BŘECLAVSKÝ KANEC - LVA MTB MARATHON (11.4.2009)

40 nepřečtených
  • Pavel

    Jedny z prvních závodů sezony 2009. Rovinatý, ale místy celkem náročný terén (písky, kočičí hlavy), vhodné na rozjetí a test připravenosti na další závody…

    Propozice a přihlášky na www.sportcomplex.cz

    0 0
    • Splinter  

      čet sem, uvažuju… ale to startovný je teda dost…

      0 0
    • jIrI___  

      Tak to převýšení je pekelné, nejde mu ani uvěřit :-)

      0 0
      • kubad  

        z hraze nahoru a dolu no :-)

        0 0
        • Pavel  

          Hele, a jsi už přihlášený, ty hrázo jedna? :-))

          0 0
          • kubad  

            jj dnes me Petr zlomil :-)

            0 0
            • Pavel  

              Taky ti volal?!? :-D

              Mne nezlomil. Mohl bych to objet leda tak na kriplkáře; jdu příští týden na kuch kolene…

              0 0
              • Howgh  

                zdarec, cejtím s tebou ohledně teho kolena. Jináč – taky o tom uvažuju. Z Kuříma jezdí vlaky do Břeclavi aniž bych musel přestupovat v Brně…

                0 0
                • Pavel  

                  Tak přijeď! Pokud to jen trochu půjde, zkusím se tam, v rámci rehabilitace samozřejmě:-), aspoň na chvilku podívat.

                  0 0
              • kubad  

                ne byl sem za ním na prodejně :-(

                0 0
                • Pavel  

                  Vím. Včera večer jsem s ním mluvil ve fitku. Že prej ještě zavolá Betmenovi, ať se předvede taky na domácím kolbišti :-))

                  0 0
    • rideeverything  

      ja jedu.bude to muj druhy zavod teprve:)

      byl sem to projet a je to lehky..ale pekna trasa…

      0 0
    • jIrI___  

      Tak nakonec o tom taky uvažuju :). Z Brna je do Břeclavi je celkem pěkné vlakové spojení a převýšení + délka závodu by mi mohly s letošními celkově najetými 100 km celkem vyhovovat :-))

      0 0
      • rideeverything  

        ja mam 280:)urcite prijed

        0 0
      • Zerocool  

        celkem odvaha a ostrý najíždění objemů:)

        0 0
        • jIrI___  

          jj, nesmí se to přehánět :-D. V zimě na kole nejezdím a letošní „jaro“ mi taky jaksi nedopřává pěkného počasí.

          0 0
          • gargamel  

            Co bys chtěl, dyť jaro je tu teprve tři dny a ty už bys chtěl od něj zázraky…:-)

            0 0
            • Krocan  

              já bych od něj ani zázraky nechtěl, stačilo by mi, kdyby aspoň nesněžilo když je 9 stupňů nad nulou (sice to byla jenom 5ti minutová přeháňka, ale naštvala mě, když to na mě začalo padat na dvorku při seřizování brzd na starý plečce:-D )

              0 0
    • Buf  

      I když to pořádá sportkomplex, tak by jsem si nedělal zbytečně komplexy z najetých kilometrů, já zatím lozím pořád na kopec a jezdím z kopca a jak vidím předpověď tak ještě dlouho budu. Na kolo by v tak krásné zimě nikdo ani psa nevyhnal.A v Bře­clavi jde přece o kanca a tu flašku vína a pohodu. Je to na rozjetí před závody, tak snad na velikonoce vyleze sluníčko a bude to dobrá grilovač­ka ......

      0 0
    • kubad  

      he he tak bude veselo, zatím je hodně, ale hodně mokro uvidíme co pořadatel vymyslí :-)

      0 0
    • Howgh  

      článeček na cykloserveru. Uvádím na pravou míru jeden překlep : za děvčetem nevisely v háku dvě nýbrž viseli tam dva

      http://www.cykloserver.cz/aktuality/?…

      0 0
    • keny  

      Oprášíme loňské téma.Letos se opět jede na jižní moravě KANEC TROPHY 2010(loni Břeclavský kanec).Jedete to někdo?Pořadatelé vymysleli novou trasu v délce 50 km s převýšením cca 600m.

      0 0
      • kubad  

        jj letos bude trať už trochu chutnější – domácí to mají povinně :-)

        0 0
        • keny  

          můžu potvrdit,některé úseky budou super hlavně po dešti(třeba stoupání nad Hlohovcem).Ra­kouskou stranu neznám.

          0 0
      • Eilyn  

        Zřejmě si to zajedu také. První závod sezóny .. už se těším. =)

        0 0
    • couffy  

      Loni to byl pěkný závod na rozjetí do sezony.Uvidíme letos,je to o kousek delší.Myslím,že start je ve Valticích

      0 0
    • matts1  

      Jaká bývá přibližně účast?

      0 0
      • Pavel  

        Momentálně je cca 160 přihlášených…

        0 0
    • deyv  

      Jak vidím to počasí venku, tak se mi vůbec nechce, ale nějak se přemůžu a určitě se zúčastním :o)

      0 0
      • Howgh  

        …je to až za týden – ne zejtra

        0 0
      • keny  

        počasí je ,,objednaný".Biker má být jakej? No přece zablácenej a nasranej.Jinak to není ono.

        0 0
        • Bubis  

          nasranej a zablácenej jsem už byl v sobotu při 12hodinovce

          0 0
          • keny  

            Tak to první nasrání máš už za sebou.Podruhé Ti to tak nepřijde.To už budeš jen zablácenej.Mj kdyby jsi jel první závod až ve Valticích,tak by jsi byl nasranej(možná-podle počasí)jen 2 hodiny,tady jsi to prožíval 12 hodin.

            0 0
      • deyv  

        Takže prd a ne závod :( Skolila mě střevní chřipka a nemám sílu ani na to, abych doplivl na zem :(

        0 0
    • Blade  

      Neví někdo, proč už skončila on-line registrace? (ročník 2010:))

      0 0
      • keny  

        napiš pořadateli.

        0 0
      • kubad  

        z organizačních důvodů už je registrace jen na místě

        aktuálně cca 300 přihlášených

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Měl bych se tam taky objevit… :)

      0 0
    • Howgh  

      tož jak se vám to líbilo ? Já su s 32 místem v absolutním pořadí spokojenej. Jen mě, Hekynene, mrzí, že jsem se nechal ukolébat tvými řečmi o nerozhýbanem koleně. Málo jsem tě hlídal a výsledek – ujels mě o půl hodiny… (to 32. místo je samozřejmě od konce.)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.