BOMBAstický FULL KHS SIXFIFTY 656XC

200 nepřečtených
  • Zlatka

    Další z rodinky oblíbených 650B.

    http://www.khsbicycles.com/…656×c12.htm

    http://www.khsitaly.it/…ull-in-650b/

    http://www.khsitaly.it/…lici/3852–2/

    Překlad: http://goo.gl/zDepZ

    Takový krasavec přece vyžaduje vlastní vlákno :), co mu říkáš ?

    Fotky:

    1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8

    9 – 10

    11 – 12

    13 – 14

    15

    0 0
    • Zlatka  

      Ještě nějaké fotečky..

      0 0
    • kubad  

      nelíbí, nevidím jediný důvod a přínos pro mě, nemám důvod o nákupu ani přemýšlet.

      0 0
    • Bafoon  

      nelíbí, nevidím jediný důvod a přínos pro mě, nemám důvod o nákupu ani přemýšlet. Nestačí velikost, krátké.

      0 0
    • McBlacky  

      Vypadá to jako starý Norco ale je to o dost horší designově. Navíc po tom jak KHS hliníkový HT praskaly :/

      Doba slávy téhle značky skončila s výrobou ST

      a Maruna jako vidle to podtrhuje

      0 0
      • Smazaný účet  

        Je tam i jeden s x-fusion vidlou…

        0 0
      • RomanH  

        Tak Maruna se ted musi snazit chytnou kazde prilezitosti. Na konci roku uz dokonce bezela fama, ze to zabali.

        Nicmene, po roce s novou Superleggerou RC na ni nemuzu rici kriveho slova (teda krome toho klepnuti na konci navratu ze zdvihu). Co jsem hledal na netu, tak totez psali i jini.

        0 0
    • Smazaný účet  

      nemam rad tyhle pokrouceny trubky…nelibi a nelibilo by se ani v 26" a ani v 29" provedeni…

      0 0
    • se-se  

      No já tam ale čtu, že je to 656 a ne 650. A to mě říká úplně jasně, že si ovědomili, jak s tím 650 šlápli vedle a teď se pomalu a nenápadně sunou k 29er. Zatím o 6 mm.

      0 0
      • Zlatka  

        Ovědomit si šlápnutí vedle znamená v překladu nechodit v ovčích výkalech. Ta šestka tam právě znamená otočenou 9… :)

        0 0
        • se-se  

          joo rozumím, chtěli se blížit rychleji ale bylo jim to blbý žejo. No uvidíš – bude to asi tak, že se budou postupně vydávat upgrade sady a po třech upgradech z toho bude normální (no trochu zavostávat asi bude) 29er.

          0 0
          • Zlatka  

            Ukrutně si pleteš pojmy s dojmy, to je jako dávat umělé dýchání chroustovi, který jak známo nesmrtelný byl.

            0 0
            • se-se  

              já jen chtěl abys byly informovaná, protože když si rovnou koupíš 29er, tyk to budeš mít o ty dva upgrade sety levnější. Ony ty sety sice budou něco jako převýchova, aby takoví pomýlení dostali rozum postupně, ale ty jsi chytrá holka a mohla bys ušetřit.

              0 0
              • Zlatka  

                Je velmi složité vyznat se v Tvých větách, nicméně souhlasím, chytrá holka jsem a proto také spořím na 27,5er. Ale slovo jako koupě, upgrade ve smyslu 29er je nerozumné, pošetilé a vůbec se nedá hovořit o jakési převýchově, naopak z mé zkušenosti vyplývá, že je to velmi a to velmi špatný počin/skutek. Kdysi jsem měla takové hloupé nápady, naštěstí onen žádoucí rozum mám a tak 29er nemám a mít nikdá nebudu..

                0 0
                • se-se  

                  ceny 29 budou určitě klesat ale 27,5 jakožto dočasný módní výstřelek bude nepřiměřeně drahá záležitost. Tebe od koupě 29er dělí pouze něco jako je strach z létání, odpor k pavoukům nebo tak něco. Ale na tyhle fóbie jsou přeci stacielní terapie – to by ti třeba pomohlo. To víš, snažím se pomoci abys netrpěla.

                  0 0
                  • Zlatka  

                    No to je matroš, ja neuměla řeč tvůj kmen.. :(

                    0 0
                    • gazman  

                      Ty, mě se jeví to, co se-se píše naprosto srozumitelné. A to nejsem žádný krasoduch.

                      0 0
                    • se-se  

                      škoda – asi jsme každý z jiné dimenze já 29 a ty 27,5. Možná by pomohl nějaký interface při setkání 3.druhu?

                      0 0
                      • Zlatka  

                        Nojó, že ty ještě nemáš USB 3.0 a sata3 ??

                        0 0
                        • se-se  

                          na něčem ano,na něčem ne – ale vidím, že ráda zkoušíš něco nového :))).

                          0 0
                          • Zlatka  

                            To je hodně smutné :), já nezkouším nic, vlastně ze třetí dimenze mám akurát ddr3, ale u mne je to také z rozumu, stejně jako je tomu u 29er. U Tvého obručového bajku mi chybí už jen ten motor (když kromě něho má všechno), přeci jenom je to základní chyba, nedokonalost takového tanku. (..aby to také trochu jelo..)

                            0 0
                            • se-se  

                              všechno ještě nemá – ještě pár uprav bude. Motor nemá, protože to by zcela změnilo jeho podstatu. Uvažoval jsem o tom do předního kola – šlo by to jako výměnné kolo, ale celý by to vážilo kolem 42 kg a to už na šlapání není, tak že bych si musel vždy vybrat – vyjet s motorem a nešlapat nebo bez motoru. A to je k ničemu. Hledal jsem řešení v mylým spalovacím, ale koupený je taky těžký a velký. Snad z nějaký pily nebo křovinořezu. No to je téma do budoucna. To kolo asi bejt hotový nikdy nesmí, to by mě to už nebavilo.

                              0 0
                              • kubad  

                                existuje motorek který se montuje nad střed je skrytý v trubce a pohání přímo kliky, bylo dokonce podezření že ho používá jeden špičkový profi cyklista a díky tomu vítězí :D

                                0 0
                                • se-se  

                                  fakt jsem někde něco takovýho četl, ale existují motory v rámovém trojůhelníku, jen na to musí být ten rám dělaný. Já měl spíš na mysli motor tak do 4 kg na předním kole, co by se dal i snadno sundat a dát do brašny na nosič, protože by musel být na odpružený části vidle a s tím by se dalo jet jen po silnici.

                                  0 0
                              • kubad  

                                http://isport.blesk.cz/…e-motor.html

                                další info si dohledej :D

                                0 0
                              • Zlatka  

                                Motor nemá, protože to by zcela změnilo jeho podstatu.

                                No to je téma do budoucna.

                                Člověče já mám takový dojem, že jsi horší než většina mých kamarádek. S nimi když jdu kupříkladu nakupovat, tak stále hovoří o dietě a hadrech do kterých se chtějí nasoukat, ale do košíčku dávají jen samé sladké, tučné a chlast.. :))

                                0 0
                                • se-se  

                                  asi jsem to nedořekl – tou podstatou je, že se na tom jezdí pomocí šlapání – ať si kdo chce mysli co chce, ale i mý těžký kolo je dobře šlapatelný (sice pomaleji ale v pohodě). S dalšími 13ti kg už je to jiná – to by šlapání padalo v úvahu jen nouzově. Mě by se motor hodil na to – odjet někam po silnici 50 km, tam si pojezdit 30 – 50 km a pak zas na motor domů. K tomu by musel být ten motor lehký a demontovatelný a ne elektro, protože takový dojezd nemá. Pokud bych vyřešil aplikaci motoru s malou převodovkou dle výše uvedeného, tak bych do toho šel.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Pojez lustenin a uvidis jak tech 50Km s forsazi utece!

                                    0 0
                                    • se-se  

                                      to by utíkalo něco jinýho a také kodokoli kolem.

                                      Když tě mám na drátě – pouč mě – dá se vidlice „tapered“ 1 1/8 použít namísto vidlice A-head také 1/8? Nikde to nemůžu najít – ani žádný obrázky a jsem línej dolovat jestli je to v modrý knize nebo v něčem podobným.

                                      0 0
                                      • kubad  

                                        jde to, ale je tam několik ale.

                                        pro tebe to asi problém nebude vyrobit, problém je cca 1–1,5cm zvednutí předku

                                        0 0
                                        • se-se  

                                          zatím se musím finančně krotit, ale zamiloval jsem se do vidle která sev 29er dělá jen jako tapered. Pověz mě něco o těch „ale“

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            to je jaka vidle?

                                            0 0
                                          • kubad  

                                            o jakou vidlici jde?

                                            nevím o žádné která by byla jen tapered.

                                            ty ale za chvilku musím se podívat jaké má ten tvůj rám typ hlavového

                                            0 0
                                            • se-se  

                                              Ta co chci je Talas 34 2012 29er dual position 140/110 – našel jsewm ji zatím jen tapered. Já tam mám semiitegrovaný hlavový 1 1/8.

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                no..ona je totiz jenom traped…mozna bude nejaky OEM hybrid…ale na to s neda spolehat…

                                                0 0
                                                • se-se  

                                                  a pude to? Já totiž nevím kde ten závit vlastně je – na žádný fotce není – je to jako klasický prastarý vidle? Já mám vidli se závitem na 1" HTčku – to je i u těch top vidlic stejný?

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    jedine reseni napsal kubad: vypodlozit tu konickou cast sloupku, bo ten ti neprojde hlavovym slozenim.

                                                    zavit se nekona, viz:

                                                    http://www.ivelo.cz/…dlice-ahead/

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    jednak jsem netužil, že tam je dole nějaký konus, jednak to znamená, že to je něco jinýho, než znám ze svýho HT – tam je normální krk jako na prastarý pevný vidli – tedy rovná trubka 1" se závitem. Měl jsem představu že je to taky tak.

                                                    Nedá se ten závit prostě ignorovat a zacházet s tím jako s A-head vidlí?

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Vidle s tapered krkem zadny zavit nema. Ma vsak konicky ahead krk, dole 1,5", nahore klasicky 1,125".

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    aha, já myslel že je to stažený závitem přez jakýsi kuželový misky. Jen jsem se divil, že ten závit nikde nevidím. Takže se s tím nahože zachází jako s A-head ne?

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Ano, presne jak s aheadem. Kubad ti jiste casem posle to navrhovane reseni. Ve zkratce spociva ve vytoceni redukce, ktera se zasune do ramu misto spodniho loziska hlavy a do teto redukce se da lozisko vetsiho prumeru pro 1,5" cast krku. Tim dojde ke zminovanemu zvyseni hlavove trubky.

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    a nedá se ten krk demontovat? Kdyby jo, tak bych mohl použít tu 140/110 co se dělá jen 1,5" tapered. Vyrobil bych pak krk jakej je potřeba nebo tam dal z tý Marcošky.

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Vsechno jde:) Teoreticky vylisovat ven, udelat krk dole osazeny, tak aby pasoval do korunky a pak pokracoval pouze prumerem 1,125". Musis vsak vedet jak na to, coz by tobe asi problem cinit nemuselo, ale hlavne se pripravis o zaruku, coz bych u ne zrovna levne vidlice, ktera se driv nebo pozdeji vysere, zvazil.

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    No jestli je to jenom zalisovaný a ničím jiným to nedrží, tak to bych se asi bál, protože ten spoj může bejt zalepenej a korpus by sedal vylisováním i poškodit, nebo se nový krk vyvrátí. Já jsem totiž někde viděl prodávat krk cjako náhradní díl, tak jsem myslel, že se mění běžně. Na záruku kašlu, to bych neupravil nikdy nic. Už je mě to jasný s tím adaptérem, ale to bych radši vyměnil krk. Pohledám, jestli ho někdo už měnil.

                                                    0 0
                                                  • kubad  

                                                    pokud si na tu výměnu krku troufneš tak je to nejjednodušší řešení, párkrát sem to dělal, i jsem řešil skoro to samé překopat vidlici z 1,1/8" na 1"

                                                    krk je tam normálně nalisovaný, a je rádlovaný proti pootočení.

                                                    vylisovat jde vcelku lehce, pak stačí přestružit na přesný rozměr, a udělat nový krk s rádlováním, tolerance na lisovaný spoj znáš, pak už to tam jen prdneš, metoda mrazák + horkovzdušná pistole + lis nebo prasácky kladivo

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    no kdybych už tu vidli měl, tak bych neváhal, ale tohle si rozmyslím. Fykt je to tam jen zalisovaný? Určitě to není ještě zevnitř rozpertlovaný?

                                                    0 0
                                                  • kubad  

                                                    jj jen nalisovaný tak 10ks sem už udělal

                                                    0 0
                                                  • kubad  

                                                    druhá varianta je redukční kroužek který nalisuješ do rámu místo spodní misky semiintegrovaného hlavového složení.

                                                    a do něj mimo rám ( to ti zvedne geometrii cca o 12–15mm) umístíš ložisko na 1,5" sloupek vidlice.

                                                    tuším se to dá i koupit

                                                    http://www.bikerumor.com/…pered-forks/

                                                    tady o tom něco najdeš, případně skus googlit podle infomací z odkazu

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    Kvůli vidli se zdvihem 120 mm bych to nedělal. Tím by se ztratil jeden parametr, který výměnou sleduju – zvětšení zdvihu. Zvedadám do i na tlumiči (taky bude novej, tak to chce na tý vidli taky)Ještě zkusím prohledat net, jestli přeci jen není najakej jinej výrobce

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Ty tam chces cpat i delsi tlumic? Clovece nevim jestli je to nejlepsi napad.

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    Je tam ted 190/50 a já tam dám 200/57. V rámu místo je v pohodě a výšku pro posez (s tím válčím a nechci jí zvětšit) srovnám větším sagem.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Takze ztratis tri milimetry zdhovu na tlumici a vlivem vyssi vidle z toho budes mit choppera?

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    jo a nemůžu se dočkat. Proto chci tu talasku – šaltování zdvihu chci předělat na řidítka a bude součástí přistávacího manévru. Pokud by to náhodou dělalo na tebe dojem, že jsem blázen, tak to jsem.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Tak mne napada! Co vsechny ovladadla svest do jedne krabicky, napojit na modelarske serva a stelovani zdvihu/pristavani ridit z klavesnicky na riditkach, idleani v miste palce? Napojit to na nejakou logiku aby se prostavani automaticky zaplo, kdyz klesne rychlost kola pod nejakou hranici a mas to:)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    taky mě to napadlo, tatím jsem tozavrhl, protože je to strašně rozmanitý, kdy jedu doklů a kdy ne – to musí vždy posoudit pilot. Ale na druhou stranu poučit se zas nechám – kliky budou v pondělí taky nový – Truvativ Stylo Team se přestalo vyrábět a právě jsou ve výprodeji za dva litry. Ve dvou shopech mě vrátili objednávku „právě vyprodáno“ ale napotřetí úspěch. Převodníky jen přehodím (proto zas Truvativ), takže ty moje udělátka neztratím.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    no vsak…mohl by sis udleat nekaolik programu „uphil“,„downhil“, „rovinka“, „pristavani“, „individual“, „poskakovani“ a tak:)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    a taky mód „do hajzlu to nedám“

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    ten by se hodil:) akorat nevim co by jej spoustelo. Nejaky elektrody ve helme, nebo tak neco.

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    rektální čidlo by snímalo uvolnění análního svěrače

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    dobre:)))

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    budu mít aspoň nějakou radost na víkend – kliky mě přijdou už zítra, ale tady to nevypadá, že by se na kole dal vystrčit nos z baráku.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Neni spatne pocasi, jenom spatne obleceni;)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    Na severním pólu se válí mraky perfektně oblečenejch mrtvol.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    evidently not:)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    jak je míň než –2 tak mě to už ani nebaví – nedá se nikde zastavit, sednout, počumět, kafe stydne, hašlerky tvrdnou.

                                                    0 0
                                                  • Zlatka  

                                                    ..že jsem blázen, tak to jsem.

                                                    Ano, s tím by se dalo souhlasit. :)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    … a hubatý holky koušu

                                                    0 0
                                                  • Zlatka  

                                                    A to se podívejme, ještě k tomu prý kouše..

                                                    No to je mi vzrůšo, už se těším. :)

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    .. pošlu ti něco na čtení abys nezlobila před spaním chceš?

                                                    0 0
                                                  • Zlatka  

                                                    Na to se přece vůbec nemusíš ptát.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Zmena delky tlumice neni moc dobry napad…zvedne se ti stred a z celeho kola budou jeste hur ovladatelne stafle…

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    nezvedne se a kdybys na tom někdy seděl, tak bys viděl že je to tak vysoký, že už je to snad asi fuk. Musel jsem se na tom učit jezdit. Jenže já takový štafle prostě chtěl a jsem rád že je mám, líbí se mi to.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Ja jen ze vim, jak se projevila na mojem bajku vymena 190mm tlumaku za 200mm a bylo to teda hezky na houno..

                                                    0 0
                                                  • se-se  

                                                    už je objednanej a neodradíš mě :)

                                                    0 0
                                              • kubad  

                                                večer ti to popisu jak na to, semiintegrovane je nejlepší varianta

                                                0 0
                                                • se-se  

                                                  já jsem hledal jakou vidli a prostě jsem jinou vdodnou nenašel – teď jsem koukal, že stejně by v úvyhu přicházela jen 120/95 protože ta 140/110 se dělá jenom 1,5". To mě celkem mrzí, protože jsem chtěl ten zdvih zvednout a zvetšít SAG.

                                                  0 0
                                          • Zlatka  

                                            Ty to fakt máš jinak.., že jsi ze vsi, vidlák ?

                                            0 0
                                            • se-se  

                                              Jsem ti snad psal, že jsem původem pražák ne – na vesnici jsemk přistěhovalec. A ta vidle je už to poslední, co jsem ještě nevyměnil (jenom upravil)

                                              0 0
                                              • Zlatka  

                                                To kolo asi bejt hotový nikdy nesmí, to by mě to už nebavilo.

                                                A ta vidle je už to poslední, co jsem ještě nevyměnil (jenom upravil)

                                                Tak to asi budeš muset vzdát či nekonečně odkládat, nebo fakt asi zauvažovat o tom motůrku či dalším speciálním úpravám, jinak by tě to už nebavilo. :)

                                                Každopádně jsem na ten stroj naživo zvědavá, bude to něco jako poprvé spatřit velorex tuším.

                                                0 0
                                  • Zlatka  

                                    Na to nepotřebuješ přece motor, stačí jezdit se mnou, 50km někam po silnici, tam 50km pojezdit a pak 50km zase zpět po silnici.. Ušetříš a budeš nadšený !

                                    0 0
                                    • se-se  

                                      jo rád – mohu to chápat jako příslib, že mě těch 50 na začátku a 50 na konci potáhneš na laně a já si budu v klídku cucat hašlerky a popíjet kafe. Slibuju, že nebudu potměšile přibrzďovat.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        staci se schovat do pytle a pak jenom cumet na zadek a slapat;)

                                        0 0
                                      • Zlatka  

                                        Nene, žádná lenost se netoleruje, když těch hašlerek a kafe-ho nebudeš vozit na kila, tak to také ušlápneš a ještě nám budeš v kopcích ujíždět.

                                        0 0
                                        • se-se  

                                          Ujíždět budu – to si teda piš. Ale jen z kopce – ta tíha dolů frčí že si to ani neumíš představit.

                                          0 0
                                          • Zlatka  

                                            To věřím, ale pozor zkopce to jezdí dokonce i mně, narozdíl dokopce. :))

                                            0 0
                • konarider1  

                  Kdybys byla chytrá holka, jak o sobě píšeš, tak neskočíš na obyčejný marketingový trik.Jó, když váznou prodeje je potřebné oslovit ovečky s nečím novým, však oni už kupovat budou i když to nepotřebujou:)

                  0 0
    • Specík  

      Hodně nepovedený Norco :)

      0 0
    • martin_bakov  

      az na tom bude jezit kazdej tak si to taky koupim abych o neco neprisel ze…

      0 0
    • gazman  

      Neví jak oslovit zákazníka, tak vymyslí marketingový tah v podobě nějakého exotického psychorozměru. Todle je dle mého slepá větev v evoluce.

      0 0
      • Smazaný účet  

        +1…uz nevime coby, tak rpidame rozmer..u 29" to prece fungovalo…

        0 0
      • kali222  

        jo to je neco jako ultralite am kolo na 200mm zdvihu. stejna pic*vina.

        0 0
    • Vilém  

      74,5st sedlovej uhel a u toho prima sedlovka? To musi mit jezdec asi hodne atypicky rozmery, aby na tom nastavil predozadni polohu sedla.

      0 0
    • mr.antik  

      já myslel že KHS už je mrtvý

      0 0
    • ClAyD  

      Zdá se mi to jenom, nabo je ta vidle 29"?

      0 0
    • pepek  

      Jak to, že mají Horsta?

      0 0
      • McBlacky  

        výrobce na to má koupenou licenci.

        Dneska už málokterá značka má licenci sama, protože to stejně dělají ve stejných 3–4 továrnách všichni

        0 0
        • pepek  

          Tak kde to dělají je jedno. Jde o to, že to pak nesmí v US prodávat. Takže v USA to má spešl, KHS a kdo eště?

          0 0
    • marapara  

      Nechápu co je na hnusném kole už od pohledu tak bombastické? Jo jestli myslíš to že je hnusné, tak to je fakt bombastický hnus.

      0 0
      • fousac  

        me to pripomelo, kdyz sem pred lety poskladal marina… to taky bylo tak vosklivy, az to bylo hezky…

        a navic kamaradka graficka povidala, ze krivky a atypicky proporce frci… tak se toho drzim.. i jako elektrikar…

        tezky zivot prukopnika…

        0 0
    • nooski  

      To je tak hnusné kolo, až z toho bolí oči a člověku je smutno.

      0 0
    • vsn  

      sorry, ale jdi s tím už doprdele! koho to zajímá si to najde i bez tebe. a nebo si to můžeš napsat do vlákna o 650B a né základat pořád dokola nový …

      až se to začne trochu prosazovat tak o tom všichni uslyší z marketingových oddělení výrobců … do tý doby je to zbytečný.

      0 0
      • roman 3D  

        je to tvoje téma nebo její či rozhoduješ co si kdo má napsat, ach jo zas další ovce:-)

        0 0
        • vsn  

          říkají mi beránek a né ovečka, to je pro změnu kámoš :) jenom abych to uvedl jak to je! … Romane 2D

          0 0
          • roman 3D  

            možná ti říkají beránek ale to nic nemění na tom že si vovce , dobjou :))))

            0 0
            • vsn  

              ti říkám že ovečka je někdo jinej v oddíle…

              stejně jako tam máme Zajíce, Muflona, Pačesa, Vágonka a další :)

              0 0
              • vsn  

                a nehádej se … Berani jsou tvrdohlavý!

                0 0
              • roman 3D  

                naposled BF ovečka je speciální označení co si musíš zasloužit a tobě se to povedlo hned na první pokus:-), gratuluji, a te´d už jdu do hajan, dám si johypnol, když to nepomůže dám si ještě djuhej a k tomu dva sifóny, zapiju to litrem kozího mlíka

                0 0
                • vsn  

                  po třetí! nejsem ovečka ale beránek!!! taky ti neříkám jiným jménem (kromě první reakce na tebe) dej si to kozi mlíko a vybublanej sifon a GN

                  0 0
                  • roman 3D  

                    už jsem si to dal/vypil:-), a říkej mi jak chceš, jenom prosím ne „ty čemboune“ – to je fakt moc sprostý:-)

                    0 0
                    • vsn  

                      změn si mě ve svém popisu na beránka! … prosím…

                      a čemba mi je ukradená takže to tam dodej.

                      0 0
                      • roman 3D  

                        dobře, mír, jseš vyzmizíkovanej a nech Zlatku snít/žít, je tady dost ovcí co si na ní zvyšujou svý mrzký sebevědomí:-(

                        0 0
                        • vsn  

                          nemusíš me mazat když tam napíšeš beránek a že sem pouze divák zápasu …

                          Zlatka to ustojí, o tu strach nemám.

                          0 0
                          • roman 3D  

                            v pohodě, přišel jsem z kulturního zařízení a ještě jsem si s tebou pěkně poklábosil, beránku:-), du chrápat – dobjou

                            0 0
                            • vsn  

                              dobrou … stejne ti ale nedám (vlnu)

                              0 0
        • mr.antik  

          stejně je divný, jak někdo může vychvalovat do nebes kolo, na kterým v životě neseděl. Třeba tlumíč líta po dorazech nebo je to tupý ja bič z hovna…

          0 0
          • roman 3D  

            ač jsem příznivcem tohoto rozměru a věřím že budoucnost mít bude tak tohle celobrko se mi moc, teda vůbec nelíbí, taková divná krátká zkroucenina a těším se až někdo představí něco pěknýho 27,5 na 100/100mm, prozatím budu fanda HT v 650B a fulla si nechám svoji meridu 96 – možná hlínu ještě vyměním za karbon

            0 0
      • fousac  

        tak mládenče, moh bys být alespoň trochu gentleman, a když už dámě neprojevíš úctu, tak taktně přimhouříš oko nad drobným prohřeškem, ne? a postěžovat si půjdeš například ke svému poslanci do parlamentu…

        0 0
        • marapara  

          Ten prohřešek už přestává být drobným, ale pomalu se mění ve spam a reklamu.

          Opravdu nechápu člověka, který to tu v krátkém časovém období spamuje už čtvrtým nebo pátým vláknem o tom samém, navíc označuje kolo na kterém ani neseděl za bombastické.

          To už pomalu hraničí demencí nebo je to placená reklama. Konkrétně tohle vlákno – název, je vyloženě jako vystřihnuté z reklamíno letáku nějakého Hervisu nebo nějaké takové firmy a tím pádem již porušuje pravidla BF.

          Vzkaz pro zakladatelku, jdi se už bodnout s těma 650tkama. Nikdo o tvé podsouvání nestojí a kdo ano, ten si k tomu cestu najde sám i bez tebe.

          0 0
          • Zlatka  

            Zajímavé, zajímavé, při mém prvním a i druhém vláknu ještě spousta lidi nevěděla a nevěřila, že něco takového vůbec existuje a vejde do praxe. Ostatní plky nehodlám komentovat..

            0 0
            • Kubiczech  

              Já se třeba přiznám, že jsem nevěděl vůbec. Ono to o lecčems svědčí a to třeba ve srovnání s boomem 29", o kterém věděl úplně každý.

              Ale kolo je to bombastické, trošku mě mrzí, že jsem nepočkal na full a na tvou radu jsme s kamarády předobjednali před měsícem bombastické SixFifty609.

              0 0
              • Chiron  

                Ono až začne boom 650, tak se o tom dozví všichni, stejně jako o 29". Ale teď je to chabý pokus pár ne moc úspěšných firem se prosadit a ví o tom pár zasvěcených a ti co tuhle scénu sledují. To že tu někdo co 14 dní zakládá téma o tom samém, tvrdí o tom že je to bombastické, přitom snad ani na žádné 650 neseděla, jen si teoreticky vydedukovala, že když jí nesedí 26 ani 29, tak to mezi tím přece musí být super je dost na hlavu.

                Ale je víc než jasné, že brzo s tím přijde specialized a spol, začnou se vyrábět pořádné vidlice přímo pro 650. Nacpou to závodníkům a hned se to začne marketingově tlačit mezi lidi.

                0 0
                • Zlatka  

                  Na to aby jsi mohl fundovaně posuzovat něčí zkušesnosti jsi dost mladý a bez svých zkušeností, znalostí a zejména najetých kilometrů.

                  0 0
                  • vsn  

                    lehce paličatá :)

                    0 0
                • Kubiczech  

                  Mně se pořád nějak nechce věřit, že by si u eSka káleli do vlastního hnízda tím, že nasadí tohle a to po procesu veleprosazení 29" a upozadění 26" rozměru . Nicméně asi to tak bude stejně jako u Scottu. Možná jsem ovlivněný tím, že v tom rozměru prostě žádný smysl nevidím.

                  0 0
            • marapara  

              Pravdu bych plkem nenazýval. Pojem sebereflexe Ti asi nic neříká, co?

              0 0
              • Zlatka  

                Pojem objektivita Ti asi nic neříká, co?

                0 0
              • RomanH  

                Evidentne nee. Kdyz nekomu XX lidi rekne, ze je …, tak se vetsinou zamysli a snazi se svoje chovani zmenit, protoze nejsou … . Ale v tomto pripade je to marne :-(

                0 0
                • Zlatka  

                  Ještě tu o červené karkulce prosím, nebo se jen snažít být ukrutně chytrý ?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Nerikala jsi, ze si tu uz nejak nemas duvod s kym psat ?

                    Podivej se do historie, co Ti tam vetsina lidi pise. Nejsou to jen vykriky od Noxe a podobne…

                    Ale nema smysl na Tebe reagovat, je to marny.

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Většina ? Nepředhazuj sem něco co pravdou není a jen se o to snažíš. Když na mne nechceš reagovat, tak proč tak činíš ?

                      0 0
                      • RomanH  

                        Nechytej za slovicka, jasne ze ne vetsina zaregistrovanych uzivatelu. Ale minimalne 15–20 lidi, kteri tu rozhodne nevyvolavaji konflikty, Ti to behem poslednich 2 mesicu napsalo.

                        0 0
                        • bosmilan  

                          tak to bych rád viděl kteří to jsou

                          0 0
                          • RomanH  

                            Precti si ten „zhovneny“ Vanocni thread, pak ty Zlatciny vykriky v jinych 650tkovych threadech na Bafoona, reakce pod fotkama se Zlatcinymi e-maily…

                            0 0
                            • Zlatka  

                              Ty jsi se asi poto. Vánoční thread jsem já zaho.nila ? Jaké mé výkřiky máš na mysli ? Evidentně jsi úplně mimo a jen se tu snažíš flamovat.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Nenapsal jsem, ze jsi ho zahovnila Ty, ale jak jsi se tam chovala. Jak jsi vyjela na Martulu, co Ti napsala Lenka, Medunka – vzdyt napr. tyto holky tu nikdy zadnej flame nevyvolavaly, ani v tom dredu – jen Te upozornili na Tve chovani. To stejne Marapara, Jecnak, Excel, Kubad, Vilem,…nevim kdo jeste a hledat to nebudu…

                                0 0
                                • Zlatka  

                                  Jak jsem se tam já chovala ? Pouze jsem se bránila napadání, zdá se ti to být neadekvátní reakce ? Proč komentuješ něco, co se Tebe ani trochu netýče.. Že jsem já na někoho vyjela, no asi jsem k tomu měla důvod, bezdůvodně tak nečiním.

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Jako kdyz Ti nejaka cca 20ti leta holka slusne napise, ze ji Tvoje chovani nepripada hodne 40ti lete zeny, tak ji na to napsat, aby soupala nohama ? Asi to mas ty hranice nejake posunute…

                                    0 0
                                    • Zlatka  

                                      Ona napsala něco slušně, můžeš mi to prosím ukázat ? Když si dovolí kritizovat něco, do čeho jí dá se říci vůbec nic není, tak jistě také čekala odezvu, kterou dostala. A Ty jsi její otec nebo zástupce ?

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Nemuzu, pac jsi to zablokovala, aby nevysla pravda najevo ;-)

                                        A ja jsem jeji nikdo, jen jsem ji uvedl jako priklad, protoze zrovna tady jsi se zachovala jako hulvat.

                                        0 0
                                        • Zlatka  

                                          ? Bohužel nechápu, no spíše bohudík. Hulvátem jsi tady pouze ty a pár dalších..

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Co nechapes ? Ze jsi tam zamkla tu jeji reakci ?

                                            A ja tu hulvatem ? Jen v minulem threadu jsem se neudrzel a napsal Ti jedno sproste slovo, presne z duvodu, ktere tu pise Marapara. Ale jinak jsem Te tu nicim neurazil, alespon ne vedome.

                                            0 0
                                            • Zlatka  

                                              Nemyslím si, že jsi objektivní, ty jsi nemyslíš, že jsem objektivní já, btw každý má právo si ve svém vlákně zamknout to, s čím nesouhlasí, proto také toto admin zavedl a je to jedině dobře. Pokud si myslíš, že je zde Marapara objektivní, tak je to zase pouze a čistě tvůj neobjektivní dojem u kterého to zde zůstavá. Pokud jsi někde vulgární a byl jsi na mne, čekal jsi, že se ti za to poděkuji a pokloním se nad Tvým názorem a budu další tvé „názory“ brát vážně ?

                                              0 0
                  • pepek  

                    Nebuď na něho zlá, říkal, že by možná šel na bazén. . . . .

                    0 0
                    • Zlatka  

                      To já nejsem a na bazén už sama nechodím. :)

                      0 0
                • marapara  

                  Je to marný, je to marný, je to marný … :( . Lidská blbost a vesmír jsou nekonečné.

                  0 0
                  • Zlatka  

                    První Tvůj příspěvek, který má hlavu a patu a najisto poukazuje zejména na své posty..

                    0 0
      • Vilém  

        A jak se o teto prevratne novince maji dovedet ti, co maji vsechna jeji predesla vlakna zablokovana? Ma to svoji logiku:)

        0 0
        • marapara  

          Řekl bych, že o ni prostě nestojí :). Jednoduché vysvětlení.

          0 0
          • Zlatka  

            On tu někdo stojí o Tvůj spam ??

            0 0
            • ememem  

              a o tvoj? stvrty thread na tu istu debilnu temu?

              0 0
              • Bafoon  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                0 0
              • Zlatka  

                Ale jdi ty brepto..

                0 0
            • marapara  

              Já narozdíl od Tebe nespamuji. Naposled jsem založil vlákno asi před rokem a půl, tak si nepleť pojmy.

              0 0
              • Zlatka  

                Jestli ti vlákno o bajku na bike-foru přijde jako spam, tak je to čistě tvá věc, se kterou se budeš muset nějak vypořádat.

                0 0
                • marapara  

                  Ano evidentně reklamní páté vlákno v krátké době o tom samém, je již spam. Aby se pak jednou s Tvým spamem nevypořádal admin napořád, když si nedáš říct.

                  0 0
                  • bosmilan  

                    jako že na Zlatku budeš adminovi donášet,aby dostala BAN ?

                    0 0
                    • marapara  

                      Ono bude bohatě dostačovat, když se admin podívá sám.

                      Obrázek si člověk dokáže udělat i vlastním úsudkem bez donášení, pokud není slepý, hluchý a blbý.

                      Takže jen tak dál :)

                      0 0
                      • Zlatka  

                        Admin se také sám podíval a proto jsem měla ban 15min. než to sám posoudil chytrolíne.

                        0 0
                      • bosmilan  

                        jenže v tom případě by ten ban mělo dostat více lidí.Problém je v tom,že když Zlatka založí nějaké vlákno,tak se objeví určita skupiná lidí,kteří to vlákno totálně zaserou svýma,narážka­ma,urážkama,pro­vokacema,atd. a jenom čekají až na ně začne Zlatka reagovat,mazat,atd a pak je z toho vlákno o hovně,tak se založí nové a tam se to opakuje.Potom se přidají další „OVCE“ které tu začnou moralizovat,atd.Mě nevadí že Zlatka založí další stejné vlákno,toto forum už je totálně zasrané zbytečnýmy tématy,takže se to ztratí :-)

                        Přitom stačí jenom nereagovat a dát si to třeba do blokovaných a pak se nedělo to co právě ted kdy je další tema už o ničem

                        0 0
                        • roman 3D  

                          1+

                          0 0
                        • Zlatka  

                          Ono by totiž stačilo, kdyby tito zmínění kašpaři pochopili, že toto vlákno už je jen demostrací toho jak to tu chodí, má poukázat na tuto skutečnost. Bohužel to již vidí málokdo a odehraje se stejný scénář a tím bylo dosaženo popsaného. No někteří odpadli, noví se přidali.. :)

                          0 0
                          • ememem  

                            uz asi desaity krat ti odporucam psychiatra.

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          no já nevím, když se to opakuje v každém vlákně, tak bych se zamyslel PROČ? a zkusil bych tomu přizpůsobit své chování. Zamyslet se nad tím co dělám špatně atd.

                          0 0
                        • marapara  

                          Omyl, to není ten pravý problém. Problém je v tom, když někdo založí páté vlákno o tom samém a navíc ho zasírá reklamou, kolego. Nazývejme věci pravými jmény.

                          Nejsem zdaleka sám, kdo tohle napsal, proto i ty narážky na sebereflexi.

                          0 0
                          • Zlatka  

                            Ale jako reklamu to vidíš pouze ty ? Já snad taková kola prodávám, nabízím ? Kolo mne zaujalo jako první z vlaštovek KHS v 650B, nic víc.

                            0 0
                            • marapara  

                              No a jsme u jádra pudla.

                              Je fajn, že sis všimla zajímavé novinky a chceš se s tím podělit. Normální by bylo to, že najdeš nějaké své starší vlákno, založila jsi jich víc, se stejným nebo podobným tématem a vložíš novinku do něj. Skupina lidí, kterou to zajímá nebo i nezajímá si toho všimne, když se objeví zase na první straně.

                              Je opravdu hloupé a zbytečné, když člověk kvůli tomu samému zakládá pokaždé nové vlákno. Pak se nemůže divit tomu, že se někdo nad tím pozastaví, ťuká si na čelo a napíše negativní reakci.

                              Je to tak těžké pochopit?

                              Navíc název vlákna je tentokrát opravdu vyloženě reklamní. Reklamní letáky s takovými názvy: Bombastické to nebo ono … nám chodí do schránky téměř denně. Když jsem si to přečetl, tak se mi tohle hned vybavilo.

                              0 0
                              • Zlatka  

                                Pro Tebe je zřejmě těžké pochopit, že toto fórum (s jeho stavbou) je velmi nepřehledné a pokud se v něm ještě vybočuje klasicky jako vždy z tématu, tak se z něho stává naprosto nepřehledná sra.ka. A jen toto je důvod k onomu zablokování, nesledování. Navíc když do něj dále někteří spamují a já jsem nucena mazat, pak to vypadá, tak jak to vypadalo. Ovšem někteří se za toto vůbec nestydí a jsou toho nadále schopní, neb je to jejich jakási zábava o kterou se rádi podělí s ostatními. na druhé straně drátu se zmíněný pouze chechtá: to jsem to zase té Zlatce nandal, čumte a ještě přidám toto a tamty nesmysle aby to konečně zamkla, no přijde ti to jako diskuzní fórum o kolech nebo někde chat v Bohnicích ?

                                0 0
                  • roman 3D  

                    běž raději místo spamování udělat nějakou pěknou fotku a poděl se s náma

                    0 0
                    • marapara  

                      Víš co mi můžeš?

                      0 0
                      • roman 3D  

                        zase hovno k tématu a pak kdo tady spamuje, nedělej ovci:-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ty taky vidíš ovce všude co ? :)

                          možná dá se to léčit…

                          0 0
                          • roman 3D  

                            se rozutekli potom co jim táta odešel podnikat:-)

                            0 0
                            • marapara  

                              Pozor, za zoofilii hrozí kriminál nebo minimálně ústavní léčba :)

                              0 0
                              • roman 3D  

                                na ovce si dávám bacha abych s nima nepřišel do styku, a že jich tady je:-)

                                0 0
                  • Zlatka  

                    ?? Můžeš něco z toho co tu popisuješ nějak rozvést, díky.

                    0 0
                    • marapara  

                      Ne, to nemůžu. Nemám tolik času, abych psal litanie a ztrácel ho s někým, kdo to nechce pochopit.

                      0 0
                      • Zlatka  

                        Aha, takže napadat umíš, ale psát odůvodnění už ne a tak to tu chodí. Když nemáš tolik času, proč jej trávíš zrovna tady a tímto ?

                        0 0
                        • marapara  

                          To nebylo napadání, ale důrazné upozornění na stále opakující se problém/chybu.

                          0 0
                          • Zlatka  

                            Přesně tak, ale ze strany některých userů a nyní i bohužel překvapivě Tebe. Důrazně upozorněno, umocněno tímto vláknem.

                            0 0
        • DaSnail  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • kesu  

      nejenom že mi 650 přijde jako úplná kravina tak tohle je ještě ke všemu hnusný a blbě osazený. Takovýhle kolo si vlákno nezaslouží, to není v týdle kategorii alespoň jedno kolo hezký:(??

      0 0
      • Zlatka  

        Je pravdou, že osadit to mohli lépe.

        0 0
    • Bafoon  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  

      650B aneb vlákno o tom jak se po šestsetpadesáté ztrapnit.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Uz se perou!

      0 0
      • Kubiczech  

        Počkej, já myslel, že s kolegy blokuješ nebo nereaguješ. Těžké, co? (:

        0 0
    • Zlatka  

      200 a snad stačilo..

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce