• Los Defos

    Ahoj,

    řeším dilema. Mám možnost koupit CAAD 9 (2007) najeto cca 20 tis. km osazenou na ultegře od hobíka (jezdí bajky), servisovaná by měla být taky slušně (týmový mechanik). Cena 25 000Kč. Akorát si nejsem jistý zda těch 20 tis. km nebude už moc? Další varianty by byly Author A 5500 nový za 30 000 Kč a nebo Šírer 502 Dynamic na Centaur (nový) za cca 25 000 Kč?

    Prosím o radu, už mi jde z toho hlava kolem :-(.

    0 0
    • Tomcat  

      Do silniček nedělám, ale obecně najeté kylometry neříkají nic. Síš odhadni akej je prodejce a kde asi jezdil, 10000 od jednoho šlověka může být horší než 50000 od jiného.

      0 0
    • básník  

      20 tisíc km je dost, ale jde i o stáří – věk. To asi nenajel za rok nebo za dva. Kolik má silnička roků? Řada věcí stárne a křehne (výplet, plasty, karbon, ráfky). Taky na jaké ježdění ji chceš pro sebe? Jestli relax nebo jezdíš hodně? Já bych šel spíš do nového kola (já do šírera toho co píšeš).

      0 0
      • Vilém  

        Vsak to pise, rok 07. Najezdit 10tkm za sezonu, navic na silnicce, mi neprijde nic strasnyho

        0 0
        • básník  

          Jo, sorry, ten rok jsem přehlíd. …no sice pravda s těma km, ale i tak bych šel do nového kola spíš…

          0 0
    • McBlacky  

      já bych do toho nešel

      0 0
    • jonti  

      Silnicka po 20000km moze byt este celkom v pohode, kludne by som do nej siel ak ju jazdil normalny clovek a je v dobrom stave a paci sa ti.

      Druha vec je cena, ktore je pre bicykel ktory ma 20000km a je na ultegre dost prestrelena. Naviac nepises o kolesach, ak tam su nejake lepsie Kryria v dobrom stave tak to urobi tiez dost.

      Takze moj nazor je ze bike je fajn, ale cena vysoka, tak 20000 by bolo primerane. Tych 25 jedine ak ma velmi dobre kolesa (napr. ksyrium sl) a fakt super stav.

      0 0
      • Los Defos  

        No tak mám zcela nové info ohledně tohoto kola. Jedná se o rok starý model a měl by mít najeto do 15 tis. Komplet výbava ultegra jak jsem již napsal a zapletená kola ksyrium sl. Mají ho dovést koncem týdne, tak podám podrobnější info a snad i fotku. Nové kole je sice nové kolo, ale tohle mně celkem láká.

        Chtěl bych ho hlavně na trénink k biku, po práci je málo času a na silničce se toho dá potrénovat daleko víc.

        Díky všem za info a názory.

        0 0
        • cobra  

          V tom pripade bych do toho sel pod podminkou, ze bude kolo v poradku, tzn. vsechno bude fungovat jak ma a neobjevis zadna poskozeni – hlavne ram a kola, jasne, ze i tak je to vzdycky trochu risk a muze se ti stat, ze ti po par kilometrech neco odejde a oprava bude stat dalsi penize, ale ram cannondale, ksyria sl a ultegra, to podle me za 25 000 stoji, pripadne zkusit cenu trochu stlacit, za 20 000 uz by opravdu nebylo co resit.

          0 0
    • Indian  

      ooooooooooookamžitě to ber

      0 0
    • Smazaný účet  

      co je to za velikost? šel bych do ní kdyby jsi ji nechtěl? :)

      0 0
      • Los Defos  

        Velikost je to 58. Akorát menší zklamání, ty ksyria sl mi z toho sundal(nechal jsi je na závody na nový kolo) a dal původní shimano WH-R S10. Tak nevím za tu cenu bych tam čekal aspoň ksyria equipe či tak něco. Dnes si ho jdu konečně vyzkoušet tak uvidím jaké z toho budu mít pocity. Nepříjde Vám to taky moc za 25 tis.?

        0 0
    • Daf  

      Zkus si projít inzerci na cyklobazaru. Uděláš si obrázek sám co je drahý a co ne. Já bych do toho nešel.

      0 0
      • Los Defos  

        Dík za info, zítra ho jdu vrátit. Taky mi ta cena k tomu nesedí, navíc je omletej převodník a ty kola stojí za starou belu. Ahoj a díky za cenné rady.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.