jenom váha 100kg a 193 cm je docela dost. V okolí mi v dané době nikdo kolo poskládat nechce, tak jsem hledal a hledal až jsem našel.

    Díky za všechny připomínky a rady.

    0 0
    • Danken  

      Jo, ještě podotýkám že finance na kolo jsou max 15.000

      0 0
    • Výběr z produktů

      CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová Skladem 2 ks

      Novinka CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová

      od 28 799 Kč -10% MOC 31 999 Kč

      Lapierre Zesty AM 4.9 29 kolo, bílé Skladem 1 kus

      Lapierre Zesty AM 4.9 29 kolo, bílé

      57 599 Kč -20% MOC 71 999 Kč

      Kellys Vanity 70 27,5 dámské kolo, raspberry Skladem 1 kus

      Akce Kellys Vanity 70 27,5 dámské kolo, raspberry

      od 12 699 Kč -21% MOC 18 499 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • Milvus888  

      je to 2010 model.

      já bych stím rozpočtem šel do tohoto http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

      0 0
      • Danken  

        Diky za tip.Canyon jsem nejak vynechal takze mi to uniklo.Preci jenom se mi ale na tom Cannonu libi to trochu jine osazeni nez jsem nasel u kol v podobne cenove relaci.Dle jednoho znameho,ktery jezdi opravdu aktivne, ma SRAM vetsi vydrz a spolehlivost nez srovnatelne komponenty od Shimana,coz ale s tim nemusi vetsina lidi souhlasit.Tak jsem se nechal trochu zviklat.i kdyz ty,elixiry na tom Canyonu vypadaji lakave.

        0 0
        • ClAyD  

          Tak SRAM X Shimano je jenom otázka preferencí a zrovna Elixiry (a ještě k tomu 1čky) by mě od toho kola spíš odlákaly. Kamarád je měl (3jky)… ráno jsem se vyflákaj já, brzda narazila vší silou do rámu a páčka se jen vycvakla… oprava byla na 10 vteřin. Jenže to samý s stalo pak jemu, akorát že jenom do trávy a brzda do rámu nenarazila, přesto se páčka úplně rozlámala. Pak jsme je zkoumali a zjistili jsme, že jsou vyrobený z daleko levnějších materiálů, než moje Tektra…

          0 0
          • ClAyD  

            A navíc se servisujou úplně na h… na nic.

            0 0
            • Danken  

              Diky za nazor.Porad tedy zustavam na Cannonu

              0 0
              • ClAyD  

                Asi bych to taky tak udělal, sice je osazení relativně slabý, ale zase se za dobrý peníze dostaneš k super rámu, kterej má cenu potom upgradovat…

                0 0
                • Danken  

                  Diky všem za rady a potvrzení mojí volby.

                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce