BOSCH Baterie PowerPack 500Wh rámová

22 nepřečtených
  • MirasH

    Zdravím, poptávám náhradní baterii BOSCH Baterie PowerPack 500Wh rámová pro kolo CUBE. Na Sbazaru ji nabízí Otto Siwek za 11 990 Kč. Máte někdo zkušenosti?

    Díky

    Mira

    0 0
    • Japhy  

      Jsem po dvou panácích lehce urejpanej, ale zkus si spočítat éčka v doméně webu. Jenom jedno, viď? ;-)

      0 0
      • scalar  

        é-čkařovi došly baterky :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          battery v prdeli…

          0 0
        • MirasH  

          Mému otci je 69, tak má na éčko nárok. Co by jiný za to dali, aby v tomhle věku mohli aspoň chodit. Na jednu baterii najede cca 70 km, ale chce víc. A co máš vymějšlet k vánocům? A teď se vrátíme k tématu. Koupit levnější na SBAZARU (Otto Siwek) nebo např. na MOJEKOLO?

          Díky

          0 0
          • novas752  

            No jen aby nebyla už opotřebená nebo úplně nefunkční. Nenapadá mě proč by někdo prodával baterku na ebike.

            0 0
          •  jarek1  

            kup novou, záruka je třeba u Giantu dva roky na pokles kapacity o 20% při < 100 cyklech nabití, u kubíka nevím

            0 0
            •  jarek1  

              edit:

              jeden rok…, ne dva.

              Cubíka má 72. letá manželka od roku 2015, najeto 5600 km, baterka pořád Ok, nevím, k čemu náhradní. Já dám na jejím kole na jedno nabití 90 km 1200 mm, na Giantovi r. 2019 90 km 1500 m, nehoním se, ale nešetřím se. Baterku bych koupil až při poklesu kapacity o 30 %, pak už to stojí za to, nebo se zbavit kola se vším a zavčas, než zase marketéři vymyslí nějaký nesmysl a kolo bude neprodejné.

              0 0
          • Esi  

            Asi bych šel do nové, tahle baterka stojí kolem 20 tisíc tak proč by ji někdo prodával tak pod cenou, jestli náhodou neležela nejde rok prázdná v mrazu a podobně a potom se budeš divit že má menší kapacitu než ta co má otec teď

            0 0
          • kejmi  

            Těžko říct, jak mu tam dlouho leží a v jakých podmínkách (úroveň nabití atd.) Lionky bohužel degradují i když nejsou používány, tak pokud ji tam má 4 roky někde uloženou, tak ta kapacita už asi nebude 100%. Já jsem od něj bral nějaký věci a vše v cajku a rychle – podvodník to není :)

            0 0
    • wilda81  

      Když už je tady to téma. Jak je to vlastně se zárukou na baterky a dostupnosti náhradních? Používá se něco normovaneho nebo co výrobce to atyp?

      0 0
      • novas752  

        Co vyrobce to nekolik atypu. ;)

        0 0
      • kejmi  

        Záruka nevím přesně, ale myslím, že půl roku? Bosch Powerpacky mají dost nařáchlou BMSku, která zapisuje do epromky poměrně dost informací a při reklamaci jsou tato data vyčtena a posuzována. Je poměrně složité tyhle powerpacky repasovat – mají to dost zabezpečené a lehce dojde k jejich zablokování, ale při dodržení určitých postupů to jde (sám jsem jich úspešně několik zrepasoval).

        0 0
        • Luboš dvorak  

          Zdravím tě měl bych na tebe dotaz protože mám doma baterku bosch powerpack 400 a potřeboval ji zrepasovat jestli bys mi poradil jak postupovat aby se mi nezablokovala díky za odpoved

          0 0
        • Luboš dvorak  

          Zdravím tě měl bych na tebe dotaz protože mám doma baterku bosch powerpack 400 a potřeboval ji zrepasovat jestli bys mi poradil jak postupovat aby se mi nezablokovala díky za odpoved

          0 0
          • dedek55  

            Ahoj. Zkus tady . Prý je na ně spoleh.

            A ještě to dělají někde u Mělníka. Ale to by sis musel vygůglit :-)

            0 0
            • Luboš dvorak  

              Děkuji ale já taky občas dělám repase, jenom si nevím rady s tím boschem má to haklivy bms jak už výše psal kejmi

              0 0
      • kesu  

        Specialized záruka:

        2 roky nesmí klesnout kapacita pod 75% při maximálních 300cyklech.

        Většina baterií je složena z 18650 článků, nejlepší zkušenosti mám ze Samsungama (ebay, cca 100kč/ks, používám je do pracovních lamp). 700Wh Levo má 21700, ty jsou zábavnější, řekněme 200+Kč za článek. Je jich tam 40 kusů.

        Originál Bosch baterie stojí tuším MOC kolem 15 tis. Kč. Kolega ji objednával na kolo snad z roku 2014, které mělo najeto 43tkm, kapacita byla pod polovinou nové baterie.

        0 0
    • kejmi  

      mas SZ…

      0 0
    • Goob  

      Akumulátor bych z druhé ruky nikdy nekupoval. Žádný a na nic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.