• jakub

    Ahojte dovolím si založit ještě jeden thread. V poslední době tak nějak dost vážně začínám uvažovat o fullu a protože mne spíš zajimají kultovní věci – tedy neobvyklé, velice mne zaujal rám Cannondale Raven. Protože jsou tyto rámy v dnešní době již celkem cenově dostupné (pokud se tedy seženou) zajimá mne jestli jste na nich někdo jezdil, jestli nepraskají a esli se prostě chovají jako klasický jednočep. Dále mne zajímá jaká je vlastně jejich konstrukce, jestli je to hlina potažená karbonem či co je to vlastně za směr rámů. Ve vyhledávači jsem toto téma fakt nenašel a bohužel přiznám se že Anglicky neumím abych zjistil nějaké info ze zahraničních diskuzí… díky moc za radu…

    Anketa: šli by jste do ravena??

    1x
    33%
    0 0
    • kubad  

      Rám je spojen že dvou půlek carbonu, v stredu je magneziová vložka. Právě tohle je problém těch rámů tady se rozlepovaly. Cannondale to sice vyřešilo, ale výroba těchto rámů byla z tohoto důvodu ukončena, a všechny rámy stahovali do servisu k provedení opavy. Těžko říct jestly seženeš už opravený ram. Jinak je to klasický jednočep Ten můj asi po roce ježdění právě tady praskl :-( vše vyřešeno v ramci reklamace v USA a proto mám tyto informace.

      0 0
      • jakub  

        ahoj díky za info… jen se zeptám, ten tlumič co se tam dava… zamykal si ho??? jde mi o to, že rámy, fully prostě dostávaj hrozně na prdel, když je někde zamkneš, nebo si myslíš že praskl spíše proto, že prostě není kvalitní…

        bajka budu brát z druhé ruky. Pro případ problému se jen zeptám… reklamoval si ho ty sám, nebo přes českého dovozce, jde mi o to, že bych ho měl mít z druhé ruky (taky jak jinak dnes že..) a myslím že by to asi dovozce vzhledem k tomu, že ho nevezmu od nich asi moc nezajimalo..... jak jinak trvala ta reklamace??? Vypadá to že kupuju rám a už přemýšlím co budu dělat až mi praskne, ale spíš se sichruju pro případ… šak chápeš, díky za info..

        0 0
        • kubad  

          Ty rámy se už od roku 2001 nedělají takže ten co koupíš nemůže být v záruce :-(. Měl sem model 3000 a zamykal sem ho dost často. Ale problém není v zamykání ale v technologii výroby musel bys vidět jak byl ten ram vyrobený. Pokud chceš to kolo na „paradu“ tak ok. Ale na běžné jezdeni je řada lepších.

          0 0
          • jakub  

            hmmm hmmm njn, dyz já jezdit chci a zároveň se mi toto hrozně líbí… kua ale díky za info… tak ni dejte někdo jinej typ… Koupím nooo třeba Kleuna Atitude nebo jak se to pise.. nebo Palomino, hmm tak nic no ((((-: díky za rady… popřemýšlím

            0 0
            • kubad  

              jeden se fláká na www.cyklobazar.cz

              0 0
              • jakub  

                ja vim ale za 45 na to nemam..... a mit nebudu bohuzel

                0 0
                • scret  

                  a za kolik bys to chtel? za 20?:)))

                  0 0
                  • jakub  

                    voe ja jsem neřekl, že je to moc drahý.. no i gdyž v tomto případě si to myslím… 45 bych za to teda fakt nedal.. ale prostě na to nemám no… co ti mám k tomu víc říct…

                    0 0
                  • kubad  

                    on by radši Ravena za 29 co se fláká na cyklobazaru, ale že na to nesežene nic a servis za šílené peníze to mu nevadí :-) www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

                    0 0
                    • jakub  

                      nevim proc jsi na mne hnusnej, nic jsem ti neudělal, jen se tu snažím zjistit nějký informace… esli chceš prudit, tak si svoje komplexy řeš u někoho jinýho… já holt nejsem nejchytřejší ale narozdil od někoho si to aspon přiznám … holt nemám tolik peněž a vím, že na kolo za 40 prostě mít nikdy nebudu, protože tolik na kolo mít nebudu no…tak třeba hledám něco co by mi udělalo radost i za mín peněz…a to že za toho kleina bych prostě tolik peněz nedal, že je to dle mého předražený tak to si myslím a ne jen já… takže připaž a votravuj někoho jinýho… díky

                      0 0
                      • kubad  

                        asi se v tom vyznáš líp než já. Máš pravdu sorry že sem si dovolil vůbec něco napsat :-( že sem ti sem vlastne psal jen já.

                        0 0
                        • jakub  

                          nee sorry mam blbou naladu predevcirem srazili moji babu na kole… tak sjem nakej citlivej…

                          0 0
            • honzarb  

              hele vim o jednom strasne malo jezdenym Klein Adept Pro, L-ko… kdybys mel zajem, muzu dat blizsi info.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.