• Paja

    Pocitam, ze Maňas uz je lehce nervozni:o), nahradni akce za minuly ctvrtek Sraz: 16hod. na placku u potoka v Lisni Trasa: vzhledem k tomu, ze na Buku sem byl naposled pred Vanocema, tak kudykoliv, kde bude spis snih nez led…navrhy se prijimaji Cil: „18“ rest z minula…:o)

    Anketa: Ve ctvrtek na Mt. Book

    6x
    67%
    0 0
    • pepek  

      No myslím, že led bude uplně fšude, někteří soudruzi by si asi raději měli vzít peníze jenom na polífku, nebo to bude masakr :-)

      0 0
    • Polka  

      JEDU! Led nebude, v lese je to pohoda.

      0 0
      • pepek  

        Jak to můžeš vědět, v 16.00 jels tak akorát po Milady Horákové. Počítám, že Říčky takhle posolený nebudou :-)

        0 0
        • Polka  

          Budes se divit, ale po ceste dom jezdim i terenem. Jo a nespehuj me! ;-)

          0 0
          • pepek  

            Nešpehuju, jen se dívám.....:-) Do čtvrtka to fšechno zamrzne.

            0 0
    • Martula  

      Prosím, prosím až příští týden…:)

      Bo já odjíždím do Jizerek. V pátek jedu volnou 30, a pak 50 tku…

      Ale jinak si to tam užijte a bez pádů ;)

      0 0
    • kleinis  

      Pokusim se vykroutit z hokny… ;-)

      0 0
    • Splinter  

      Hm jedu, ale po silnici:)

      0 0
      • Paja  

        Nejses nemocnej?-) nebo mas nejake zarucene zpravy o stavu ledu cestou?

        0 0
        • Splinter  

          Proto…

          0 0
          • mastihuba  

            eh je to dobrej nápad? Okres Buk nesolí :)

            0 0
            • Splinter  

              uvidím, kdyžtak nepojedu nikam…

              0 0
              • mastihuba  

                pichla tam taky jezdí na slickách, tak nebuď máčka :)

                0 0
                • pepek  

                  No byl sem teďka se psem a vypadá to tak, že když slicky, tak leda s hřebíkama.

                  0 0
                  • Polka  

                    Jezis ty nadelas.

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    No vidíš, přece bude jen budeš mít v rodině kamaráda.-))

                    0 0
                  • Splinter  

                    Tomu říkáš pes?

                    0 0
                    • pepek  

                      No a není roztomilý ? Takový bojový plemeno to je.

                      0 0
                      • Splinter  

                        A máš pro něho takový ty slušivý oblečky?:-D

                        0 0
                        • pepek  

                          Jj, má svetříček a bundičku taky :-)

                          0 0
                          • Splinter  

                            Ježiš, ještě ho voz v košíku na Bukárnu:-D

                            0 0
                            • pepek  

                              Taky mně to napadlo :-)

                              0 0
                              • Martula  

                                Ne to raději nedělej. Jednou jsem se rozhodla, že domů přivezu štěňátko. Fakt nádherné (co je malé, to je milé). Ale v košíku na kole chudák trpělo, párkrát si i ublinklo… chudáček. Nakonec MAMINA řekla STOP a bylo po štěňátku, pak jelo autem zpět. :(

                                Ale brácha potvrdí, že teda bylo… vypadalo to jak malinký labrador, ale zůstal by zakrslý.. už i jméno jsem mu vymyslela-Buddy. Ale nepršlo to…

                                0 0
                                • pepek  

                                  Náš je zvyklý – v autě 400 km na jeden zátah není problém. Akorát má zabudovanou GPSku a když změníš známou trasu, tak se hned probudí a začne zjisťovat co se stalo. Když trasu neměníš, tak spí a 500m před cílem se zvedne a zašne kňučet. Nechápu to. Z okna nic nevidí…

                                  0 0
                                  • Martula  

                                    Chce se mu na záchod… :)

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Ale houby, zvedne se když je trasa: 90km stejně jako když je to 5 km, vždycky kousek před barákem.

                                      0 0
                          • Polka  

                            Tak uz je me to jasny. Z tohodle gulas nikdy nebude…tak musis jezdit na Buk :-D

                            0 0
                      • krhac1  

                        Bojový jako že se o něj bojíš??;-))

                        0 0
                  • Paja  

                    Jee to je krasnej plysak, kudy se tam davaji baterky?-)))

                    0 0
          • Jaroslávek  

            No, né. Měl bys udělat nějaký „vůdů“, když tam jezdí takovej „ďábel“ jako já.-))))

            0 0
          • pepek  

            Myslím, že to není zrovna nejlepší nápad :-) Jako dobrou volbu vidím tak 2,25 a 1,6 baru aji na silnicu.

            0 0
          • Paja  

            no toto:-D

            0 0
          • JSt  

            ted na tom ctu yks cee perfomens :-)). to bude asi dost nadsazeny ;-).

            0 0
    • Excel  

      obleva, ne? budou sračky, ne?

      0 0
      • Polka  

        Soudruzi, ty blatniky…je to sice skareda vec, ale docela funkcni.

        0 0
      • JSt  

        ty s*acky budou cestou na buk. na zpet to vsecko zmrzne a bude to vesely ;-). jinak se hlasim, abyste se mnou nepocitali O:-).

        0 0
        • pepek  

          No ale kdybys jel, tak by to mohlo být eště veselejší :-)

          0 0
          • JSt  

            kdybych jel, tak s hrebama. ale ja pujdu radsi blyzovat ;-).

            0 0
    • Jaroslávek  

      Měls nějaký promlčecí období nebo co ?-) S Pepkem podlahou navždy.-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Máš pravdu, já mám teď nervózní období. Minule Karaya vyhrožoval sobotou, tak jsem furt drahou uklidňoval, ještě nemusíš z práce dom, ještě nemusíš, a ono nic. Teda myslím nic, jako nic.-)

      0 0
    • mastihuba  

      chjo. pokud se stihnu vrátit do Brna nějak rozumně, tak si asi prodloužím víkend. :)

      0 0
    • kleinis  

      Soudruzi, tak jedu…kdyby byla zmena nez 16 na placku, tak mi prosim nekdo dejte echo nebudu uz na netu…775081155

      0 0
    • Jaroslávek  

      Pojedu z domu.

      0 0
    • Excel  

      nejedu

      0 0
    • Karaya  

      Tak nevím, včera jsem si na florbalu namohl zápěstí..Pokud vůbec přijedu, tak až večer a po vlastní ose..

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nechápu, jak můžeš florbal přežít, když máš takový „hůlečky“ ?-)

        0 0
        • Karaya  

          Tož se přijď podívat, ve středu v 7:15.. Ti proženu lejtka, uvidíš .-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            To je mi jasný, že bys mi prohnal lýtka, ale co je to za vražedný čas ?

            0 0
    • Jaroslávek  

      Opouštím pracoviště mi svěřené, takže kdyby jste se rozhodli akci anulovat, mobilněte mi.

      0 0
    • mastihuba  

      tak ja taky nejedu.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Hlásím šťastný návrat dom a Kleinis doufám taky (měl už to jen do kopca). Ale chlapi řeknu vám, tam navrchu jsem neviděl ani h…o! Ještě že tam měli namalovaný uprostřed ty čáry!

      0 0
      • pepek  

        Maňasu, kdybych příště zase chtěl jet dom s těma mladejma juhanama, tak mně hned radši vyliskej. Jedou furt podlahu a vubec se nekochají. S kopca to bylo eště dobrý, ale pak jsme jeli v hlubokým sněhu prý „skopca“. Sem se už dlouho tak nenadřel dokopca, jak s nima „skopca“. A nakonec Splinter : „Pepku nedělej, jak kdybys byl 2× tak starej“ No nenakopal bys ho do pr..le?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Nakopal. Když občas jedu s Pájou samotným tak je to ještě dobrý, je hodnej, klábosíme a tak. Ale ti orlíci … No a z Polky by byl dobrej hasič .-))

          0 0
          • RomanH  

            Podobne i se Splintou. Ale jak se dal minule dohromady s Karayou pri jizde z kopce (mozna to byla ta stejna cesta, co tama vedli Pepka vcera, pac se tam muselo furt slapat v tom hlubsim snehu), dojel jsem je vzdy az na me Splinta pockal.

            0 0
            • pepek  

              Jo to byl ten „rychlej, skoro vrstevnicovej výjezd“(sjezd), navíc jsem zapomněl ufóknót gumy, tak sem tam „bruslil“. Jak mně bylo dobře, když jsem se od nich odpojil ! Jel sem si to svoje tempo…pohoda.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Je to někde v bonbóncích?

                0 0
                • pepek  

                  Je to tady ten od Hádku : „Skoro vrstevnicovej…“

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    To si musím zkusit za lepších podmínek, ale ta poznámka v závorce je zřejmě zavádějící.-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Dyt je tam napsany „SKORO VRSTEVNICOVEJ“, kua ;-) V lete je to tama fakt na pohodu. A mels videt Pepka jak se kochal skopca vod Lhotek po Novej Dvur…jel podlahu jaxvina.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Já vím, že pravda je dycky někde uprostřed.

                        0 0
                        • pepek  

                          Kua Maňasu, na mapě bývají takový tenký čárky, menují se vrstevnice. Podle nich poznáš kdy je to dokopca a kdy skopca. Logicky, když jedu od Hádku na Buk tak to bude dokopca (taky proto že Mt. Buk je skoro nejvyšší vrchol světa, že?) a naopak to bude zkopca. Akorát tentokrát skopca v hlubokým snšhu bylo jako dokopca. Dáva to smysl ?

                          0 0
                          • JSt  

                            dyt rika, pravda je uprostred. je to dolu, ale jede se ti jako nahoru. dyt to rekl manas jasne ;-).

                            0 0
                            • pepek  

                              Ale jenom za určitých specifických podmínek: hluboký sníh a mizející Pat a Mat před Tebou. Kua měls TAM BÝT ! Kdes byl?

                              0 0
                              • RomanH  

                                A taky se pak zeptali, kde jsi byl ? Ze si uz mysleli, ze jsi tam nekde hodil tlamu ?

                                0 0
                                • pepek  

                                  Ani nevím, co říkali. Ale kdybych ju já nebo Pája hodil, tak bychom dřív vykrváceli, než by ty dva napadlo se otočit. :-)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Taky me to napadlo, jak jsem si tam za vama tak bruslil:o) ale pockejte az ja se jednou premluvim na vemu tezkotonazni Tiogu z Muldy (tak mne to zas nepojede do kopca:-P)

                                    0 0
                                  • JSt  

                                    jak jsme jeli ze silvestra a ja zasukoval retez, tak jsem zacal regulerne volat o pomoc, aby me tam nenechali :-)).

                                    0 0
                              • Polka  

                                Asi zase plesal :-D

                                0 0
                              • kleinis  

                                Ha…este ze sem volil !„mensi zlo“!:-D – cestu s manasem dalo byse krasne kochat ale bohuzel, on se opet zlobil protoze mel zamlzeny bryle a tudiz na nas seslal v jednu chvili slusnou mlhu ze sme tak tak videli tu caru v prostred cesty, natoz se kochat

                                0 0
                              • JSt  

                                s jonysem jsme byli lyzovat. to by se ti libilo. navrch te vytahnou a dule to jede samo ;-).

                                0 0
                                • jonys  

                                  …a útraty platí JST!Pepku,to je ti lepší jak fotbal!

                                  0 0
                            • Jaroslávek  

                              Nemáš lyžovat? Nebo bude nějaký ples?-)

                              0 0
                          • Jaroslávek  

                            Teď nevím, proč se rozčiluješ. Nic osobního jsem tím rozhodně nemyslel. Nicméně v Tvém líčení cesty z5 s Tebou musím v mnohých myšlenkách souhlasit.

                            0 0
                  • Jaroslávek  

                    Omlouvám se, že jsem Tě při včerejší debatě o „třešničce lomu Hády“ mystifikoval. Nebyl to Scoty, ale Johny5 OSHA.

                    0 0
      • kleinis  

        kleinis dojel v poho…jenom me asi 50m pred barakem malem srazil nejakej ozrala kterej sel jak pyrotechnik mezi minama a nakonec sebou tesne prede mnou skrabl jak to klouzalo a ja mel co delat abych uhnul!:-D

        0 0
    • Polka  

      Toz dneska zas parada. Kdyz se krotim s tema pivama a NICama, tak je to balada :-)

      0 0
    • Polka  

      Jo a za ten skoro uhasenej krb se omlouvam ;-)

      0 0
    • Splinter  

      JJ supr!:) Du do betle…:)

      0 0
    • Paja  

      Toz dobre to bolo, akorat budu muset priste lip osefovat navratovy cas, bo se o me zenuska doma boji:) zvlast kdyz cesta hlubokym snehem rychlym skorovrstevnicovym sjezdem a pak udolim trva dvakrat tak dlouho jak po silnici:-P Na Buku prominentni stolek u krbu, takze i teplucko bylo, ikdyz kotelnik se moc nevyznamenal:o) hbita obsluha vse zachranila, nicmene mme. Sona byla hbita az moc, takze nakonec to bylo na „uz me to proboha nenoste“ (ale ne ja nemam penize, spis ja nekde zmrznu:-)) navic nejakyho chytraka napadlo, ze honem jeste objedname jednu rundu Nic nez se pepek vrati z tridirny odpadu:-D

      0 0
      • Splinter  

        A co sjezdík!! Zapomněli ste na sjezdík! Ten byl super:o)

        0 0
        • Paja  

          Na ten se neda zapomenout:-D

          0 0
        • kleinis  

          Na ten se bude este hodne dlouho vzpominat! Jestli teda myslis ten po ceste tam… jestli ste este nevygomali neco na ceste zpatky

          0 0
      • Jaroslávek  

        Ženský jsou fšechny stejný. Čas výstupu závisí od času vstupu, tam jste to prodrbali. No a já přece nebudu dělat NIC bez vás ?!-)) Vždyť jsem pak děsně na tom bitej !-))

        0 0
        • Paja  

          Kdyz predpoklada, ze jako obvykle:o)prijedu cca za hodinu po tom, co poslu zpravu, ze vyrazime z Buku a dojedu za 2 hodiny a jeste je to ve 3/4 na 11, tak se ani nedivim…kdyz je nekde vecer dyl nez predpokladam a prip. se ji jeste nemuzu dovolat, tak su na tom stejne. Navic problem nebyl na vstupu, az do te doby to klapalo podle obvykleho scenare 16hod sraz 18 prijezd na Buk, jenze vetsinou tam nedrepime do 21hod…

          0 0
          • mastihuba  

            vyjíždět na kolo s časově omezeným harmonogramem by mne tada ani nenapadlo :)

            0 0
            • Paja  

              Vsak kdo mluvi o nejakym hormonogramu:-), rikam obvykly (vcera hooodne orientacni) scenar.

              0 0
              • mastihuba  

                dyž nad tím tak přemejšlím tak jsem to měl napsat pod Maňase :) Bo na něj do ma číhají s válečkem :)

                0 0
                • pepek  

                  Náhodou manželství má mnoho různých výhod : 1).........kua, nejak si nemožu teďka vzpomnět…

                  No každopádně máš kam odevzdávat peníze…:-(

                  0 0
                • Paja  

                  Nahodou bych rekl, ze pani Maňasova je docela tolerantni, kdyz si vzpomenu jak ji posledne volal z Lisne po 10hod, ze teda jako kolem 11 snad dojede:-D zadny vyhruzky ani bedovani slyset nebyly.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Taky jí v tuto dobu netvrdím, že je tady ještě světlo. DDDD

                    0 0
                    • pepek  

                      No fčera sem zavolal sám, aby se nebála – a ona mně řekla, že se nebojí. Kdyby tak viděla tu zpáteční cestu.....:-)

                      0 0
            • Paja  

              Krom toho Ty s tvym prechodnym bydlistem v Rakovci ses tak trochu jina kategorie:-D

              0 0
    • pepek  

      Z dnešního super bikování – kolo je čistší, než bylo nový.

      0 0
      • pepek  

        Speciálně pro Bladea: AVG: 12,97 km/hod

        0 0
        • Splinter  

          Co máš za tachec?:)

          0 0
          • pepek  

            Tachec je dobrej, ale když nejedu s váma chrti, tak se možu aji kochat. A o tom to je :-)

            0 0
            • brantec  

              Jee, tys byl u nas, mel ses stavit na kafe:-)

              0 0
              • pepek  

                Nevím kde bydlíš v tom Slópu. Dnes jsem to hledal z druhý strany (nedoporučuju). Jako jetelný to asi je, no :-)

                0 0
              • pepek  

                Kolo se tam dá vytáhnout po tom tlustým sloupu zezadu, pak už jenom zacvaknout kufry.....

                0 0
        • Jaroslávek  

          Pro představu jsi tam měl umístit kole, kudy je to optimální navrch.-)

          0 0
      • Blade  

        Fujtajbl, že tam toho bílýho je..

        0 0
        • pepek  

          Není, bylo to buď dobře ujetý, nebo toho bylo tak akorát aby to pěkně klouzalo. Dalo se sjet aji od macochy serpentinkama po modro-červené dolů. Musím se eště zeptat Branteca, jestli už ten Čertův most někdy přejel, když to má kosek za barákem.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Ty fotky jsou ostřejší než obvykle. Čím to ?

            0 0
          • brantec  

            Jake Certuv most? To je to fotka u prispevku pro Bladea? Ani nevim, ze tam neco takovyho je, natoz abych to prejizdel. Kde to je?:-)

            0 0
            • pepek  

              Kua jednou jsi o tom psal. Že by tam mohl být sjezdík. Ten alkohol má na Tebe fakt špatný vliv, nejen že usínáš za jízdy, ale aji zapomínáš :-) Je to kosek žlebem za Kateřinskou jeskyní vpravo. V letě je to zarostlý, tak to není vidět. Taky mně to překvapilo. Byla by to dobrá fotka, dostat bika a bikera nahoru. Jo a soudruzi, všimněte si čistoty bika na poslední fotce ! :-)

              0 0
            • pepek  

              No eště ta mapka :-)

              0 0
            • Loner  

              …„Dnes, po uplynutí téměř sta let, je Čertův most zcela skryt ve vegetaci. Kdysi k němu vedla turistická stezka, dnes z bezpečnostních a ochranných důvodů zrušená. Na místo vás sice upozorní rozcestník „Pod Čertovým mostem“, kde je i výzva k podívaní, ale vidět již není nic“…

              0 0
    • Splinter  

      Tož sem dneska jel do Bitýšky.. Samej asfalt.. Ale dobrý to bylo.. Asi začnu zase jezdit i jinam nez na Bukárnu:)

      0 0
      • Jaroslávek  

        No to mě podrž, kama to ?

        0 0
        • Splinter  

          nechápu

          0 0
        • Karaya  

          Ja se v sobotu taky odklonil a dalo to: Brno-Adamov-Blansko-Rájec-ČH-Žernovník-Unín-Drásov-Bítýška-Brno a to ve stejném čase jako Brno-Buk-Brno :-) Jsem byl doma pochválen za včasný návrat :-)

          0 0
      • Jaroslávek  

        No to mě podrž, kama to ?

        0 0
        • Splinter  

          nechápu

          0 0
          • pepek  

            Myslí : „Kudy jsi jel, soudruhu Splintere?“

            0 0
            • Jituschka  

              Nemyslí spíš „Kam že jsi to jel?“, soudruhu Pepku? :)

              0 0
              • Splinter  

                Já si taky nejsu jistej:) A vůbec, nemáš se učit?:)

                0 0
              • pepek  

                To nemůžeš pochopit: kamas jel? = kudy? kdes jel = kam? To je takový nářečí, víš? Kromě toho kde (kam) mu už soudruh řekl, že? (do Bítyšky)

                0 0
                • Splinter  

                  Spíš to myslela tak, že jak je možný, že jsem jel taky jinam než na Buk :) Ty jedno nářečí:)

                  0 0
                • Jituschka  

                  Ajo vlastně, my mladý holky z Prahy to nemůžem pochopit nikdy. Chápala jsem to jako pouhý výraz údivu: „No to mě podrž, kam žes to jel???“

                  Jen sám autor může napovědět!

                  Ajo, nářečí, hmmm! A nejel von, soudruh, náhodou do Býtíšky?

                  0 0
                  • pepek  

                    Ne on jel do Bítýšky, ale neví o tom .-)

                    0 0
                    • Jituschka  

                      A do pytle, jsem to měla tak pěkně připravený a pak to takhle blbě spletu! :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        No poradil bych, kam se podívat, jak se to správně píše…:-)

                        0 0
                        • Jituschka  

                          Prosím tedy o radu. Ale správně je to jak píše óóó mocný Pepek: „Bítýška“.

                          0 0
                          • pepek  

                            Ses podívala, jo? :-) Hartmann.....

                            0 0
                            • Jituschka  

                              Tam ne, do googlu, už předtím. Ale jak jsem se těšila, že tě trumfnu, tak jsem to spletla :-D Jdu potupeně zalézt do pelechu..

                              0 0
                • Blade  

                  Hůstý vysvětlivky :-D Já bych řek spíš: kamas jel? = kudy? kams jel = kam? ;-)

                  0 0
                  • Polka  

                    A co takhle „Kadymas jel?“, „Kadyma's jel?“ nebo rovnou „Kadyma s'jel?“ :-)))

                    0 0
                  • JSt  

                    to kamas je zkracene kamasutra? jeste by to mohlo byt to rusky nakladni auto, ale tam se pise na konci z. tak ja nevim…

                    0 0
            • Splinter  

              Kníníčky,Jina­čovice,Kuřim,Bi­týška,Bystrc a přes Brno zpátky :)

              0 0
              • Blade  

                BUKová delegace v našem městečku? Só mi ale věci ;-)

                0 0
      • Paja  

        Vsak ja su pro, ale jed v tydnu ve 4 do Bitysky:o)

        0 0
      • krhac1  

        Tak tam jsem včera odpoledne dojel taky,ježe přes Šárku.Místama dost o ústa,zvlášt po tmě(pár plnotučnejch)naz5;-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.